OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ShadeShade

ShadePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikola

Věk: 17

O mně: Co říct? Jsem sedmnáctiletá holka, která věří v lepší svět, a jelikož ho tu nějak nenachází, má hlavu plnou snů.
Spousta lidí si myslí, že jsem šílená a svým způsobem mají pravdu.
Jsem pesimistická, naivní, paličatá a nenávidím lži a přetvářku. Za to bych opravdu zabíjela.
Poprvé jsem se u knížky rozbrečela, když jsem četla Harryho Pottera a Relikvii smrti. Ta knížka mě fakt dostala, a pak už to se mnou šlo z kopce.
Mám ráda filmy od Tima Burtona, protože je to taková šílená duše jako já. Z knížek si ráda přečtu sci-fi. Z knižních sérií jsem se momentálně zamilovala do Vampýrské akademie a Mortal Instruments.
Co dál bych o sobě řekla? Miluju jahody, muffiny a muffiny s jahodama. Nesnáším vnitřnosti ubohých zvířat a už dlouho uvažuju o vegetariánství (ale zatím nejsem schopná vzdát se kuřecího).
Věřím, že ze světa se jednou stane lepší místo, ale bohužel s tím nepočítám, spíš očekávám třetí světovou a nemoci, protože tímhle směrem právě směřujeme.

Kontakt:

E-mail: Shade10 (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 10. 2010

Poslední přihlášení: 21. 9. 2013, 14:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Shade

Povídky od ShadeKapitolové: Survivor
Připravuje se: Darkest Hour, City of Light

Články:

 

Survivor - 8. kapitola

Survivor - 8. kapitolaStíny obklopovaly potemnělou místnost a plížily se jí jako hejno rozbouřených mračen. Šířily kolem sebe smutek a žal jako smrtonosnou nákazu a pohled na ně byl vskutku nesnesitelný.

Osmá kapitola s názvem Poslední umírající, kterou přidávám po měsíci nečinnosti. Stydím se za sebe. Tomu věřte. Více uvnitř.

 

Survivor - 7. kapitola

Survivor - 7. kapitolaDívka z obrazu, kterou jsem postřehla, když jsem sem vcházela, se mi vyloženě vysmívala. Hloupá, hloupá Raven. Mozek jsem měla na kaši. Žaludek jsem měla jako ve svěráku a nohy se mi pod vahou vlastního těla podlamovaly. Opřela jsem se o nejbližší zeď a ztěžka oddechovala.

Nechci vám toho moc prozrazovat, ale řeknu vám jen, že se jedná o zlomovou kapitolu od kterého se bude odvíjet velká část budoucího děje. Snad se vám bude líbit.

 

Survivor - 6. kapitola

Survivor - 6. kapitolaDal mi slib, připomněla jsem si. Ne, že by to znamenalo, že by ho nemohl porušit koneckonců jak často lidé v dnešních dobách plní své sliby? Jednou v roce na Vánoce?

Raven následuje Nata do Společenství. A jak to bude probíhat se dočtěte sami.

 

Survivor - 5. kapitola

Survivor - 5. kapitolaPostavil se vedle mě a já očekávala, že se mě pokusí odvléct násilím. V břiše mi začaly bublat první stopy magie. V tu chvíli jsem věděla jenom jedno. Že jestli se mě dotkne, pro jednoho z nás to nedopadne dobře.

Na scéně se nám objevuje Nathaniel. A nebyla by to Rave, aby všechno procházelo v klidu. No, přečtěte si to sami. Vaše Shade

 

Survivor - 4. kapitola (2/2)

Survivor - 4. kapitola (2/2)Raven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Bouře

 

Survivor - 4. kapitola (1/2)

Survivor - 4. kapitola (1/2)Raven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Princ v zářivé zbroji
Pro všechny, kteří se mnou neztratili trpělivost.

 

Survivor - 3. kapitola

Survivor - 3. kapitolaRaven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Vysvětlení
Věnováno všem mým čtenářům, protože bez vás by to nešlo. Speciálně bych tuhle kapitolu chtěla věnovat Natovi. Jsem vděčná za tvou upřímnost. Ani nevíš, jak moc.

 

Survivor - 2. kapitola

Survivor - 2. kapitolaRaven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Trable v ráji

 

Survivor - 1. kapitola

Survivor - 1. kapitolaRaven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Krása nemocničního pokoje

 

Survivor - Prolog

Survivor - PrologRaven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoli vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že se její kdysi pevná rodina roztříštila pod náporem ztráty, a že už nejspíš nebude možné tyto střepy slepit dohromady. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

 

Ztracena v hlubinách temnoty - Prolog

Ztracena v hlubinách temnoty  - PrologSeznamte se s Rose, kdysi princeznou Londýna a nynějším postrachem všech příšer žijících na zemi. Její rozdílné životy dělí tlustá čára s názvem smrt, které se ona dočkala v dost brzkém věku. Ale co když dostala druhou šanci? Nic ovšem není zadarmo. Rose je zmítána touhou po svém bývalém životě do kterého patřil i její přítel Aaron. Jenže jednoho dne pochopí, že dvěře k jejímu minulém životu jsou definitivně zavřené, protože jak chcete vysvětlovat svojí rodině, že jste vstala z mrtvých? Asi těžko. A tak Rose putuje po světě a setkává se s mnoha zajímavými lidmi a ona sama se stává lepším člověkem. Tak jí přejtě štěstí.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!