OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele sisa118sisa118

sisa118Práva: přispěvatel

Věk: 24

O mně: Milujem príbehy v každej forme. Som jeden z tých snílkov, ktorý pred realitou utekajú do vlastného sveta.
Milujem písanie. Nezáživné hodiny v škole, cesta autom... všade ma sprevádza pero a jeden z poviedkových zošitov.
Rovnako milujem knihy. Romantika, fantasy, sci-fi či detektívky. Prečítam čokoľvek.
Na záver sa priznávam k svojej obrovskej vášni pre Pc hry. Príbehové série ako Mass Effect, Lara Croft alebo Remember me som zahrala nespočetne veľa krát.

Kontakt:

E-mail: sisa881 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 216

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 11. 2013

Poslední přihlášení: 19. 8. 2023, 23:04

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od sisa118

Poviedky od sisa118Na pokračovanie : Boj o život – dokončené Solitude – dokončené Enemy: Way - rozpísané Útok M – pozastavené If I survive... - pozastavené Thalia Shepard - dokončené Thalia Shepard : Druhá šanca - dokončené Thalia Shepard: Vendetta I - dokončené Thalia Shepard: Vendetta II - dokončené HP: New Generation

Články:

Novinka

Aurora

AuroraJe zarážajúce sledovať, ako niektoré deti majú na Vianoce všetko (a nielen na ne) a iné zasa nič. Štve ma to! V minulosti mi to tak neprišlo, ale teraz? Teraz, keď som ostala len ja a moja mladšia sestra? Keď žijeme na miestach, o ktorých som doteraz netušila, že jestvujú? Že je možné fetovať aj niečo také bežné ako lepidlo? Kde umierajú deti? Kde sa naše sny menia v nočné mory? Kde sa z princezien stávajú obyčajné krysy?
Štve ma to. A viete, čo ma štve ešte viac? Je to tá bezmocnosť, ktorú cítim. Skutočnosť, že nie som dosť dobrá, silná, veľká, aby som čokoľvek na tom zmenila. Fakt, že čoskoro umriem a ak aj náhodou prežijem, môj život sa nikdy nevymaní z bordelu a špinavostí...
Moje meno je Aurora a som to, čo „normálni" ľudia odmietajú vidieť

Dokončeno

Solitude - Barcelonská noc - časť 2.

Solitude - Barcelonská noc - časť 2.Barcelona a jej klenoty.

Novinka

Solitude - Barcelonská noc - časť 1.

Solitude - Barcelonská noc - časť 1.Láska je veľmi zvláštna vec a ešte zvláštnejšia je vtedy, keď vystrieda plejádu bolestivých zážitkov. Simone na to prišla za veľmi bolestivých podmienok. Ušla z USA spolu so svojim slávnym priateľom a frontmanom kapely Daiwish v jednej osobe.
Je zničená, ale má dosť síl, aby sa opäť postavila na nohy? Vráti sa k nej jej predchádzajúci silný duch alebo ju bolestivé zážitky z USA zložia?
Barcelona, turné, jej odveká kožená bunda a chuť zabudnúť. To je teraz Simone Mayor?

Novinka

Desiatnička Kallerová

Desiatnička KallerováPríbeh o enormnom nepriateľovi a mladej, životom skúšanej desiatničke Kallerovej, ktorá sa snaží len o jediné – prežiť. Ale podarí sa jej to tvárou v tvár najväčšiemu nepriateľovi jej sveta? Uchráni si právo na život aj pred titánmi? Beštiami bez štipky ľútosti? Pred monštrami s tupými výrazmi v očiach a zvráteným úsmevom? Prežije? Alebo skončí tak ako väčšina jej spolubojovníkov – ako ľudský zákusok – potrava pre monštruózne beštie?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!