OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele angbeeangbee

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: angbella (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2012, 18:17

Články:

 

Příběhy mého srdce 2

Příběhy mého srdce 2Tak po více než měsíci přidávám druhou kapitolu. POdle toho, jestli si na povídku ještě někdo vzpomene a podle komentářů budu psát dál.
*básnička na začátku nijak nesouvisí s touto kapitolou, ale hodně souvisí s Voldemortem a temným náhledem, který v této kapitole ale není :). angb

 

Příběhy mého srdce

Příběhy mého srdceI když jsem v naprostém skluzu s kapitolovkou na stmivani.eu, tohle jsem si nemohla odpustit, promiňte. A zvlášť se omlouvám těm, co WIMS čtou. Taky doufám, že touto kapitolovkou neurazím úžasnou spisovatelku, co tady vystupuje jako "Sasanka", protože tato povídka se ude taky odehrávat z pohledu jedné Bradavické studentky, ale rozhodně nechystám povídku až tak veselou. Ale kdyby jí to přece jen vadilo, může písnout a já s povídkou přestanu, nebo aspoň na těhle stránkách.
A jak jsem se k povídce dostala? No, tak nějak jsem se znova zanořila do LOTR (Lord of the rings) i do HP, takže občas čekejte i nějaké básničky, protože už jich mám pár napsaných.
A poslední poznámka ► příběh začíná o prázdninách před mistrovstvím světa ve famfrpálu ( ten rok, co se také pořádá turnaj tří kouzelníků )
A koho jsem přece jen neodradila, tak "Vítejte!".
Vítejte ve světě Cho Changové....angbella
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!