OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele luckapluckap

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucia

Věk: 20

O mně: Jedného dňa som sa zobudila v tele dvadsaťročného dievčaťa a stal sa zo mňa optimista so sklonmi k pesimizmu, ktorý radšej píše ako počíta matematické rovnice.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 31

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 3. 2016

Poslední přihlášení: 11. 4. 2024, 21:29

Shrnutí povídek:

 

Zhrnutie poviedok - luckap

Zhrnutie poviedok - luckap

Poviedky na pokračovanie: Mozart
Jednodielne poviedky: Papierové kone
Básničky: Keď pršali hviezdny, Ten čas učí planúť sviece
Drabbel: Posledný list, Výnimočná Milagros, Mojito Ernesta Hemingwaya

Články:

 

Mozart - 11. kapitola - Návod na dievčatá

Mozart - 11. kapitola - Návod na dievčatáBlíži sa Valentín, ale okrem lásky vo vzduchu cítiť ešte niečo iné...

 

Mozart - 10. kapitola - Kolaborácia so severanom

Mozart - 10. kapitola - Kolaborácia so severanomPrvá okrúhla kapitola tejto poviedky, v ktorej Oliver prehlbuje vzťahy a získava nového spojenca.

 

Mozart - 9. kapitola - Hudba v mol

Mozart - 9. kapitola - Hudba v molV prvej časti Oliver rozjíma nad všetkými doterajšími udalosťami a v druhej časti trávi čas v knižnici.

 

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod Dnes na Viedeň zasvietilo slnko a všetko sa zrazu zdá byť krajšie. Chlapci sa pripravujú na výmenný obchod s Leonnie, ale rad nečakaných udalostí toto krásne počasie naruší.

 

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdci

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdciPôvodne som aj chcela túto kľúčovú kapitolu bez Leonnie a nakoniec sa mi to skutočne podarilo. Chlapci sa vyberajú na ďalšiu tajnú misiu do sveta mytologických bohýň, ktoré si v noci neradno pohnevať. Známa Afrodita im dá odpovede, ktoré potrebujú.

 

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídlo

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídloEverrette ide na návštevu k dvojčatám do Hainburgu. Oliver strávi šťastné i menej šťastné chvíle s Brynn a pri večernom rozjímaní starého otca o starých časoch vyplávajú nové otázky.

 

Mozart - 5. kapitola - Biele havrany

Mozart - 5. kapitola - Biele havranyOliver pristúpi na dohodu so Sorenom a dvojčatá si tak vymenia svoje miesta. Avšak nie je všetko také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdalo. A na konci kapitoly konečne dôjde k obávanému šermiarskemu súboju.

 

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimy

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimyOliver vošiel do húšťavy za bielym havranom, no v závejoch objavil dva páry stôp sprevádzané volaním o pomoc. Neváhal, skočil bystrým skokom do snehu a vydal sa na záchranu dvoch známych dievčat.

 

Mozart - 3. kapitola - Sny

Mozart - 3. kapitola - SnyOliver, Soren a Everr sa nezaobídu bez trestov. Ku všetkému hudobníka prenasledujú obrazy bieleho havrana.

 

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzva

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzvaPo vianočných prázdninách sa Oliver a Soren vracajú do školy vo Viedni a hneď prvý večer plánujú stráviť na party v retro štýle s Everrettom Thalbachom. Ku každej tanečnej zábave patria aj dievčatá a ani traja kamaráti sa im, bohužiaľ, nevyhnú.

Novinka

Mozart - 1. kapitola - Potomok

Mozart - 1. kapitola - Potomok Oliver Wolfgang Mozart je potomkom známeho rakúskeho skladateľa a celým jeho životom plynie hudba. Ako to už býva, ak je život príliš dlho stereotypný, niečo sa musí zmeniť. Najlepším spôsobom sa nakoniec stane Exodus 90 - cesta za odhalením pravého mužského srdca.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!