OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele 4dd44dd4

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Věk: 19

O mně: můžete se kouknout tady damat.blog.cz

Kontakt:

E-mail: 4dd4 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 16

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 10. 2009

Poslední přihlášení: 20. 8. 2015, 20:12

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí povídek od 4dd4

Shrnutí povídek od 4dd4Sourozenci

Vita incoqnita - dokončená

Články:

 

Sourozenci 3. část

Sourozenci 3. částPamatujete si ještě někdo na jednorázovku o sourozencích Elizabeth a Viktorovi? Pokud ano, tak tady mám ještě jednu 100% poslední část. Je to pohled do minulosti, jak to všechno začalo.

Přeju krásné počtení a doufám, že se vám bude líbit..

 

Vita incoqnita 12. kapitola - konec

Vita incoqnita 12. kapitola - konecMám to napsané už 2 nebo 3 dny a dneska jsem se odhodlala zveřejnit to. Hodně autorů píše, že je všechno jinak a přitom to tak není, ale u mě to tak opravdu je! Takže, všechno je jinak, doufám, že mi za to neublížíte, ale já jsem si nemohla pomoct. Chtěla bych poděkovat všem, kteří mojí povídku četli a vyjádřili na ní svůj názor a proto Vám všem věnuju tuhle poslední kapitolu. Speciální poděkování patří Kyky, která opravovala mé neskutečné hrubky a schválila mi tenhle konec. Kyky moc děkuju, jsi skvělá.

 

Vita incoqnita 11. kapitola

Vita incoqnita 11. kapitolaPřináším vám předposlední kapitolu VI, doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář. Velké díky patří opět Kyky, bez ní bych byla ztracena.

 

Sourozenci 2. část

Sourozenci 2. částVím, že tady dlouho nic nepřibylo, ale neměla jsem čas, teď by to mělo být lepší. Velké díky patří Kyky, skvělé osůbce, která těhle 7 941 slov tvořících 18 stránek přečetla, opravila a líbily se jí. Tuhle část věnuju L!nduš, osůbce, díky které tohle pokračování vzniklo. Přeji příjemné počtení a doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář.

 

Vita incoqnita 10. kapitola

Vita incoqnita 10. kapitolaPůvodně jsem to tady chtěla dát až zítra, ale když máme ten svátek studentů tak vám to přidávám už dnes. Velké díky za tuhle kapitolu patří Kyky, dobré duši, která svolila, že my bude dělat Beta-readra. Kyky děkuju.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!