OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElenaGilbertElenaGilbert

ElenaGilbertPráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Hnědovlasá, hnědooká, správně trhlá, veselá... Vlastnosti, které mě charakterizují. A taky holka, která je posedlá vymýšlením vlastních příběhů, povídek a písniček. Pozor! Tahle vášeň, nebo posedlost, je NAKAŽLIVÁ! Mě samotnou tím nakazila kamarádka. Ale teď jí jsem vděčná, protože když mám problémy, v psaní nacházím jakousi terapii. Díky.

Kontakt:

E-mail: ElenaGilbert01 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 10. 2012

Poslední přihlášení: 2. 4. 2020, 22:39

Články:

Novinka

Miluju ji!

Miluju ji!V jedné ze svých slabších chvílí jsem napsala úvahu z pohledu zamilovaného kluka. Ráda bych se s Vámi o ni podělila. Snad se bude líbit. :-)

Novinka

Jen krutá realita

Jen krutá realitaMoje třetí básnička, po dlouhé době jsem se rozhodla sem zase něco přidat. Jenom se omlouvám, že je tak krátká.

Novinka

Problémy

ProblémyMůj druhý pokus o básničku. Nevěděla jsem, jak ji nazvat, nakonec jsem se rozhodla pro název Problémy. V psaní básniček moc nevynikám, ale pracuje se na tom, tahle je v pořadí teprve druhá nebo třetí, takže prosím o shovívavost. Tak nějak jde o problémy holky v dnešní době a holky z minulosti, dejme tomu z 18. století. Snad se bude líbit.

Novinka

Moje vzpomínky

Moje vzpomínkyMůj první pokus o něco, co se má rýmovat. Snad se bude líbit.

 

Broken heart - 5. kapitola - Čísla

Broken heart - 5. kapitola - ČíslaBonnie má znovu svou paměť v pořádku. Takže má před sebou těžký úkol: předstírat, že nic neví. Zvládne to? A co ta podivná čísla,která všude vidí?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!