OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TynaChanTynaChan

Práva: přispěvatel

Věk: 12

Kontakt:

E-mail: valentyna.hassmannova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 5. 2009

Poslední přihlášení: 29. 8. 2016, 20:53

Články:

 

Sourozenecká láska - 2. kapitola : První roky našeho života

Sourozenecká láska - 2. kapitola : První roky našeho života2. kapitola... Děti jsou o rok starší a svěřují se se svými poznatky. Komenty, please :)

 

Sourozenecká láska - 1. kapitola : Nový člen rodiny

Sourozenecká láska - 1. kapitola : Nový člen rodinyMoje další povídka. Už o ní byla řeč, u poslední kapitoly ZSNM, je o tom, co někteří mají, a neváží si toho, a někteří to nemají, nebo to ztratili, a moc by o to stáli. Je to menší úvod, nic moc dlouhého. Budu vděčná za jakýkoliv komentář, díky.

 

Ze snu noční můra-5. kapitola: Konečně Happy End?

Ze snu noční můra-5. kapitola: Konečně Happy End?Ahojky, takže poslední kapitola ZSNM, už plánuju další povídku, bude taková o životě, o něčem, co někteří nemají, ale mohli mít, a někteří to naopak mají a nevaží si toho. Takže, hurá do čtení, budu ráda za komentáře :)

 

Ze snu Noční Můra - 4. kapitola: Osud? Nejspíš...

Ze snu Noční Můra - 4. kapitola: Osud? Nejspíš...4. kapitola s názvem "Osud? Nejspíš..." Vás zavede nejspíš do těch nejčernějších okamžiků Maričina života. Budu ráda za jakýkoliv komentář, díky :)

 

Ze Snu Noční Můra - 3. kapitola: Kdo by řekl, že autobus změní kus vašeho života?

Ze Snu Noční Můra - 3. kapitola: Kdo by řekl, že autobus změní kus vašeho života?Ahojky, po delší době je tu další kapitola, Marika se tu setkává s Lenny, která jí zatáhne do světa "dospělých". Budu ráda za jakýkoliv komentář, ať už chvála nebo kritika. Díky!

 

Ze Snu Noční Můra - 2. kapitola: Hvězda, která zhasíná

Ze Snu Noční Můra - 2. kapitola: Hvězda, která zhasínáTady je další kapitola, tentokrát hodně krátká, ale příště vám to vynahradím. =) Budu ráda za chválu i kritiku,takže prosím piště komentáře. =) Díky moc!

 

Ze snu noční můra -1. kapitola: Konec Skvělého života

Ze snu noční můra -1. kapitola: Konec Skvělého životaAhojky,tak tady máte 1. kapitolu =) je to spíš takový úvod, každopádně budu vděčná za každý komentář =)

 

Život se dá přežít-2. kapitola: V tomhle nejsem sama

Život se dá přežít-2. kapitola: V tomhle nejsem samaAhojky,přináším druhou kapitolku ŽSDP,tenktokrát trochu kratší,psala sem jí na rychlo. Přeji pěkné čtení!

 

Život se dá přežít

Život se dá přežítPříběh o 17tileté díce Sayu,která se přistěhovala z Japonska do Čech,a má zd ezapadnout do nové školy,ale to vůbec neni jednoduché. Budu ráda za každý komentář. P.S.:povídka je i na mém blogu povidky-mrs-cherry.blog.cz/,a plnou verzi tohohle dílu můžete přečíst tam.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!