OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele luckap



luckap

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucia

Věk: 20

O mně: Jedného dňa som sa zobudila v tele dvadsaťročného dievčaťa a stal sa zo mňa optimista so sklonmi k pesimizmu, ktorý radšej píše ako počíta matematické rovnice.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 32

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 3. 2016

Poslední přihlášení: 3. 5. 2024, 23:03

Shrnutí povídek:

 

Zhrnutie poviedok - luckap

Zhrnutie poviedok - luckap

Poviedky na pokračovanie: Mozart
Jednodielne poviedky: Papierové kone
Básničky: Keď pršali hviezdny, Ten čas učí planúť sviece
Drabbel: Posledný list, Výnimočná Milagros, Mojito Ernesta Hemingwaya

Články:

Novinka

Modré perute

Modré peruteRanja je afganské dievča s túžbou pozerať sa na niečo viac, než jej bolo ponúknuté. Vďaka lekcii o modrom pierku od druhej manželky svojho otca sa naučila mať sa rada a odhodlane sa postaviť ľuďom, ktorí jej ubližovali a ťahali ju k zemi.

Novinka

Mojito Ernesta Hemingwaya

Mojito Ernesta HemingwayaSedela som v jednom podniku u nás v meste a na nápojovom lístku som si všimla zvláštnosť. Pri mojite bolo dopísané, že sa považuje za najobľúbenejší nápoj Ernesta Hemingwaya. Zmienený podnik v drabble poviedke dokonca pripisuje známemu spisovateľovi aj epigraf na stene, aj keď kritici tvrdia, že to nie je jeho pravý podpis.

Novinka

Výnimočná Milagros

Výnimočná MilagrosRobím dobrovoľnú animátorku na detských táboroch a posledný týždeň pred samotnou realizáciou všetkých príprav som dosť v strese a cítila som na sebe veľký tlak. Ale jednu noc sa mi sníval sen o dievčatku s Downovým syndrómom a zobudila som sa s obrovským pokojom, že všetko bude v poriadku. Tento sen bol pre mňa veľkou inšpiráciou na napísanie tohto príbehu. Do budúcna plánujem príbeh na pokračovanie s touto tematikou.

Novinka

Papierové kone

Papierové koneSkupinka študentov sa počas vlády Mussoliniho v Taliansku rozhodne vydávať časopis. Ako to s nimi dopadne?

Novinka

Posledný list

Posledný listLaira ochorela a Oliver Fright jej chcel dať poslednú nádej. Aká malá drobnosť stačí, aby sa vám zmenil celý život?




Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!