OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SalazaretSalazaret

SalazaretPráva: přispěvatel

Bydliště: Orlová

Věk: 21

O mně: No co říct? Jsem obyčejná holka co strašně ráda píše. Moje fantazie je tak nějak můj vlastní únik z normálního světa. Momentálně pracuji na mnoha povídkách na téma stmívání, ale mám rozdělané i vlastní témata.
Co dál říct? Ani já sama nevím... Kdo mě chce lépe poznat ať si přečte nějaké mé povídky, dávám do nich totiž kus sebe... A kdo mě chce opravdu poznat mám tu skype a email.

Moje motto:

Nikdy se nevzdám čokolády. Nejsem srab!!

Kontakt:

E-mail: Salazaret (zavináč) seznam.cz

Skype: AnabellaCullen

Statistiky:

Moje články: 49

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 5. 2010

Poslední přihlášení: 20. 3. 2013, 11:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Salazaret

Povídky od SalazaretPovídky jednorázové:

To mezi(dokončená)
Already gone (dokončená)
Think twice before you touch my girl! (dokončená)
Jen ty a já (dokončená)
Ring My Bells (dokonačená)

Povídky na pokračování

Temnotou spolu (Rozepsaná)
Hořko-sladká tajemství (Dokončená)
Milosrdná lež (Dokončená)
Návrat domů (Rozepsaná)
In nomine Amoris (Rozepsaná)

Články:

 

In nomine Amoris 5. kapitola

In nomine Amoris 5. kapitolaNávrat do reality. Poslední díl téhle mini povídky. Jak to může jen dopadnout?

 

Blíž než se zdá 2. část

Blíž než se zdá 2. částTen samý den. Co se vlastně stalo? A jak to bude pokračovat?

Novinka

Blíž než se zdá 1. část

Blíž než se zdá 1. částCo způsobí jedna malá chyba? PreSlash, trocha romantiky a věčné míjení se...

 

In nomine Amoris 4. kapitola

In nomine Amoris 4. kapitolaTohle se stát nemělo. Jak moc jsem změnil budoucnost jen tím, že tu jsem? Ale pro lásku půjdu klidně i do pekla.

 

Návrat domů - Epilog

Návrat domů - EpilogHappy end je tady! Tak jak jsem slíbila! Ani to vlastně jinak dopadnou nemohlo, jaksi bych Sad end napsat ani nedokázala, ne tady a ne teď. :) Takže, co se děje se Severusem? A jaké tajemství skrývá Harry? A co malý Sev?

 

Návrat domů 11. kapitola

Návrat domů 11. kapitolaPoslední kapitola tohohle příběhu, už nás čeká jen epilog...

Novinka

Návrat domů 10. kapitola

Návrat domů 10. kapitolaDo konce hodiny byl klid. Relativní… Uvnitř mé duše byl doslova uragán. Cítil jsem, že jsem udělal chybu. Seřval jsem nevinné dítě. Jen proto, že jsem byl naštvaný na jeho otce. Ublížil jsem. Ale já nechtěl!

 

In nomine Amoris 3. kapitola

In nomine Amoris 3. kapitolaKapitolka +15... Jeho oči se sklonily. Co viděl? Bojí se mě? Teď když jsme tu dva? Ale Dráčku, můj Draco, ty se nemáš čeho bát. Já bych ti nikdy neublížil. To přece víš! Jsi mou součástí. Tak jak pravil obřad. Tvé srdce, duše i tělo. To vše patří mně. A je to i naopak. Patřím ti. Dám ti cokoliv. Draco! (Beta - Mao)

 

Návrat domů 9. kapitola

Návrat domů 9. kapitolaRozloučili jsme se a vydali se domů. Dokonce i Severus souhlasil s večerní návštěvou a malou společnou skleničkou na závěr. Ale já moc dobře věděl, jak tahle sklenička dopadne. A taky jsem měl pravdu. Po dlouhé době jsem spal klidně. Bez nočních můr a přízraků. Byl jsem šťastný. Opravdu a moc.

 

In nomine Amoris 2. kapitola

In nomine Amoris 2. kapitolaDo očí se mi nahrnuly slzy. Co jsem ochoten udělat pro lásku? Všechno. Opravdu všechno. Vždyť jsem mu daroval sebe. Svou lásku. Své tělo a svou duši. Byli jsme jako jeden. Tak moc jiní a tak moc stejní. Jako jing a jang. Černý a bílý, propojení v harmonii. Samostatně nepotřební, společně dokonalý.

 

Temnotou spolu 6. kapitola

Temnotou spolu 6. kapitolaSmaragdy se zatřpytily a stříbro se usmálo. V jednom pohledu bylo tolik věcí. Oni nepotřebovali slova. Stačil jeden pohled a věděli o sobě první poslední. Věděli, jak se ten druhý cítí, co chce i nechce. Jestli je smutný, nebo naopak veselý. A přesto Harry pořád nechápal, proč druhý chlapec nevidí, co je jasné. Jeho lásku. Jeho touhu se ho dotknout. Políbit ty plné rty. Laskat tělo anděla. Nevidí, nebo nechce vidět?

 

In nomine Amoris 1. kapitola

In nomine Amoris 1. kapitola...ale copak jim můžu říct, kvůli čemu jsem tady? Uvědomují si, v jakém pak budou riziku? Už tak, že celá škola ví, že jsem tady. Druhý Potter! Co až se to dozví Voldemort, který v téhle době zbrojí a chystá se na válku, která bude! Nejsem v nebezpečí jen já, ale i mé druhé já! Co když se teď dozví pravdu a rozhodne se neudělat nic z toho, co jsem udělal já? Já se prostě vypařím a nedokážu s tím udělat nic. Protože když se on rozhodne nevrátit se do minulosti, je pravdou, že zmizím. Ale jaká pak bude budoucnost? Bez lásky...

 

In nomine Amoris - Prolog

In nomine Amoris - PrologPo pádu Voldemorta si každý myslel, že nastane klid. Ale nestalo se tak. Většina smrtijedů unikla spravedlnosti a pořád škodí světu. Ale nejvíc touží po pomstě za smrt jejich pána.
A jednomu se to povede. Zničí druhou půlku Harryho duše... Zabijí mu lásku jeho života...
Ale on se nevzdává a bojuje dál. Pokusí se vrátit a vše změnit, ale něco se pokazí...
Další z mých Drarry příběhů...

 

Návrat domů 8. kapitola

Návrat domů 8. kapitolaKapitolka je lehce +15. A o čem je dnešní dílek? No když si někdo chce s někým 'vážně' promluvit většinou to dopadne, tak jak to dopadlo tady. Příliž se nemluví...

Novinka

Návrat domů 7. kapitola

Návrat domů 7. kapitolaNěco zásadního se změnilo. Severus se změnil stejně jako Harry. Ale to je snad dobře. Harry vždy chtěl rodinu a teď ji má na dosah...

 

Návrat domů 6. kapitola

Návrat domů 6. kapitolaCo by se teď dělo, kdybych neutekl? Kde bych byl? Nemusel bych tu teď stát a dívat se na první setkání otce a syna. Nemusel bych se cítit tak špatně. Ale chybu jsem udělal a už ji nedokážu napravit. Stalo se. Ale možná to můžu jen zlepšit. Zmírnit bolest a nahradit jí něčím jiným. Snad láskou? Možná...

 

Návrat domů 5. kapitola

Návrat domů 5. kapitolaHarryho Tajemství je venku. A co teď?

 

Návrat domů 4. kapitola

Návrat domů 4. kapitolaAni jsem si nevšiml kdy se přiblížil. Mohl jsem cítil jeho dech kousek ode mě. Byl tak blízko.
Položil mi svou ruku na mou a druhou mi vzal skleničku a položil ji na stolek. Sledoval jsem každý jeho pohyb. Každé zavíření jeho pláště. Polkl jsem.

 

Ring My Bells

Ring My BellsVálka skončila. Ale někdo zemřel. Proč a jak? A je skutečně mrtvý nebo je to jen další tajemství v životě Severuse Snapea?

 

Návrat domů 3. kapitola

Návrat domů 3. kapitolaDívali jsme se vzájemě do očí. Tu touhu v těch černých obsidianech jsem nemohl přehlédnout. Přesně takhle si to pamatuji z doby, kdy jsem byl ještě student. Malý vyplašený kluk, který měl za úkol spasit svět. Tehdy jsem se cítil živ jen v jeho náruči. Jen když mě jeho rty líbaly a laskaly.
Ale tohle se změnilo. Dospěl jsem. Jeho vinou...

 

Milosrdná lež 3. část

Milosrdná lež 3. částNávrat do Bradavic. Mnoho otázek a mnoho odpovědí. Kdo přijde na jejich vtah? A co Voldemort? Poslední kapiotlka tohohle příběhu. Ale jak dopadne?

 

Návrat domů 2. kapitola

Návrat domů 2. kapitolaJak poukázala má drahá Nikol, Harry je spratek, který si potřebuje snad něco dokázat. V tomhle případě to, že umí být s někým jiným než se Severusem. Co způsobí jeden hulák?

 

Návrat domů 1. kapitola

Návrat domů 1. kapitolaHarry se vrací domů, do Bradavic. Ale už v prvních minutách ví, že udělal Velkou chybu. Co teď?

 

Návrat domů Prolog

Návrat domů PrologJe po válce a svět šest dalších let žil s vědomím, že chlapec-který-zachráni-svět, zmizel. Nikdo neví kam a nikdo neví proč. Ale jednou musela přijít chvíle návratu a tak se mladý hrdina ujme místa učitele Obrany proti černé magii ve škole v Bradavicích. Ale vše se začíná komplikovat už v prvních chvílích a minulost se začíná pomalu, ale jistě dostávat na světlo... Ale jakou roli v tomhle příběhu hraje všemi nenáviděný profesor Lektvarů?

 

Temnotou spolu 5. kapitola

Temnotou spolu 5. kapitolaV minulém díle nám to Harry jaksi nezvládl. Ale co za tím vším bylo? Nebo spíš, kdo? Harry, je nyní opravdu sám. Nemá nic a nikoho, ale je to skutečná pravda? Přátele má, jen se stačí dívat!

 

Milosrdná lež 2. část

Milosrdná lež 2. částDruhý díl Milosrdných lží je na světě. Chci velmi moc poděkovat Nikol18, a tenhle díleček věnuji hlavně jí. Prozářila si mé dny svými úžasnými slovy... Děkuji!
A teď k povídce... Co se stane, když donutí Lektvarista Harryho k nitrobraně ať už se mu to líbí nebo ne? Jaké to bude mít následky? Dobré nebo se celý Harryho svět zbortí jako domeček z karet?

 

Milosrdná lež 1. část

Milosrdná lež 1. částKdyž se člověk zamiluje, dělá mnoho věcí, které by normálně neudělal. Ale Harry byl vždy jiný a nikdy své emoce a pocity nevystavoval na obdiv. Jenže co se stane, když bude nucen strávit měsíc v domě s objektem své touhy a lásky? Dokáže Severus unést pravdu skutečných Harryho citů, nebo to vše bude jen… milosrdná lež?

 

Hořkosladká tajemství 4. část

Hořkosladká tajemství 4. částKonec. A nebo je tohle teprve začátek nové éry?

 

Hořkosladká tajemství 3. část

Hořkosladká tajemství 3. částZačíná přituhovat! Voldemort se objeví v Prasinkách! Jaký to bude mít vliv na budoucí kroky našeho hlavního hrdiny?

 

Hořkosladká tajemství 2. část

Hořkosladká tajemství 2. částDruhý díl ve kterém se podíváme, co se stalo na Malfoy-Manor.

 

Hořkosladká tajemství 1. část

Hořkosladká tajemství 1. částVšichni víme, jak dokáže být samotný Pán všeho zla krutý a bezcitný – ale co když se objeví někdo, kdo se mu vyrovná? Osoba stejně chladná a nemilosrdná?
Ale je tu jedna věc, kterou ti dva nemají společnou; a tou je cit, který tuhle válku vyhraje. Kdo je ten nový, maskovaný Smrtijed? A jaký je jeho skutečný plán?

 

Temnotou spolu 4. kapitola

Temnotou spolu 4. kapitolaVšechno bylo dokonalé. Ale něco se pokazilo a jaké to bude mít následky? Co si Harry uvědomí?

 

Temnotou spolu 3. kapitola

Temnotou spolu 3. kapitolaHarry a Draco zůstali v celém lesa úplně sami... Uvědomí si konečně, že i tak dva odlišní lidé můžou být přátelé?

 

Temnotou spolu 2. kapitola

Temnotou spolu 2. kapitolaHarry prochází dost složitým obdobím, ale není sám... Co se stane v temnotě Zapovězeného lesa?

 

Beauty secrecy - 2. kapitola

Beauty secrecy - 2. kapitolaDruhá kapitolka je na světě. Je zatím taková o ničem, ale je důležitá...

 

Temnotou spolu 1. kapitola

Temnotou spolu 1. kapitolaPřináším další kapitolovou povídku. Tedy já bych ji nikdy nevydala, ale Deedee mě přemluvila... Tak snad se bude líbit... A o čem přesně je? Harry se stal nedobrovolně hrdinou, konečně mu všichni uvěřili, že Lord Voldemort je zase mezi živimi, ale on o slávu nestojí. Chtěl být jen s přáteli a užívat si života... Ale ne všechno, co chceme máme...

 

Beauty secrecy - 1. kapitola

Beauty secrecy - 1. kapitolaŽivot je složitý už sám o sobě. Ale naše Lucy si ho umí ještě víc zkomplikovat. Nestačí ji přísloví dívej se tak, aby tě oni neviděli. Ale co se stane, když se spřátelí s jednou velmi zvláštní forenzní specialistnou z NCIS? Do jejího života najednou vstoupí tolik nových lidí, ale ne všechno je zadarmo... První dílek mojí nové kapitolové povídy... Je to zatím jen úvod, ale snad se bude líbit...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!