OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele corneillecorneille

corneillePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Věk: 21

O mně: Fantazie je jediná realita, na kterou se mohu spolehnout. Utíkám k ní, když mám dlouhou chvíli, nebo když se potřebuji uklidnit. A psaní je prostředek, jak mou fantazii podnítit a dát ji nové cíle.

Kontakt:

E-mail: corneille.w (zavináč) seznam.cz

ICQ: 410330417ICQ status

Statistiky:

Moje články: 61

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 8. 2009

Poslední přihlášení: 18. 1. 2023, 14:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Corneille

Povídky od CorneilleJednodílné: Vincent; Osud pro obě;...
Kapitolové: Helen; S duší vraha; V listech zlatého stromu;

Články:

 

V listech zlatého stromu - 35. kapitola

V listech zlatého stromu - 35. kapitolaDalia se oficiálně stává vyvolenou. Bude muset přečkat svůj první boj mezi ostatními dívkami. Uvidíme, jestli vyvázne bez šrámů. Přeji příjemné počteníčko.:)

 

V listech zlatého stromu - 34. kapitola

V listech zlatého stromu - 34. kapitolaPo dlouhém týdnu plném přesčasů je tady. Doufám, že se bude líbit, protože Dalia má své nové jméno a bestii v těle, která ji umí zamotat hlavu. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 33. kapitola

V listech zlatého stromu – 33. kapitolaBude to romantika, romantika a překvapení… Slibuji, že mě nebudete mít rády. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 32. kapitola

V listech zlatého stromu – 32. kapitolaJedeme dál… Únava a nečekané plány nás konečně popostrčí do pořádného děje. Král má pro naší Dalii nečekanou nabídku. Uvidíme, jestli bude moci odmítnout. Přeji příjemné počteníčko.:)

 

V listech zlatého stromu – 31. kapitola

V listech zlatého stromu – 31. kapitolaSmír je prvním krůčkem k přátelství a Gareth s Dalií je konečně opatrně provádí. Nesmí jim však v cestě stát děsivá noční košile. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 30. kapitola

V listech zlatého stromu – 30. kapitolaJsem opět po čase zpět u psaní, i když nevím, jak dlouho mi to vydrží, také nic neslibuji. V tomto díle se nejspíše všechny bezhlavě zamilujete do našeho generála. Děkuji svému partnerovi, že je mi občas skvělou inspirací. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 29. kapitola

V listech zlatého stromu – 29. kapitolaKapitola psaná po práci, takže moc od ní nečekejte. Podíváme se na to, jak silné je sesterské pouto, a zda jej může něco rozdělit. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 28. kapitola

V listech zlatého stromu – 28. kapitolaSlužba králi je někdy velmi těžká, bolestná a hlavně nedoceněná. Ale ani milenky to nemají o moc jednodušší. Dnes se podíváme, kdo má svůj úděl těžší. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 27. kapitola

V listech zlatého stromu – 27. kapitolaJe spousta hloupých věcí, které může Gareth udělat. A spoustu hloupých věcí také udělá. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 26. kapitola

V listech zlatého stromu – 26. kapitolaPodíváme se na dění v ložnici a nejspíše budeme chudáka Garetha pěkně litovat. No co, takový je život. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu - 25. kapitola

V listech zlatého stromu - 25. kapitolaPředejdu stížnostem a předem prozradím, že obě dívky čeká ráno v ložnici a ve společnosti muže. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 24. kapitola

V listech zlatého stromu – 24. kapitolaTento díl rozhodne. Mnohé z vás zklamu, jiné zase nepřekvapím, ale snad se to bude dát přečíst. Dozvíte se, jak dopadla vaše milovaná Dalia a prozkoumáme, jaké následky může mít žal. Všecičko bude spíše z pohledu Saire, tak mi odpusťte. Přeji příjemné počteníčko. P.S. Děkuji věrným čtenářkám, každý komentář mě posune vpřed a nutí mě psát.

 

V listech zlatého stromu - 23. kapitola

V listech zlatého stromu - 23. kapitolaA je to tady. Klidné kapitoly jsou v tahu. Moje holky si užijí poslední chvíle harmonie, než konečně opustíme stereotyp a vrhneme se do světa útěků, boje a ztrát. Doufám, že mě, za to co chystám, budete pořádně proklínat a nenávidět. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu - 22. kapitola

V listech zlatého stromu - 22. kapitolaCo napsat? Král je pořád ne nečekané schůzce s Bestií a jeho matinka začíná pořádně vytahovat drápky. Jedná se o poslední klidnou a harmonickou kapitolu, od příště mě budete zaručeně nenávidět a konečně se rozdělí páry, tedy alespoň na chvíli. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 21. kapitola

V listech zlatého stromu – 21. kapitolaPo dlouhé době další kapitola. O čem bude? Projedeme hrátky v lese a možná zavítáme k někomu do ložnice na návštěvu. Přeji příjemné počteníčko.

 

V listech zlatého stromu – 20. kapitola

V listech zlatého stromu – 20. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce května. Na den ji umisťujeme na titulní stranu jako TOP článek. Gratulujeme!


Tak kapitola je zde, ale psala se mi hrozivě… Snad to v ní nepůjde tak poznat. Děkuji za komentáře a vaši ochotu číst a čekat. Jste skvělé. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 19. kapitola

V listech zlatého stromu – 19. kapitolaDalší kapitola, extra dlouhá, extra popisná a asi trochu bez děje. I tak přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 18. kapitola

V listech zlatého stromu – 18. kapitolaRychle pokračujeme dál, takže se dozvíme, jaké komplikace přinesl dopis. Přeji příjemné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 17. kapitola

V listech zlatého stromu – 17. kapitolaSašo to je pro tebe. Kdyby ses neozvala, tak bych asi tento týden ani nezačala s psaním. Přeji hezké počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 16. kapitola

V listech zlatého stromu – 16. kapitolaTrochu nudné, trochu dlouhé. Prostě klasická všehochuť. Přeji příjemné počteníčko. :) P.S. Tímto se s Vámi nejspíše do 22. 5. loučím, čeká mě hromada otázek a malá kapacita mozku.

 

V listech zlatého stromu – 15. kapitola

V listech zlatého stromu – 15. kapitolaSny, myšlenky, vztek, boj a možná ještě něco…
Což znamená, že jsem se konečně zase dokopala k psaní. Slibuji, že příště to zase bude sranda, čestné prďácké. Opět pro Talennt, která mi moc pomohla, když jsem byla v bakalové srajdě až po uši.
Přeji příjemné počteníčko.:)

 

V listech zlatého stromu – 14. kapitola

V listech zlatého stromu – 14. kapitolaJak to jen říct. Tato kapitola je pro Talennt, neboť ji potřebuje. Zbytek mi snad promine. Přeji příjemné počtení.:)

 

V listech zlatého stromu – 13. kapitola

V listech zlatého stromu – 13. kapitolaOmlouvám se, není to lepší, ale nic víc se teď ze mě nevydoluje. Dneska se podíváme trochu na Saire,tak snad vás neodradím. Přeji příjemné počteníčko. :) P.S. Na konci něco je.;)

 

V listech zlatého stromu – 12. kapitola

V listech zlatého stromu – 12. kapitolaPsáno tak horkou jehlou, že se až stydím. Omlouvám se, nemoc a povinnosti mi nedovolují psát tak často, jak před tím. Už se těším, až toto období skončí. Pěkné počteníčko. :)

 

V listech zlatého stromu – 11. kapitola

V listech zlatého stromu – 11. kapitolaOpravdu jsem se snažila, aby tentokrát bylo co číst a článek nebyl krátký. Snad se povedlo. Přeji příjemné počtení a zanechejte i nějaký komentář. Ty mě ženou kupředu.:)

 

V listech zlatého stromu – 10. kapitola

V listech zlatého stromu – 10. kapitolaDesátá kapitola je zde a možná bude i přelomová, i když žalostně krátká. No, nechte se překvapit. Přeji příjemné počteníčko.:) A prosím zanechejte komentář.:) P.S. Talennt žádné vytáčky, opravdu na tebe čekám.:)

 

V listech zlatého stromu – 9. kapitola

V listech zlatého stromu – 9. kapitolaHa… Tak tady je další díleček a nyní slibuji, že nepřidám další, dokud tu nebude 32. Talennt. :-P Ostatní odpustí a vydrží. Tedy doufám. :)

 

V listech zlatého stromu – 8. kapitola

V listech zlatého stromu – 8. kapitolaJsem zvědavá, kdy ji najde :D... Na snad až potom, co přidá článeček :)

 

V listech zlatého stromu – 7. kapitola

V listech zlatého stromu – 7. kapitolaTak jak dopadne návštěva knihovny? Nechte se překvapit… A díky Talennt za jméno pro frajera. :)

 

V listech zlatého stromu – 6. kapitola

V listech zlatého stromu – 6. kapitolaJak bude Dalia reagovat na sestřinu informaci a najde způsob, jak ji osvobodit?
Přeji příjemné počtení. :)

 

V listech zlatého stromu – 5. kapitola

V listech zlatého stromu – 5. kapitolaStrach, schovávání, vztek a shledání. Chcete vědět víc? Tak čtěte. :)

 

V listech zlatého stromu – 4. kapitola

V listech zlatého stromu – 4. kapitolaDlouhá cesta v krátkém příběhu. Příště toho snad bude víc a konečně to rozjedeme. Pěkné počtení. :)

 

V listech zlatého stromu – 3. kapitola

V listech zlatého stromu – 3. kapitolaJak velký je žal? A jak nekompromisní jsou přísahy? Dalia ví, že někdy meze nemají. Pěkné počtení. :)

 

V listech zlatého stromu – 2. kapitola

V listech zlatého stromu – 2. kapitolaJedem dál, jste zvědaví, co bude? Prozradím jen, že dojde k loučení a k slzám. Přeji příjemné počtení.

 

V listech zlatého stromu – 1. kapitola

V listech zlatého stromu – 1. kapitolaKrál zemřel a na trůn usedá jeho dědic, aby zamíchal životy mnoha lidí. Osud těchto lidí je protkán prastarou magií, sliby a přátelstvím, jež nerozdělí žádná síla na světě. Společně budou čelit intrikám, zradě a dávnému proroctví, které si sebou nesou a které mají vepsáno v krvi.
Tato povídka mě napadla při dlouhé cestě ze školy a myslím si, že nebude mít mnoho kapitol. Doufám, že se zalíbí, alespoň někomu. :)

 

Helen - 16. Filmový maratón

Helen - 16. Filmový maratónDalší díl pro TalenntativeKing, která snad na něj čeká.

 

Helen - 15. Pozvání

Helen - 15.  Pozvání Helen vyráží s Danielem neznámo kam. Jste zvědaví, co bude?

 

Helen - 14. Srdce v krku

Helen - 14.  Srdce v krkuDlouhá odmlka, ale občas to jinak nejde. Děkuji za pochopení. :)

 

Helen - 13. Snídaně

Helen - 13. SnídaněDalší díl po nějaké době. Přeji krásné čtení a nechejte nějaký komentář s kritikou. Děkuji.

 

Helen - 12. Noční neklid

Helen - 12. Noční neklidHotel U Daniela. Helen se na návštěvě projeví jako excelentní host. Víc ne třeba dodávat. Pro TalenntativeKing, která mě nutí psát:).

 

Helen - 11. Boj o přežití

Helen - 11. Boj o přežitíNic nedá člověku takovou sílu, jako touha po přežití. A Helen to ví.

 

Helen - 10. Práce šlechtí

Helen - 10. Práce šlechtíJedeme dál, už je třeba dojít k nějaké akci, tedy konkrétně k práci. Tak ať se líbí.

 

Helen - 9. Od začátku

Helen - 9. Od začátku Podle rad jsem se snažila napsat delší dílek, tak snad se mi to trochu povedlo. Jedná se jen o všední den, tak mě neukamenujte. Na příště mám naplánovanou akci, tak snad se povede. :)

 

Helen - 8. Poznaná

Helen - 8. PoznanáBojíte se? Není čeho, já jsem vlastně mírumilovná a neškodná. Přeji příjemné počtení.

 

Helen - 7. Změna

Helen - 7. ZměnaPřináším další dílek. Nechť se líbí, i když je poněkud nudný. Ale nebojte, příště to rozjedu.

 

Helen - 6. Schůzka

Helen - 6. SchůzkaJisté postraní úmysly mě vedou k tomu, že jsem dopsala další kapitolu. Snad se bude líbit. A komentujte. P.S. Administrátorům: Pročítala jsem to dvakrát a společně s článkem o chybách, jsem se snažila většinu chyb odstranit. Přesto se bojím, že tam toho spoustu najdete, tak mě prosím neproklínejte, jen napište co opravit a já poslušně vyplním. Děkuji moc.

 

Helen - 5. Věci v pohybu

Helen - 5. Věci v pohybuJedna slečna se před šílenou dobou vyjadřila, že chce pokračování. Tak tady má alespoň něco, protože i na jednom člověku záleží.

 

S duší vraha - 5. kapitola

S duší vraha - 5. kapitolaVíte, co jsem zjistila? Že mám v počítači už přes rok, uložené dvě kapitoly, takže než je nemilosrdně smáznu a uvolním tak místo na další bláboly mnou vytvořené, řekla jsem si, že by bylo dobré je někde zvěčnit. Proto přidávám další kapitolku S duší vraha a prosím slečny adminky, aby mi když tak pomohly s přímou řečí, mám v tom mezery a nejsem si jistá zda-li je správně. Děkuji a komentáře by se hodily.

 

S duší vraha - 4. kapitola

S duší vraha - 4. kapitolaA je tu další dílek. Snažila jsem se, aby byl co nejrychleji, leč nepodařilo se mi to až tak úplně. Celý je zaměřen na Veroniku a její pocity. Snad se bude líbit. Přeji příjemné čtení a komentáře samozřejmě potěší.

 

S duší vraha - 3. kapitola

S duší vraha - 3. kapitolaTrvalo to, jako vždy u mě, takže se nebudu moc obhajovat. Ale budu ráda, když si kapitolku přečtete a okomentujete. Přeji pěkné počtení.

 

S duší vraha - 2. kapitola

S duší vraha - 2. kapitolaMoc se omlouvám, že mi to tak trvalo, ale tahle část nebyla plánovaná. Původně jsem měla začít až tam, kde začíná další kapitola, ale bylo by to nepřehledné. Snad se na mě nebudete moc zlobit a na povídku nezanevřete. Děkuji moc a komentáře potěší.

 

S duší vraha - 1. kapitola

S duší vraha - 1. kapitolaTrvalo to opravdu dlouho, protože jsem velmi podcenila vysokou školu a vrtkavost múzy, které se prostě občas líbat nechce. Ale přeci jen jsem něco vymyslela, takže doufám, že se bude líbit, i když to opět není moc dlouhé. Přeji tedy příjemné počtení. P.S. komentáře potěší =o)).

 

S duší vraha - Prolog

S duší vraha - PrologTato povídka vznikla před třemi lety na hodině tělocviku. Našla jsem jí nedávno při úklidu stolu. Snad se bude líbit. Hlavní hrdinkou je Veronika, dívka, kterou jediný výstřel připravil o vše. Musí se naučit žít znova a přijmout krutou pravdu. Nyní žije pro smrt. Prosím, pište mi své komentáře, abych věděla co ještě změnit. Přeji příjemné počtení.

 

Helen - 4. Hra na schovávanou

Helen - 4. Hra na schovávanouJen mezidílek, abych mohla pokračovat dál a mělo to smysl. Ale i tak prosím o komentíky a kritiku. Jo a hotel, který jsem napsala do článku opravdu existuje, tak kdyby jste v něm snad někdo byli třeba již ubytování, byla bych ráda kdyby jste se zmínili.Hodil by se popis pokoje=o)). Dík a přeji pěkné počtení...

 

Helen - 3. Setkání s tankem

Helen - 3. Setkání s tankemTak je tady. Další kapitola o uprchlici Helen. Snad se bude líbi tak please komety a kritiku.

 

Helen - 2. Já si tě najdu

Helen - 2. Já si tě najduCo vás napadne, když zjistíte , že víte něco co jste neměly vědět. Helen napadl jedině útěk. Snad se bude líbit. Tak please komenty a kritiku, ať vím jestli pokračovat.

 

Helen - 1. Nic než pravda

Helen - 1. Nic než pravdaKdo jste četli Vincenta budete určitě vědět, kdo je Helen. A Kdo jste ho nečetli, tak jen prozradím, že Helen je návnada na lov upírů. Bohužel neměla znát určité detaily lovu. Není to pokračování Vincenta, ten už je mrtev,ale je to nové vyprávění a pokud se bude líbit budu v něm pokračovat. Tak please komenty a kritiku.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!