OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DarknessBDarknessB

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora

Bydliště: Louka uprostřed lesa zastavěná několika baráky

Věk: 16

O mně: Jane (která své jméno Barbora upřímně nenávidí) je nezajímavá uzavřená holka. Nemá moc přátel, jen dvě opravdový kámošky, který bydlí kdoví kde. Nezdravě ráda čte, a to všechno na co si vspomenete, ale většinou fantasy, sci-fi, nebo občas i něco erotickýho (ale pssst!). Zásadně nenávidí televizi a ty přitroublý pořady, co v ní dávají, ale na druhou stranu miluje filmy a dokonce i pár seriálů, které má uložené v notebooku. Moc ráda píše povídky a vymýšlí příběhy. Většinou je zahrabaná ve svých snech a myšlenkách, protože v reálu je to obrovská pesimistka. Má slabost pro záporné postavy a většinou nenávidí hlavní postavy.
A také je závislá na pár věcech:
Valentýna... Moje černá a placatá krabička na elektriku, které se s trochou nadsázky dá říkat notebook. Na svém ipodu, protože bez písniček nedá ani ránu. Na černé barvě, kterou by matinka z jejího šatníku nejradši vymýtila, a tak jí občas udělá radost fialovou, kterou mamča nenávidí ze všeho nejvíc. Na své postýlce, protože tam tráví většinou svého času. Na své obsáhlé knihovničce, protože díky ní zapomíná na psa i na povinnosti doma. Na své černobílé, drobounké kočičce Lile, protože jí jako jediná v tomhle šíleným baráku rozumí a v neposlední řadě na koních, kteří jí každý víkend dodávají odvahu žít do toho dalšího víkendu a protože jsou to jediné, co jí v životě vyšlo a jdou jí (má licenci).

Kontakt:

E-mail: soledatdarkness (zavináč) gmail.com

Skype: cernypanter1

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 9. 2011

Poslední přihlášení: 21. 1. 2019, 21:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DarknessB

kapitolové: Bloody Angel (rozepsaná)

Články:

Novinka

Neodepsala...

Double drabble. Nikdy jsem nemyslela, že něco tak krátkého napíšu. Ale stalo se. Omlouvám se, asi tu nikoho mé polámané srdíčko nezajímá, ale nemám nikoho, kdo by mě podržel. Jen slova. A já nutně potřebuji, aby to někdo věděl.

 

Bloody Angel 6

Bloody Angel 6Tak, po dlouhé době nová kapitolka, opět z pohledu Tess. Proč to udělala? A taky si holky konečně pořádně promluví.

Novinka

Při bouři

Tak tohle je můj první a poslední pokus o básničku. Tohle je jediné, co zní trochu inteligentně. A díky mé kámošce jsem se dokopala k tomu, tohle zveřejnit. Jmenuje se to Při bouři, asi jednoduše proto, že jsem ji psala při jedné nádherné letní bouřce 18.7.2009. Budu vděčná za jakýkoliv názor. Upozorňuji, že je to staré, nenavazuje to na sebe a nemá to ani hlavu ani patu. Bylo mi tehdy 11 a zradila mě nejlepší kámoška, asi jediná, kterou jsem kdy měla (ale ženský rod se tam prostě nehodil)...

 

Bloody Angel 5

Bloody Angel 5Tak opět Aria. Zjistí, co se dělo mezi Camem a Tess? Jak na to zareaguje? A taky roztomilá scéna mezi holkama u jednoho z filmů na společenském večeru. Pěkné čtení! PS: To omezení není jen proto, že jsem malinko rozvedla scénu z minula, ale hlavně kvůli tomu společenskému večeru. Ale i tak nemůžu dát víc jak +15, protože mě samotné je 15 ani ne dva měsíce, a to by bylo nespravedlivé, že? Stejně je nám všem jasné, že to nikdo nedodrží.:-D

 

Bloody Angel 4

Bloody Angel 4Čtvrtá kapitola BA opět z pohledu Tesie. Copak to asi od Ariy dostala? Taky bude mít Tesie možnost si stěžovat Camovi. Co myslíte, v čem se liší od démonů a andělů? Snad vám to dnes trochu přiblížím. A omlouvám se za to zpoždění, pracuji na další povídce a nějak jsem tuhle zapomněla zaškrtnout a hotovo. A taky se omlouvám, že je tahle kapitola o trochu kratší, ale snad vám to příště vynahradím.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!