OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AndieEtNonAndieEtNon

AndieEtNonPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Die

Věk: 18

O mně: AndieEtNon v překladu znamená Andie a ne ty, tenhle název mě napadl v okamžiku, kdy jsem si řekla, že bych chtěla zde uveřejňovat svoje díla.
Psaní se věnuji přibližně dva a půl roku. Začala jsem psát někdy v době, kdy se objevilo Stmívání. Vlastně díky němu to všechno začalo. Básničky jsem psala už, jako malá holka a máma mi vždycky říkala, že to jednou vydám. O osm let pozdeji se chci ukázat tady. Znát vaše názory. Nehraju na komentáře, nechci je od vás vydírat tím, že bez nich nebudu psát. Budu psát dál i bez nich, ale nemůžu říct, že mě nepotěší.
Jsem velice aktivní, ráda čtu, píšu a věnuji se i počítačové grafice. Neříkám, že si i ráda nezahraju nějaký ten sport. Dva roky hraju volejbal a chtěla bych ho jednou hrát i závodně.
Miluju muziku. Denně poslouchám písničky a velice častou jsou mi právě jejich slova mojí inspirací. Ve své tvorbě se snažím ukázat část sebe samotné, dávám najevo svoje city a pocity.
Mým obrovským snem je jednou vydat knížku nejlépe v angličtině.
No a to e asi tak všechno o mě. Jakékoliv dotazy posílejte na email: princess.memories.a@gmail.com

Kontakt:

E-mail: princess.memories.a (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 6. 2012

Poslední přihlášení: 13. 2. 2019, 21:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AndieEtNon

Povídky od AndieEtNonVítejte na mém shrnutí, kde najdete všechnu moji tvorbu. AndieEtNon

Články:

Novinka

Minuta

Zlomené srdce a bolest, která se nedá vydržet? Boj s nejistotou? Život. Láska. To vše na jednom místě, v jediném okamžiku. AEN

Novinka

On - Dvě písmena, moře bolesti

On - Dvě písmena, moře bolestiJedna slabší z mého soudku. Múza mě opustila. Zbylo jen málo, z čeho se dá čerpat. Ale podle mě nejsilnější inspirací, stejně jako láska, je bolest. Bolest ze ztráty někoho, komu jsme byli ochotni svěřit svůj život do rukou. Dnes vím, že by to byla sebevražda. AEN

Novinka

Okamžiky

OkamžikyJeden z mých výtvorů. V životě existují okamžiky, které jsou plné pocitů. AEN

Novinka

Čím bys chtěla být?

Čím bys chtěla být?Další výtvor z mé dílny. Dostala jsem myšlenku a hodila ji do textu. A tohle je výsledek. Každý chce být šťastný... I ona chtěla být. Vaše AEN P.S.: Každý komentář potěší :)

Novinka

Pan Někdo - JB

Pan Někdo - JBVím, že hodně lidí ho nemá rádo. Nemůžu říct, že patřím mezi beliebers, ale tenhle týpek si ode mně vysloužil hodně velké uznání. A tohle je můj názor. AEN
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!