OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele HetaliaCZAnnieHetaliaCZAnnie

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna Nováková

Věk: 17

O mně: Na rovinu. Nerada o sobě cokoliv prozrazuji, takže řeknu to nejzákladnější, co ví všichni.
Ráda koukám na anime. A nejčastěji asi yaoi a ty nejznámější, jako je Bleach, Fairy tail aj.
Lidé, kteří mě znají opravdu dobře, ví, že jsem hodná a obětavá. Přesto, když mám špatnou náladu, dokážu všechny seřvat na tři doby.
Ráda píšu, ale to tady asi každý. Studuji obor aranžérky, takže pracuji s počítačovou grafikou a i kreslím.
Mou oblíbenou knížkou je Jana Eyrová, od které se odvíjí spousta příběhů, které jsem kdy napsala.
Hraji psané RPG, které se poslední dobou velmi rozšířilo. Samozřejmě i počítačové hry, jako Slenderman atd. hraji ráda. V poslední době však mým hrám vévodí Assassin´s creed 2. Ne, jedničku ani nic jiného jsem zatím nehrála.
No... To bude asi všechno, co by se o mně dalo říct. Snad se vám bude líbit, co píši.

Kontakt:

E-mail: Kri.No159 (zavináč) seznam.cz

Skype: annewise159

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 2. 2014

Poslední přihlášení: 22. 10. 2014, 12:41

Články:

 

AC2 FanFiction Ezio & Leonardo due

Pokračování předešlého dílu, tentokrát z pohledu Ezia. Povídka je rozdělená na dvě části. V této první části se budou zatím jenom trochu poznávat z té jemnější, starostlivější strany. Snad se bude tato, spíše ostýchavá, část líbit :)

Novinka

AC2 FanFiction Ezio & Leonardo

Už jsem napsala FF na AC2 na můj vlastní charakter a Eziova strýce Maria. Tentokrát je to o samotném Eziovi a... No, trochu netradičně to není hetero pár, ale gay pár Ezio a Leonardo. Pro ty, kteří to neznají, je to Leonardo da Vinci. Snad se bude líbit.

Novinka

When I met Slenderman, I was dead... 1. chapter

Můj vlastní charakter Madelaine se přidá k postavám známým většinou všeobecně pod jménem Creepy pasta (přek.: Strašidelné těstoviny :-D pro zajímavost). A potká toho, jehož se bojí většina těch, jenž hrají hry tohoto typu. Možná bude na pokračování, tak to raději nechám jako povídku na pokračování. Annuška doufá, že se vám to bude líbit jako ty předchozí

Novinka

Simon and Syo 1. kapitola

Simon and Syo 1. kapitolaJsem značně nervózní. Přeci jen nastupuji do nové školy, nového prostředí a nikoho tu vůbec neznám. Co když se někomu znelíbím? Co když si na mě nějaký učitel zasedne? Nejhorší je, že jak se jednou dostanete na tuto školu, už z ní nemůžete odejít. Přeci jen, kdo by po světě nechal pobíhat nedospělé upíry? Ano. Jmenuji se Kurusu Syo a jsem narozený upír. To znamená, že dokud nebudu plnoletý, budu stárnout. Někteří takové štěstí jako já nemají. Proměnění upíři se na tuto školu berou, pokud byli proměněni ve svých patnácti a výš. Kdybych nemusel, na školu bych se nikdy nepřihlásil.

Novinka

AC2 FanFicton Mario & me

Jako hráčka Assassin´s creed 2 jsem si oblíbila postavu Maria Auditore, který je strýcem hlavní postavy Ezia. Upozorňuji, že je to pouze fanfiction. S dějem hry to nemá nic společného. A postava jménem Ilaria je můj vymyšlený charakter.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!