OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele VogelVogel

VogelPráva: přispěvatel

Věk: 16

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 6. 2012

Poslední přihlášení: 18. 11. 2018, 11:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Vogel

Povídky od VogelKapitolové: Ernst

Jednodílné: Vodník | Nehmotný protihráč | Sejdeme se přece v nebi... | Šachová partie | Virginia

Kresby: Edgar Allan Poe | Nothing burns like the cold | Kresby jeleni | Slavík a růže | Sobecký obr

Články:

 

Ernst - 3. kapitola

Ernst - 3. kapitolaKrátký vztah - pokud se to tak dá nazývat - mezi Sylvií a Dmitrijem ještě neskončil, jenomže ony ty věci nikdy nejsou tak jednoduché. Lístek trochu pozmění plány Sylviina školního výletu - víc snad zatím prozradit nemůžu, nebo lépe - víc k prozrazení tu ani není. Příjemné počtení.

 

Ernst - 2. kapitola

Ernst - 2. kapitolaOnen Rus v černé košili Sylvii nemizí z myšlenek, snad ani z očí. Vzduch se třpytí, Florencie prohřátě sálá, kamarádky z toho všeho mají náramnou zábavu a poslední stopa, co za sebou mladík s ostrými rysy zanechal, je útržek papírku... Děkuju za komentáře a příjemné počtení.

 

Ernst - 1. kapitola

Ernst - 1. kapitolaFlorencie. Rozechvělé město blikotá a provoz řinčí do tmy. Snad nebude překážet trocha teenagerské atmosféry, která už mi přijde stejně umírněná. Rozehra příběhu začíná v přítomnosti, postupně se to ještě rozviklá - tedy doufám v to. Příjemné počtení.

Novinka

Ernst - Prolog

Ernst - PrologNěmčina v titulu snad nebude zastrašovacím činidlem na této povídce... Upřímně doufám, že jím nebude ani fakt, že chlapec - hlavní postava - je upír, protože ta povídka stojí na něčem trochu jiném.

Berlín, noc trhající srdce z těla. Prolog vypráví o posledních minutách chlapcova lidského života. Oddíly SS vychází z podniků, hlučně se baví a vykřikují z opilosti. Chlapecká postava prochází pod oranžovými kužely pouličního osvětlení a v jeho mysli stále hoří nedávná vzpomínka...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!