OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AniretakAniretak

AniretakPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kateřina

Bydliště: Náchod

Věk: 14

O mně: Ahojky,
už od malička jsem zbožňovala pohádky a dobrodružné příběhy, moje první dílka byla v 3. třídě v mojí milované vesnické školičce. Paní učitelky mé slohy chválily a já jsem se postupně učila milovat Český jazyk. Myslím si, že můj způsob psaní je originální, ale takové je asi psaní každého autora. Jsem snílek, a takové jsou i moje příběhy, ale někdy je i smutek mou inspirací. Zbožňuji vesnický život - je okouzlující. Krásná zvířata hned za domem a příroda. Někdy si myslím, že život s našimi domácími mazlíčky je kouzelný.

Kontakt:

E-mail: k.jirsakova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 367311114ICQ status

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 11. 2011

Poslední přihlášení: 23. 1. 2015, 22:24

Články:

Novinka

Láska na dálku..!

Láska na dálku..!Básnička je o mém ex-příteli, kterého jsem měla strašně ráda a vůbec nevím, co si mám o včerejšku myslet, ale udělal mi radost a překvapil mě. Jsem sice trochu naštvaná, ale tak když mi to vysvětlil, beru to. Je tedy hlavně o lásce a trochu o pochopení toho, co udělal v prosinci. Doufám, že se vám bude líbit. S pozdravem Aniretak. :)

Novinka

Já nejsem jejich? - 1. kapitola

Já nejsem jejich? - 1. kapitolaNěkdy vám náhoda dokáže změnit život! A myslím, že Marice život změnila nebo určitě změní v dalších kapitolách. Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí. :-* Ale jaká rodina? S pozdravem Aniretak. :)

Novinka

Mají mě za blázna

Když mě tato básnička napadla, cítila jsem se že mi nikdo nerozumí, tak jsem to převedla to této podle mě úsměvné básně. Doufám, že se vám bude líbit. S pozdravem Aniretak.

Novinka

Přátelská láska!

Přátelská láska!Toto je báseň o *lásce*. Jen si to zkuste představit. Dnes lidé řeknou je to zlatokopka ale co když ne. :) Ano, přiznávám je to lehce zvrácené. Odpusť te, mi to nechala jsem se unést chaosem světa. Doufám, že se vám zalíbí. S pozdravem Aniretak. :-*

Novinka

Mám tě rád... Ale..?

Básnička o lásce, podvodu a hlouposti!:)Předem chápat dokáže jen velké srdce.:-* Doufám že se bude líbit. S pozdravem Aniretak :) :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!