OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele dablice4dablice4

dablice4Práva: přispěvatel

Reálné jméno: evča

Věk: 18

Kontakt:

E-mail: V.Gwin (zavináč) seznam.cz

ICQ: 386 563 119ICQ status

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 8. 2009

Poslední přihlášení: 11. 1. 2011, 15:05

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Evči (dablice4)

Povídky od Evči (dablice4)Zrcadla duše - povídka na pokráčko

Články:

 

Zrcadla duše 14 - Tahák

Zrcadla duše 14 - TahákNevím, jestli si ještě někdo z váš pamatuje tuhle povídku. Nějak jsem se u ní zasekla a po dlouhém roku přidávám konečně další kapitolu. Budu se snažit přidávat častěji! Jinak kapitolka je věnována mojí úžasné kmotřence Sabotaszce!!! Děkuju za všechno... dablice4!

 

Zrcadla duše 13 - Naděje umírá poslední

Zrcadla duše 13 - Naděje umírá posledníPo delší době trošku delší dílek :) Když začalo svítat, zvedla jsem se, sedla si do křesla a znovu jsem ho s úsměvem pozorovala. Okolo sedmé hodiny ranní se začal probouzet. Zavrtěl se a povzdechl si: „Zase to byl jen sen, ach jo.“ „Nebyl, jsem zpátky.“ odpověděla jsem mu se smíchem. „Clair? Seš opravdu zpátky? Nezdá se mi to?“ ptal se vyděšeně. „Nezdá, neboj. Všechno co jsem ti včera večer řekla, byla pravda. Pamatuješ si to, nebo ti to mám říct ještě jednou?“

 

Zrcadla duše 12 - Nečekané zjištění

Zrcadla duše 12 - Nečekané zjištěníTato kapitola je z pohledu Jamese, měla by osvětlit vše, co se zatím děje kolem Clair.

 

Zrcadla duše 11 - Smrt pro nás nic neznamená

Zrcadla duše 11 - Smrt pro nás nic neznamenáNa Clair čekají hned dvě nemilá překvapení, které z nich je to horší? Posuďte sami... Prosím o komentáře, abych věděla na čem jsem, jestli mám pokračovat.

 

Zrcadla duše 10 - Příběhy a trocha adrenalinu

Zrcadla duše 10 - Příběhy a trocha adrenalinuClair konečně našla nejen lidské spřízněnéé duše. Těší se na Jamese, ale ví co ji vůbec čeká? Jaké tajemné nebezpečí ji hrozí? Tuto kapitolu věnuji Twigirl :-)

 

Zrcadla duše 9- Výlet

Zrcadla duše 9- VýletClair se nudí, zůstane s ní James? A koho nového Clair potká? Překvapivá zjištění na sebe nedají dlouho čekat... Díky za komentáře :-)

 

Zrcadla duše 8 - Pouť

Zrcadla duše 8 - PouťJak moc Jamesovi zachutná krev? Tuto apitolu věnuji mé supr kamarádce Klárce :-)

 

Zrcadla duše 7 - Krádež

Zrcadla duše 7 - KrádežJames pozve Clair k sobě domů. Clair se připravuje, aby bylo vše dokonalé, aby nic nemělo chybičku, zvláště, když se bude muset seznámit s Jamesovými rodiči... ale chybička se vloudila...

 

Zrcadla duše 6 - Narozeninový dárek

Zrcadla duše 6 - Narozeninový dárekJames už ví kdo Clair je, tentokrát ale na ni praskne ještě jedna zásadní věc a její život se tak začne ubírat jiným směrem... (Komu se to bude zdát moc růžové, tak si vemte černé brýle :-))

 

Zrcadla duše 5 - Síla

Zrcadla duše 5 - SílaClair Jamesoovi dokáže, kdo je. James si je jist, že mu Clair neublíží... má ale pravdu? Jo a všichni povinně, kdo se na to aspoň mrknul, tak komentáře, dík!

 

Zrcadla duše 4 - Pravda

Zrcadla duše 4 - PravdaPochopí James, kdo Clair opravdu je? A ten polibek na rozloučenou... bylo to jen kvůli babičce, jak si myslí Clair? V téhle kapitole vás budu ještě napínat.

 

Zrcadla duše 3 - Půlnoční návštěva

Zrcadla duše 3 - Půlnoční návštěvaClair ve škole opět exceluje a Angelu pěkně setře :-) Projeví Clair Jamesovi svou skutečnou identitu? Podpořte mé psaní prosím komentíky... děkuju

 

Zrcadla duše 2 - Příjezd

Zrcadla duše 2 - Příjezd ... Měla jsem pravdu. Víkend uběhl rychleji než bych čekala a byla tu zase škola a takový zajetý stereotyp. Jenže ne vše je takové, jak čekáme...

 

Zrcadla duše (prolog), 1 - Poznání

Zrcadla duše (prolog), 1 - PoznáníClair - je krásná, úspěšná, holka, které je co závidět. Je to ale opravdu tak? Odhrněte roušku jejího tajemství... Když má opravdu hlad, má to trochu z ruky, musí do lesa, vždy sama, do chladného, temného lesa, osudové setkání ale na sebe nenechá dlouho čekat. TENTO PŘÍBĚH NEPOKRAČUJE V TRADICI TWILIGHTU!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!