OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FiddiFiddi

FiddiPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Eliška

Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

Věk: 15

O mně: "Tak trošku debil ne?" říkají o mě kamošky. :D Jinak prej jsem v pohodě a je semnou sranda, :D jsem věčně veselá (až na pár tmavých chvil :D). Jmenuji se Eliška Křivánková, ale téměř všude používám přezdívku Christijane Fiddi Darmson. Narodila jsem se 23.2.1995 (o rok později než Dakota (Jane), ale v žádném filmu jsem zatím nehrála :D).
Totálně jsem se zažrala do Stmívání na přelomu roků 2008/2009 na Silvestra a pak už to bylo jen pár měsíců k registraci na těchto úžasných stránkách. I když je celá sága úžasná, mám radši Hostitele, ale vůbec mi to nepřekáží, protože Twilight je fenomén světové mládeže a jak říkám, lidi Stmívání buď miluji, nebo nenávidí. :D Z postav mám nejradši Alici, asi proto, že mě taková kamoška chybí; potom Emmetta, máme hodně společného co se charakteru týče (jsem pro každou špatnost a pro srandu udělám prakticky cokoliv, ovšem nesmí to být žádná trapnost jako svlíct se donaha a běhat po městě):D; a Jaspera, protože tak by se měl chovat kluk mých snů. Co se týče sporů Edward vs. Jacob = volím v knížkách Edward, ve filmech Jacob (Taylor Lautner), Roba vážně moc nemusím, už kvůli tomu davovému šílenství okolo jeho osoby. Rose, Carlisle a Esme mi přijdou jako rozumní, upřímní "lidé" kteří jdou vždycky za svým a chrání rodinu za cenu vlastního života (tak by to mělo být).
Píšu povídky, ale spíš sama pro sebe než sem na web a většinu ani nenapíšů a nechávám si je v hlavě. Mám hlavu opravdu plnou nápadů. Ráda bych psala pro veřejnost, ale jaksi se k tomu sama nedokopu, takže beru jakékoliv nabídky na spoluautorství :).
Jinak jsem sice docela líná, ale když se pro věc zapálím, musí se složit celý hasičský sbor abych nepodpálila nic ve svém okolí :D. Ze zvířat zbožňuji všechny kočkovité šelmy (značí pro mě symbol svobody, a dalo by se říct, že je uctívám :D ) dále koně, hady a obojživelníky. Psy neuznávám, i když jich doma máme 7 a štěňata. :D
Mám staršího bratra, matku a otce, nějaké babičky, dědy, tety, strýce, sestřenice a bratrance; přesto jsem nikdy nepoznala co je to mít rodinu a po ničem jiném netoužím. Kdyby bylo s kým, okamžitě emigruji někam hodně daleko od těchto lidí a začnu žít odznova někde za mořem, třeba v Americe (Kdo má zájem zmizet se mnou, hlaste se). USA a Austrálie jsou moje nejoblíbenější země. Hledám kamošky, kamoše a přátele. Nedávno mě zradila asi jediná moje pravá přítelkyně, takže asi trochu potrvá, než někomu uvěřím, ale jsem optimistka a všechno beru s nadhledem. :D :) Ráda cestuji, maluji, kreslím, čtu, píšu, fotografuji, motám se okolo zvířat, fantazíruji; poslouchám Rap, Disco, Gothic, instrumentální hudbu a ráda si poslechnu cokoliv nového. (Kromě takových těch vykopávek jako je Bieber, Hannah Montana nebo High School Musical,…). V TV pravidelně sleduju Mentalista, Comeback, Dr.House, Status: Nežádoucí, Jmenuju se Earl a když stíhám tak i Simpsonovi, Buffy přemožitelka upírů… Občas vidím i nějakou tu Ordinaci v růžové zahradě a nemám ráda Ulici, VKV ani žádný tyto divnosti. :-/
Znám Tajemství a snažím se ho co nejvíc praktikovat (vážně to funguje :)!).
To je asi všechno o mě, kdyby ste chtěli vědět něco víc, napište na icq.

Kontakt:

E-mail: fiddi (zavináč) seznam.cz

ICQ: 452133977ICQ status

Skype: fiddixpajda

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 6. 2010

Poslední přihlášení: 28. 10. 2010, 23:55

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Fiddi

Povídky od Fiddi Jednorázovky
A pak jsi přišel ty; Dar zimní noci
Poezie
Smrt si tě najde; Zachráněna démonem; Do nebe či do pekla?

Články:

 

Do nebe či do pekla?

Do nebe či do pekla?Tak toto je moje třetí básnička, která mě dokopala k tomu, abych zažádala o práva na zveřejňování povídek a básniček, protože se mi moc líbí. Je trochu delší, ale myslím si, že se snadno čte a rychle to uteče. Uvítám jakoukoliv kritiku.

 

Dar zimní noci

Dar zimní nociNevěděla jsem si rady s názvem celý dva měsíce a nakonec jsem dala tento. Příběh vypráví o jedné zimní noci, kdy se ve vesnici objeví dva zvláštní tvorové. Povídka trochu melancholická, kterou jsem psala ještě o zimních prázdninách, i přesto doufám, že se bude líbit.

 

A pak jsi přišel ty

A pak jsi přišel tyPrvní jednorázovka pro tento web. Je trochu odlišná od ostatních co jsem zatím četla, tak doufám, že s vám bude líbit. Uvítám kritiku.

 

Zachráněna démonem

Zachráněna démonemTak tohle je básnička o těhotné dívce, která utíká před nebezpečím, zda uteče nebo ne, se dovíte v básničce. Uvítám kritiku ať vím, co vylepšit.

 

Smrt si mě najde

Smrt si mě najdeBásnička, která mě napadla někdy před čtrnácti dny a kterou jsem původně ani nehodlala zveřejnit, ale nakonec jsem si řekla, proč ne? Takže prosím přísnou kritiku co se stylu psaní týče, ať vím co zlepšít, jinak doufám, že se bude líbit.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!