OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Faint31Faint31

Faint31Práva: přispěvatel

O mně: Čaute :) Moje pravé meno je Sára ale páči sa mi prezývka Faint. Tú mám aj na mojich dvoch weboch.Faint práve preto lebo milujem kapelu Linkin Park a celkom sa mi páči tá pieseň.Tiež píšem jednu poviedku kde hrajú práve 2 chalani z tejto skupiny :) Čo viac dodať? Že mám rada knihy, perá a papiere! A moje myšlienky :)

Kontakt:

E-mail: sarah0031 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 11. 2011

Poslední přihlášení: 1. 4. 2015, 19:41

Články:

 

Ľad a slama - 2. kapitola

Ľad a slama - 2. kapitolaSom tu opäť, tentokrát s druhou kapitolou.
Môžeme sa tešiť na záhadnú pozorovateľku a na ďalšie stretnutie Sone a Mária.

Novinka

Ľad a slama - 1. kapitola

Ľad a slama - 1. kapitolaJe to takmer rok, čo som sem nič nepridala. Urobila som chybu, keď som sa hnevala na ľudí, ktorí mi chceli iba pomôcť. Teraz som tu s novou poviedkou, o rok staršia a múdrejšia čo sa týka pravopisu.
Kritiku vítam. Je to jedna z mála poviedok s reálnou tématikou, ktorá ma baví. (V zálohe mám také tri kapitoly.) Ospravedlňte občasné sprosté slová.

Soňa a Roman sú súrodenci. Obaja sa venujú športom. Rodičia ich v tom plne podporujú. Zatiaľ čo Soňa jazdí na koňoch, Roman sa venuje hokeju. Medzi týmito športmi je dosť veľký rozdiel, čo vnímajú obe športové skupiny. Rovnaký názor má aj Romanov spoluhráč Mário. Je možné, aby medzi nimi vzniklo priateľstvo, alebo nebodaj niečo viac?

 

Temní anjeli vs. svetlonosi - 3. kapitola

Temní anjeli vs. svetlonosi - 3. kapitolaTak, pridávam ďalšiu časť. Dúfam, že sa bude páčiť. V kapitole je hodina boja, ktorú Sofia má s Mikom...

 

Temní anjeli vs. svetlonosi - 2. kapitola

Temní anjeli vs. svetlonosi - 2. kapitola Takže, pridávam ďalšiu kapitolu... Ako sa ďalej bude vyvíjať život "novopečenej" svetlonosky?

 

Temní anjeli vs. svetlonosi - 1. kapitola

Temní anjeli vs. svetlonosi - 1. kapitolaTakže... minule som nezačala veľmi dobre. Som si vedomá chýb,aj toho že ste mi chceli len pomôcť, ale ja som to zobrala inak. Týmto by som chcela začať od začiatku, teda ak sa to ešte dá. A ak tam bude niečo, čo sa vám nebude zhodovať, pokojne to povedzte.... Nebudem sa hnevať.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!