OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DaisukeHidekiDaisukeHideki

DaisukeHidekiPráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Otaku, yaoistka.
Také zařeklá metalistka.
Yeah.

Kontakt:

E-mail: daisuke-kun (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 4. 2010

Poslední přihlášení: 16. 11. 2016, 17:18

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí povídek od ScrawwFilth

Kapitolové:
Fantom noci, Sacrifice, Slzy pouště
Ostatní:
Svatostánek, In Violence theres Silence, oh no.

Články:

Novinka

Legie legendárních I

Legie legendárních ITi nejlepší z nejlepších se pod vlivem situace rozhodli držet při sobě jako pevný řetěz. Lidé se zvláštními schopnostmi, prapodivná stvoření i mýtické bytosti. Společně trénují pro boj proti útlaku. Válčí za svobodu. Brány Legie legendárních jsou otevřeny.
Sona se přidává k Legii, protože pouze tam mohou porozumět jejím zvláštním schopnostem a pomoct jí je rozvíjet. Jako malou ji našli u prahu domu se zvláštním nástrojem. V sirotčinci si byli jisti, že se jí brzy někdo ujme, ale opatrovníci stále nepřicházeli. Několikrát se pokoušeli nástroj prodat, zničit, nebo jakkoliv odstranit, ale vždy marně. Různými cestami se vždy vrátil před dveře sirotčince. Všichni přesvědčeni o Sonině genialitě utrpěli šok, když zjistili, že děvče není tiché kvůli složitým myšlenkovým pochodům, ale je celkově němé a neschopné vydat jakýkoliv zvuk.
Když se žena jménem Lestara Buvelle dozvěděla o nástroji, vydala se k sirotčinci, kde jí jej ukázali. Okamžitě Sonu adoptovala. Pod jejím vedením Sona objevila silné pouto mezi ní a nástrojem, kterému Lestara říkala 'etwahl'. Když hrála, tak hudba zklidnila a zachvěla srdce lidí kolem sebe. Snadno manipulovala s city svých posluchačů, a to vše bez jediného vyřčeného slova.

Novinka

Bez Mary Sue neodejdu!

Bez Mary Sue neodejdu!Všem milovníkům Mary Sue a mnoho úspěchů při čtení HP fanfiction.

Novinka

Záhada zrezivělého kotlíku

Záhada zrezivělého kotlíkuWarning: Crossover. Non OC. NO SLASH! (Vážně, věřte mi.) Harry Potter, Twilight, My little pony a random K-popová skupina pro fangirls. Co je lepší než znásilnění jednoho milovaného (bez ironie) fandomu? Znásilnění několika více či méně (Kdo tipoval My little pony, tak nemá pravdu, že, Edwarde?) milovaných fandomů. Well, přemýšlela jsem i o Hunger Games, ale budete ušetřeni. Nulový výskyt laserových paprsků, za to ručím vrácením peněz. Stupiditě jsou dveře dokořán. A Snapeovi taky.

Novinka

Sedmikráska

SedmikráskaVěnováno mojí povrchnosti.

Novinka

Little Devils I

Little Devils IŽánr Yaoi. Pro klid v duši doporučuji tak 15+. Řešeny jsou dva páry. Itsuki je mladý striptér, který obvykle za příplatek zůstává přes noc u mužů, kteří si ho objednají. Kiyoshi, dvaatřicetiletý právník, se ho snaží změnit. Ale je to vůbec možné? Nori je klasický bishounen, který už dlouhou dobu chodí s hezounkem Ryuu, který s ním stále odmítá spát.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!