OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EllieVanyarinEllieVanyarin

Práva: přispěvatel

Věk: 18

O mně: Osmnáctiletá studentka, pokusná autorka fanfiction, překladatelka, knihomolka, seriálový maniak, blogerka. A tisíce dalších věcí, které by mne mohly charakterizovat. Co je hlavní pro tuto stránku mám - miluju psaní, i když v devadesáti procentech nejsem schopná povídku dovést do konce. Prostě dostanu blok a nejsem schopná převést své myšlenky na papír. Proto je důležitá jedna věc, a to mít se mnou trpělivost.
Jakýkoliv dotaz směřujte na mou internetovou schránku, jejíž adresu najdete níže.

Kontakt:

E-mail: ElaineVanyarin (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 7. 2014

Poslední přihlášení: 27. 1. 2022, 21:59

Shrnutí povídek:

 

Povídky od EllieVanyarin

Povídky od EllieVanyarin

kapitolové povídky

Last Sacrifice (HP) - rozepsaná

One Reason To Stay (SGA) - rozepsaná

Broken (Tenn Wolf) - pozastavená

Somebody to Die For (Teen Wolf) - rozepsaná

The One (Chicago Fire) - připravuje se

Little Infinity - připravuje se

Články:

 

Somebody to Die For - 1. kapitola

Navzdory svému zhoršujícímu se stavu vypráví Emma svému spoluvězni o prvním setkání s mužem, který jí ukradl srdce. Ten tajemný, chladný Derek Hale, kterého všichni znají, není ten samý Derek, kterého tehdy poznala ona.

Novinka

Somebody to Die For - Prolog

V nové povídce vám představím Emmu Newmanovou, zdánlivě obyčejnou mladou dívku vtaženou do neobyčejného světa. V prologu je Emma zavřená neznámo kde s cizím chlapcem, vlkodlakem, kterému se rozhodne vyprávět svůj příběh. Co ji k tomu vede, to se dozvíte až v průběhu povídky. Emma ve svém vyprávění vzpomíná nejen na svou milovanou rodinu a přátele, ale i na muže, který se stal její osudovou láskou.

 

Last Sacrifice - 7. kapitola

Takže, zatím nikde jinde nezveřejněná kapitola, ke které, doufám, budou nějaké komentáře, když je nová. Opět spíše o Layle, Draco se zde jen mihne. Do sídla Vlada Tepeše přišli tři, ven se dostali jen dva. Oba mladí kouzelníci jsou zajati kentaury, což v Layle vyvolá mnoho otázek. Doopravdy zmatená je ale až ve chvíli, kdy si není jistá, zda je to všechno skutečné, nebo ne. Co se to, ksakru, děje?

 

Last Sacrifice - 6. kapitola

Jak daleko sahá odolnost lovců vůči smrtelným zraněním? Co dokáží přežít a co už je příliš i pro ně? Layla to v této kapitole zjistí. Také bude muset čelit, ne poprvé a ne naposled, následkům činů, pro které se v minulosti rozhodla. Jak se zachová, když ji opustí další milovaná osoba, někdo, za koho by položila život? Někdo, jehož odchod jí zlomí srdce?

 

Last Sacrifice - 5. kapitola

Draco a Layla prožijí další setkání s bystrozory, ale tentokrát z toho nevyváznou tak lehce. Draco se poprvé setká s tajemným Liamem a nedopadne to zrovna podle jeho představ. P.S.: I pokud jste už povídku četli na starém blogu, prosím o jakoukoliv odezvu, ať vím, zda má cenu psát pokračování.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!