OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele YwykYwyk

YwykPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ivana Kaňovská

Věk: 13

O mně: Nevím, co o sobě napsat. Někdy jsem trochu šílená, ale podle kamarádek skvělá kamarádka. Ráda píšu povídky; líbí se mi se někdy odpoutat od reality a žít ve světě fantazie.
Chodím do sedmé třídy a narodila jsem se 20.11.1997.
Můj web: http://kanovska-ivana.webnode.cz/

Kontakt:

E-mail: ivca.willinka (zavináč) seznam.cz

ICQ: 481463633ICQ status

Statistiky:

Moje články: 19

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 11. 2010

Poslední přihlášení: 9. 3. 2013, 22:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ywyk

Povídky od YwykKapitolové povídky:
I sen je realita
Smrt? Zapomeň!

Články:

 

I sen je realita – 14. kapitola

I sen je realita – 14. kapitolaNěkdo se objeví ve škole...

 

I sen je realita – 13. kapitola

I sen je realita – 13. kapitolaNejdříve bych se vám chtěla omluvit, že přidávám další kapitolu tak pozdě. Neměla jsem moc času a pak mi začal blbnout prohlížet a článek nešel vložit. Ale slibuji, že se polepším.
Kim nechtěně přistupuje na Joshův a Carlosův nápad...

 

I sen je realita – 12. kapitola

I sen je realita – 12. kapitolaKonečně po dlouhé době přidávám další díl. Jak dopadne setkání s Oliviou a Liamem? Kdo se probudí z kómatu? Nechte se překvapit...

 

I sen je realita – 11. kapitola

I sen je realita – 11. kapitolaKimberly se probouzí z kómatu a seznamuje se s Joshem. Tamara a Frank nejsou mrtví, ale v bezvědomí. Je docela možné, že se už nikdy neprobudí...

 

I sen je realita – 10. kapitola

I sen je realita – 10. kapitolaPřichází záchrana. Avšak Tamara a Frank jsou zabiti. Kimberly má vážné zranění a ocitá se někde na neznámém místě...

 

I sen je realita – 9. kapitola

I sen je realita – 9. kapitolaKdyž už se konečně shledají tři sestry, který byly nuceny se rozdělit hned po narození, není jim dovoleno zůstat spolu. Jejich pouto se přetrhne ve chvíli, kdy jsou dvě z nich zabity.
Kimberly se zdá velmi divný sen, kde se opět setká s Liamem...

 

Smrt? Zapomeň! – 2. kapitola

Smrt? Zapomeň! – 2. kapitolaV noci Alex zaslechne divné zvuky a pak objeví svého pronásledovatele. Tohle setkání ji nějak nakopne, aby se vrátila domů. Jenže její cesta nebude probíhat normálně...

 

Smrt? Zapomeň! – 1. kapitola

Smrt? Zapomeň! – 1. kapitolaAlex se dozvídá příčinu Diegovi smrti. A protože ji chce Parkinsonova rodina trochu rozveselit, vezmou ji na pouť, která se koná v blízké vesnici. Alex se cítí lépe, ale smutek po Diegovi nijak neustoupil. I když se zdá vše normální, Alex narazí na kluka, kterého už jednou viděla.

 

Smrt? Zapomeň! – Prolog

Smrt? Zapomeň! – PrologPo svém příjezdu do Jeseníků se Alexandra dozvídá špatné zprávy. Jak se dokáže vyrovnat se smrtí někoho, na kom jí zaleží mnohem víc, než na sobě samé? Pár dní po návratu domů se jí dějí divné věci. Zlepší se jí sluch, dokáže rychleji běhat, vidí ve tmě a má až příliš rychlé reakce. Horší však je, že někdy slyší hlasy, i když je v domě sama, a její sluch není ještě natolik skvělý, že by slyšela mluvit sousedy. Rodiče se o ni nestarají, sestra si jí nevšímá, protože si užívá pozornosti lidí ve škole. Alex jen přežívá v tomhle světě, snaží se dokončit střední školu a pak chce zmizet někam hodně daleko. Jenže v den jejích osmnáctých narozenin se objeví muž, který převrátí její život naruby.

 

I sen je realita – 8. kapitola

I sen je realita – 8. kapitolaV jednu chvíli už se zdá útěk jako reálná věc. Jenže ve vteřině se vše změní. Kimberly se opět ocitá ve starém sklepě – tam, kde byla zavřená nejdříve. Ví, že nic z toho co prožila, nebyl jen sen. Ve sklepě s ní budou další dvě dívky. Co jsou ty dvě zač?

 

I sen je realita – 7. kapitola

I sen je realita – 7. kapitolaVše vypadá skvěle. Kimberly už konečně objevila svou pravou rodinu a štěstí, ale všechno se zničí kvůli nečekané návštěvě. Kimberly skončí opět ve sklepě a není sama. Bude tam s ní i další bytost. Jenže to není všechno. Sklep se zaplní dalším člověkem a tři bytosti na vymyšlení plánu na útěk už stačí, ale něco se zvrtne.

 

I sen je realita – 6. kapitola

I sen je realita – 6. kapitolaKde bude Kimberly tentokrát? Bude zase v nějakém sklepě nebo se k ostatní začnou chovat jinak a přijmou ji mezi sebe? Proč Paul odešel a vrátí se vůbec? A kdo je ten návštěvník?

 

I sen je realita – 5.kapitola

I sen je realita – 5.kapitolaPolíbí Jack Kimberly nebo ne? Kam Kimberly odvezou a proč? Jak bude probíhat cesta? To se dozvíte v této kapitole.

 

I sen je realita – 4. kapitola

I sen je realita – 4. kapitolaTahle kapitola je pouhý bonus. Je napsána z pohledu Davida. On vypráví příběh o své minulosti – o té „nehodě“. Kdo je to Loira a Tibera? Jakou roli hrají v tomhle příběhu? Co mají společného s Kimberly a Davidem? Část jejich tajemství se dozvíte už v tomhle bonusu. Normální děj (přítomnost) bude až v další kapitole.

 

I sen je realita – 3. kapitola

I sen je realita – 3. kapitolaCo se stane s Kimberly? Jak bude reagovat na Jackovu přítomnost? Jak zní Davidův příběh? Jednodílná povídka o Davidovi tu bude jako bonus. Tady máte jen stručné vyprávění.

 

I sen je realita – 2. kapitola

I sen je realita – 2. kapitolaJe tu další kapitola. Dozvíte se, kdo to je ten muž, který se objevil na konci minulé kapitoly. Snad se vám tato kapitola bude líbit. Přeji hezké čtení.

 

I sen je realita – 1. kapitola – Cesta

I sen je realita – 1. kapitola – CestaKim je plně rozhodnutá Liama najít. Bude však její cesta tak snadná – bez překážek? To se dozvíte v této kapitole.

 

I sen je realita – Prolog – Rozhodnutí

I sen je realita – Prolog – RozhodnutíPřidávám vám sem svou první povídku – prolog ke kapitolovce I sen je Realita. Příběh je o dívce, která se zamilovala do fiktivní postavy ve své knize. Jeden sen ji donutí si myslet, že Liam žije. Vydá se ho hledat. Najde ho? A co když on bude mít přítelkyni, se kterou ho dala dohromady v knize? Budou nakonec spolu?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!