OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele VogelVogel

VogelPráva: přispěvatel

Věk: 16

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 6. 2012

Poslední přihlášení: 18. 11. 2018, 11:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Vogel

Povídky od VogelKapitolové: Ernst

Jednodílné: Vodník | Nehmotný protihráč | Sejdeme se přece v nebi... | Šachová partie | Virginia

Kresby: Edgar Allan Poe | Nothing burns like the cold | Kresby jeleni | Slavík a růže | Sobecký obr

Články:

Novinka

Vodník

VodníkPřicházím po dlouhé době s povídkou, kterou jsem posílala do jedné soutěže. Třeba se bude líbit a budu moc ráda za všechny odezvy! Vogel

 

Nehmotný protihráč - část třetí

Nehmotný protihráč - část třetíZnovu Berlín, 1892, šachová partie se postupně s odkapávajícím časem blíží ke konci. Třetí - poslední část je už o něco více dějová. Pod článkem jsou kdyžtak překlady vět, ale myslím, že nebudou tolik potřebné. Příjemné čtení.

 

Nehmotný protihráč - část druhá

Nehmotný protihráč - část druháMuž vstupuje do domu s číslem popisným 37, jak mu nařizoval nepodepsaný dopis. Není tu příliš děje, ale zformuje se tu zvrat, který je velmi důležitý pro nadcházející průběh. Příjemnou četbu.

Novinka

Nehmotný protihráč - část první

Nehmotný protihráč - část prvníPíše se rok 1892. Je deštivý květnový den, Berlínské ulice se lesknou mokrem a zdaleka se nedá říci, že by se mělo přihodit něco neobvyklého. Jakých chyb je však člověk schopen se dopustit, když se sejde špatná situace s špatnou chvílí! Příjemné počtení.

Novinka

Sejdeme se přece v nebi...

Sejdeme se přece v nebi...Krátká povídka o jedné tmavé vánoční noci. Vánoční čas, kdy blízcí jsou si ještě bližší... Meluzína škvírou pod oknem hraje melodii Mozartova Rekviem a zanedlouho osamělá duše nebude sama. Nebo spíš naopak? Psáno víc než před rokem, možná trochu z jiného doušku, ale snad to nebude tak hrozné - příjemné počtení.

Novinka

Šachová partie

Šachová partiePovídka, jejíž děj se odehrává někde v Evropě ve 30. letech. Večírek. Společnost se baví, jen v koutě stojí osamělá žena se sklínkou v ruce. Když se pak ozve, zda by si s ní někdo nezhrál šachy, přihlásí se k ní muž, jehož tvář je jí nějak povědomá... Opět doufám, že to není úplná katastrofa, ale budu ráda za všechny reakce.

Novinka

Virginia

VirginiaKrátký příběh inspirovaný Edgarem A. Poem a jeho manželkou Virginií E. Clemm. Vypráví o jednom říjnovém večeru, kdy bída ustoupí před hloubkou citu a vášní -- Psáno přesně před rokem, přesto doufám, že to nebude úplný propadák. Za každou odezvu budu moc ráda! Příjemné počtení.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!