OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JannaJanna

JannaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Brno

Věk: 19

O mně: Když ti dá někdo linkovaný papír, piš napříč.
~
Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.
~
If you love something,
set it free.
If it was all meant to be,
it come back to you.
(Nestavěj své lásce vězení,
milovat znamená křídla si dát.
Pokud vy dva jste si souzení,
svobodná vrátí se tisíckrát.)

----------------
Moje další tvorba na:
http://scrivere.ic.cz

Kontakt:

E-mail: jana7777 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 252196011ICQ status

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 4. 2009

Poslední přihlášení: 11. 9. 2015, 00:22

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od: Janna

Shrnutí od: JannaJednorázovky: Rescue out of Darkness // Mrtvé město
Básně: Škola // Umřít v bolesti a žít

Poslední aktualizace: 24.1.2011

Články:

 

Umřít v bolesti a žít

Umřít v bolesti a žítV pořadí má druhá báseň. Tentokrát se nejedná o žádnou parodii, jde o vážné téma. Snažím se lyricky popsat bolest v umírání a následné probuzení do nového života. Doufám, že se vám to zalíbí, prosím komentujte! Díky, Janna

 

Mrtvé město

Mrtvé městoElizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou, uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo. Tak šup to přečíst a hlavně komentovat :) Díky, Janna (& spol. :D)

 

Škola

ŠkolaHa! Víte, co vznikne, když se někdy ale opravdu příšerně nudíte ve škole? Básnička! :D Teda, v mém případě spíš jen pokus o básničku, vemte to tak, že jsem v životě žádnou nenapsala, takže se to moc nerýmuje a je to dost uhozený (a trochu sarkastický) :D Snad to bude alespoň k přečtení :) ~Janna

 

Rescue out of Darkness /Vysvobození z temnoty/

Rescue out of Darkness /Vysvobození z temnoty/Jednorázovka. Povídka o slepé dívce, která zažila spousty otřesných věcí v životě. Snaží se vysvobodit z temnoty, která ji obklopuje. Doufám, že se zalíbí :D Jak už někteří možná víte, mé povídky jsou silně pesimistické a tahle není vyjímkou :D Dokonce si myslím, že jsem do této toho pesimismu vložila až moc... No uvidíte :) Dalo by se říct, že má špatný konec, ale je to polemizující... pro tu dívku je to třeba konec dobrý... posuďte samy a komentujte prosím!!!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!