OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EileythyiaEileythyia

Práva: přispěvatel

Věk: 17

O mně:

Kontakt:

E-mail: charleenelsa (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 7. 2015

Poslední přihlášení: 31. 1. 2016, 19:21

Články:

 

Beze slov - 2. kapitola

Beze slov - 2. kapitolaJe tu druhá kapitolka BS, trvala mi dlouho, omlouvám se. Jelikož jsme teprve na začátku, je poněkud krátká, ale to se postupně s rozvíjejícím se příběhem zlepší. Dnes seznámení s další skupinou:) Zpětná vazba potěší:)

Novinka

Beze slov - 1. kapitola

Beze slov - 1. kapitolaPost-apokalyptický zombie příběh na motiv Walking Dead (Živí mrtví). Pravděpodobně nepůjde o ff, žádná postava ze seriálu by se snad neměla objevit - pokud ano, bude to i pro mě překvapení. Anotaci sepíši, pokud se povídka chytí. Omezuji na 15 kvůli výskytu zombie, krve a podobných nechutností:)

Novinka

Twist of Fate - Prolog

Twist of Fate - PrologZdravím. :) Rozhodla jsem se zkusit napsat ff na Teen Wolf. Děj se bude motat hlavně kolem Liama Dunbara a jeho adoptované sestry Charlie. Řekla jsem si, že se v samotném seriálu objevuje spousta nadpřirozených bytostí, tak proč tento mix nerozšířit o další? :) Příběh začíná S04E02, ale hlavní zápletka ze seriálu zde nebude to hlavní. Je to má první povídka po dlouhé době, tak prosím o shovívavost, než se do toho zase dostanu. :) Snad zaujme. E.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!