OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele PetraCullenPetraCullen

PetraCullenPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Frýdek-Místek

Věk: 20

O mně: Jsem povahově přátelská, obětavá, impulsivní a trochu urýpaná osoba. Čtu ráda různé knihy. U knih dokážu strávit i celé dny čtením. Mám taky toho dost zažito.
Úspěšně jsem vystudovala 4 letý obor na střední Manegment a turismus s maturitní zkouškou.
Jsem PotterHead. Na Pottermore jsem byla oficiálně zařazená do Havraspáru a jsem na to hrdá.
Tak jsem tady :)

Kontakt:

Skype: petracullen

Facebook: https://www.facebook.com/petina.vasutova

Web: https://instagram.com/jen.vasutova.petul96/

Statistiky:

Moje články: 96

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 4. 2011

Poslední přihlášení: 19. 10. 2016, 04:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PetraCullen

Povídky od PetraCullen

Kapitolové
Cesta osudu(TVD) (dokončená)
Stín pochybností (HP) (rozepsaná)

Jednodílné
Harry Potter: Minor heaven ► Za stínem tajemna ► The other side of darkness
Upíří a fantasy: Van Helsing jménem Alaric ► Pomoc z druhé strany ► Hranice nekonečna ► First kiss with him ► Neviditelné zlo
Komisař Rex: Kouzlo okamžiku ► Moje tajemství ► Nový komisař ► Návrat ztraceného ► Prázdniny v Římě
Ze života: I hope you never forget me ► Magic dream ► A moment like this ► Opustil si mě ► Ještě, že tě lásko mám

Články:

Novinka

Chybí mi doteky tvoje

Chybí mi doteky tvojeDalší zamilovaná básnička. Je to o tom, že oba by chtěli spolu být a ona o něm přemýšlí. PetraCullen.

Novinka

Láska jako šíp

Láska jako šípPo dvou měsících odmlky jsem se rozhodla přidat tuhle básničku. Vím, že jsem sem nic nepřidávala, ale mám ve škole pořádně napilno s přípravou na blížící se maturitu. Ano. Je o opětované lásce, kterou jsem znovu pocítila. Co dodat. Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

Zatoulané myšlenky

Zatoulané myšlenkyPo dlouhé době básnička o lásce, která je věnovaná jednomu výjimečnému klukovi. :) Dívka se zamilovala do kluka trošku z daleka, ale má pocit, jako kdyby ho znala celý život. :)

Novinka

Cesta ven

Cesta venBásnička na téma Komisař Rex. :) Lorenzo Fabbri má zahynout, protože vlezl do pasti mafie. Probojuje si tentokrát cestu ven? :) Hezké čtení přeje PetraCullen! :)

Novinka

Klíč k srdci

Klíč k srdciBásnička o lásce. Vztah jde po pár měsících úspěšně dál. :) Třeba se zalíbí. :) PetraCullen.

Novinka

Pomsta je má

Pomsta je máPo dlouhé době další má básnička. Život je plný překvapení a do cesty nám náhodně staví lidi, o kterých jsme si nemysleli, že se s nimi budeme někdy bavit. Je to o dvou dívkách, ze kterých se stali spojenci, protože obě naletěly jednomu klukovi. Jedna mu naletěla dávno a druhá nedávno. Hezké čtení přeju! :) PetraCullen

Novinka

Pocit zklamání

Pocit zklamáníMoje poezie po dlouhé době. Když vás někdo nepřijme mezi sebe, není to příjemný pocit... Ale co když vás nepřijmou vaši přítelovi rodiče a mezi vámi a přítelem je to nahnuté... Myslím, že tohle zažil každý z vás. PetraCullen.

Novinka

Mé srdce

Mé srdceBásnička o lásce a zamilovanosti. Srdce jedné dívky patří jednomu klukovi, a to se už nikdy nezmění. :)

Novinka

Láska života

Láska životaDalší zamilovaná básnička o lásce. Je to o velké lásce mého života a o tom, jak to cítím já. :-) Tuhle básničku bych chtěla věnovat své velké lásce, kterou nade vše miluji. :-)

Novinka

Já chci jen to, co chci

Já chci jen to, co chciPoezie o tom, co chce jedna dívka. Poezii bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi, který pro mě moc znamená. Hezké čtení. PetraCullen. :)

Novinka

Pocit viny

Pocit vinyNedávná situace. Hádka, která se vyjasnila, protože dívka ho nade vše miluje. :) PetraCullen.

Novinka

První setkání

První setkáníPrvní setkání... Mé pocity. Co víc dodat. :) Je to pár týdnů zpátky, ale nevadí. Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Cesta autobusem

Cesta autobusemCesta autobusem. Přemýšlení. Myšlenky. Každý to určitě zná, jak je dojíždění autobusem nepříjemné. Třeba se zalíbí. PetraCullen.

Novinka

Láska v záři plamene

Láska v záři plameneDalší má zamilovaná poezie, jak by někteří řekli. Tuhle poezii mi pomohla sepsat jedna úžasná osoba a já jsem za to jemu nesmírně vděčná. ;) Je to dívce, která v jednom klukovi našla všechno, co chtěla. :) PetraCullen.

Novinka

Vyznání

VyznáníDalší má poezie. Jedne to o jedné dívce a klukovi, kteří byli přátelé. Pak ji on vyznal city a všechno se změnilo. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Výčitky

VýčitkyDalší poezie. :) Kluk si vyčítá, že od sebe odehnal holku, která ho milovala. Následně toho lituje, protože ona už dávno miluje někoho jiného. PetraCullen.

Novinka

Pozitivní myšlenky

Pozitivní myšlenkyMoje další poezie. Je o pozitvních myšlenkách. Jak pozitivně přemýšlet. PetraCullen.

Novinka

Nuda ve škole

Nuda ve školeDalší básnička, kterou jsem psala ve škole do mobilu do poznámek a následně ji přepsala do notebooku. :D Všichni to známe. První pondělní hodina a zrovna je ekonomika. Nudný předmět. Myšlenky, ať ta škola už rychle uběhne. Hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Zamyšlení

ZamyšleníZamyšlení jedné dívky. :) Stejná situace, kterou všichni známe. :) Snad se bude líbit. PetraCullen.

Novinka

Myšlenky na něj

Myšlenky na nějJe to má další básnička. Jedna dívka neví, o čem psát, a v tom jí někdo napíše a má rázem inspiraci. Věnování moc fajn klukovi, který mi pomohl vymyslet i název. Snad se líbí. PetraCullen

Novinka

Chlad v srdci

Chlad v srdciMá další depresivní poezie. O vzteku s koncem vztahu a o nové naději. Přeji hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Komisař Rex

Komisař RexMá dlouhá básnička o komisaři Rexovi. :-) Přehled jeho páničků, jak to po sobě šlo. :-) Za každý komentář budu ráda. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Nejhorší

NejhoršíJe to má další poezie na téma ze života. Je o lásce, která pro nějakou dívku kdysi znamenala vše, a teď už jen vzpomíná. Příjemné čtení. PetraCullen.

 

Nezapomenu

NezapomenuTady vám přináším moji první poezii na téma Harry Potter. Je to opakované téma po smrti Siriuse. Harry myslí na jediné a to, že se chce pomstít Bellatrix, protože zabila Siriuse. Fénixův řád mu v tom brání a on už jenom vzpomíná. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!