OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele UrinusUrinus

UrinusPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Andy

Věk: 14

O mně: Jsem (ne)obyčejná holka, co ráda píše. Svoji první povídku jsem napsala už v osmi, ale nebylo to nic moc. Od té doby uplynulo šest let a já se ve svém spisovatelském umu o dost zlepšila. Dost píšu FanFiction na tVD, nebo-li Upíří deníky a vlastně taky na seriál Grimm. Jsem ale rozhodně schopná psát i na jiné téma. Je dost možné, že Vám někdy budu připadat necitlivá, ale to jen proto, že jsem víc jako kluk. Nebrečela jsem ani u Titanicu, ani u Zelený míle a to jsou jedny z největších dojáků... Krom psaní mám ráda Metal a Rock, zvířata a kreslení.

Kontakt:

E-mail: immortalsister1 (zavináč) gmail.com

Skype: andrea23062000

Facebook: https://m.facebook.com/andy.sokolova.3?fref=nf

Web: angel-povidky.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 7. 2014

Poslední přihlášení: 11. 9. 2020, 23:35

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Urinus

Shrnutí od UrinusKapitolové: Napůl upír napůl čaroděj (rozepsané) Jednodílné: Tajemný motorkář Poezie: Africká saň

Články:

 

Napůl upír, napůl čaroděj: 1. kapitola

Napůl upír, napůl čaroděj: 1. kapitolaLuca už pár týdnů žije v Seville. Doufal, že se odsud brzy dostane, ale nečekané komplikace mu to nedovolují. Nechce zabíjet, ale jeho upírská povaha mu nedovoluje přestat. Přál si, aby ho jeho minulost neměla šanci dohnat, ale Chiara se jen tak nevzdává. Zvlášť, když ji někdo naštve...

Novinka

Napůl upír napůl čaroděj: Prolog

Napůl upír napůl čaroděj: PrologVe svých osmi letech, pár měsíců potom, co mu tragicky zahynuli rodiče, Luca zjistil, že má magické schopnosti. Žil v 17. století. Postupně studoval a rozvíjel své dary, aby byl stále lepší a silnější. Postupně začal ovládat tři živly: oheň, vodu a vzduch. Nakonec se je naučil používat úplně a stal se jedním z nejsilnějších kouzelníků. Bojoval proti démonům a jiným bytostem pekla. Ve svých pětadvaceti letech se ale procházel v noci městem a pokousal ho upír, proměnil ho, ale Lucovy schopnosti nezmizely!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!