OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DawnWolfovaDawnWolfova

DawnWolfovaPráva: přispěvatel

Věk: 18

O mně: Jsem studentka na gymplu. Ráda píšu příběhy, a proto bych se ráda přidala sem. Pokoušela jsem se vydat knihu - neúspěšně, tak snad alespoň tady mé příběhy trochu uspějí. Nepovažuji se za skvělou autorku, dělám to, protože mě to baví.

Kontakt:

E-mail: dawnwolfova (zavináč) gmail.com

Web: www.karaoketexty.cz/uzivatel/dawnwolfova-133410

Statistiky:

Moje články: 99

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2012

Poslední přihlášení: 22. 6. 2016, 18:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DawnWolfova

Povídky od DawnWolfovaNa pokračování: Bojovnice (dokončená), Rasa (dokončená), Vlčice - Skryt Lží (dokončená), Vlčice 2 - Uzamčená Touha (rozepsaná), Na pokraji sil (dokončená), The Beauty of Dark/Light (rozepsaná)

Články:

Novinka

Důvod k hledání 1

Důvod k hledání 1„Kluk jde po ulici a na obloze uvidí balonek; a i když zprvu netuší proč, rozhodne se, že najde člověka, který ten balonek „ztratil"." Tak přesně na takové téma jsem měla napsat povídku pro kamaráda. Nejprve jsem ho za ten nápad proklínala, ale nakonec se z toho vyklubaly tři povídky, které se někdy více a někdy méně drží tématu, a zároveň ukazují, kolik významů může mít na první pohled obyčejný balónek.

 

The Beauty of Dark-Light 14. kapitola

The Beauty of Dark-Light 14. kapitolaLena se dotkla Tristanova srdce... Anebo ne? Co když Tristan nedokáže zapomenout na Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitolaŠťastné období končí, znovu se objevují problémy. Jak budou Camelia a Tristan reagovat, až poznají Petera? A jak to ovlivní vztah Tristana a Leny?

Novinka

Vlčice, kterou jsi vytvořil...

Vlčice, kterou jsi vytvořil...Láska nás mění. Někdy i takovým způsobem...

 

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitolaLena a Tristan se začínají více a více sbližovat. Leně dochází, že Tristan pro ni není jen ten cizinec z pouště. Jak to ale vnímá on?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!