OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AnnieZetAnnieZet

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Ann

Kontakt:

E-mail: Annie.Ej1 (zavináč) gmail.com

Web: petra-polnisova.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 9. 2012

Poslední přihlášení: 23. 9. 2015, 18:18

Články:

 

High school - 21. kapitola

High school - 21. kapitolaAnnie musí s pravdou ven. Matthew zemřel kvůli ní. Nikdy nezažila smrt blízkého člověka. Cítí se zmatená a celá událost se jí jeví jako zlý sen. Co teprve Lilly? Její reakce a ještě něco navíc v této kapitole. Přeji příjemné čtení. :)
-Annie

 

High school - 20. kapitola

High school - 20. kapitolaSouboj mezi Derrylem a Annie začal. Kdo vyhraje a kdo z nich se již nikdy znovu nenadechne? Annie doufá, že ji přijde Hide zachránit, ale zároveň to chce zvládnout sama. Navíc Hide je nezvěstný. Jak to vše dopadne se dozvíte v této kapitole. Přeji příjemné čtení, snad jste na tuto povídku nezanevřeli. Děkuji za každý komentář.:) -Annie

 

High school - 19. kapitola

High school - 19. kapitolaAnnie začíná ztrácet naději. Velení jí natolik ubíjí, že je jím pohlcena. Na konci dne ji čeká ne příliš pěkné překvapení. Otázkou zůstává jestli jenom na konci dne nebo i na konci všeho.

 

High school - 18. kapitola

High school - 18. kapitolaVrátil se už Hide? Jak to teď probíhá v celém klanu? // Tato kapitola je zaměřená na informace o klanu, ve kterém jsou dívky. Proč, jak a kdy se vytvořil klan a seznam členů v něm v této kapitole.:)

 

High school - 17. kapitola

High school - 17. kapitolaPokračování dílu, který byl zveřejněn v červenci, a ano, já sem další kapitolu dávám o pár měsíců později. Netuším, jestli to ještě někdo bude číst, a ani v to nedoufám. Každopádně, kdyby byl zájem, další kapitola je již napsána!:D) Nebudu se tady vymlouvat, jak nebyl čas. Prostě mi došly nápady. Děkuji za případné čtenáře a ještě víc za komentáře:)// Hide. Všechno se točí kolem Hida. Najdou ho holky? Jak bude vypadat, jestli ho najdou? To vše v této kapitole.:)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!