OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele PetraCullenPetraCullen

PetraCullenPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Frýdek-Místek

Věk: 20

O mně: Jsem povahově přátelská, obětavá, impulsivní a trochu urýpaná osoba. Čtu ráda různé knihy. U knih dokážu strávit i celé dny čtením. Mám taky toho dost zažito.
Úspěšně jsem vystudovala 4 letý obor na střední Manegment a turismus s maturitní zkouškou.
Jsem PotterHead. Na Pottermore jsem byla oficiálně zařazená do Havraspáru a jsem na to hrdá.
Tak jsem tady :)

Kontakt:

Skype: petracullen

Facebook: https://www.facebook.com/petina.vasutova

Web: https://instagram.com/jen.vasutova.petul96/

Statistiky:

Moje články: 96

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 4. 2011

Poslední přihlášení: 19. 10. 2016, 04:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PetraCullen

Povídky od PetraCullen

Kapitolové
Cesta osudu(TVD) (dokončená)
Stín pochybností (HP) (rozepsaná)

Jednodílné
Harry Potter: Minor heaven ► Za stínem tajemna ► The other side of darkness
Upíří a fantasy: Van Helsing jménem Alaric ► Pomoc z druhé strany ► Hranice nekonečna ► First kiss with him ► Neviditelné zlo
Komisař Rex: Kouzlo okamžiku ► Moje tajemství ► Nový komisař ► Návrat ztraceného ► Prázdniny v Římě
Ze života: I hope you never forget me ► Magic dream ► A moment like this ► Opustil si mě ► Ještě, že tě lásko mám

Články:

Novinka

Můj největší životní šok

Můj největší životní šokPokračovaní, co bylo dál s mým úrazem. Nic není lehké, jak se zdá. To nejhorší teprve přišlo. PetraCullen

Novinka

Den blbec?! Nemyslím si...

Den blbec?! Nemyslím si...Tak jsem po dlouhé době zpátky. Je to drabble o 100 slovech o mně a o mém úrazu. Co zaviní jeden pád. Obyčejný den se proměnil v hrůzu. PetraCullen.

Novinka

Nightmare in New York

Nightmare in New YorkS kamarádkou a jmenovkyní, která se čirou náhodou jmenuje PetraSalvatore, vám přinášíme tuhle trochu krvavější krátkou jednorázovku. New York v noci, kde se potlouká plno zločinců, feťáků a vrahů. Dívka se vrací pozdě v noci z práce a musí jít pěšky. Na sobě cítí něčí pohled a má pocit, že ji někdo sleduje. Opravdu je New York v noci tak nebezpečný? Víc se dočtete v naší povídce. Příjemné čtení přejí PetraCullen a PetraSalvatore. :)

Novinka

Prázdniny v Římě

Prázdniny v ŘíměVzpomínáte si ještě trošku na moji jednodílnou povídku na Komisaře Rexe Moje tajemství s Fabbrim? Tohle je tak trochu nepřímé pokračování rok poté. Ano. Je v ní moje postava znovu. Petra je v Římě na prázdninách a poslední den se rozhodne strávit svojí každodenní procházkou. Přemýšlí, jestli se znovu setká s Lorenzem Fabbrim, jak tenkrát loni na praxi v Německu, nebo jestli to byla vše tenkrát náhoda. Nakonec ho potkává. Co se za ten rok změnilo? Co je na policejní stanici nového? :) Hezké počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Ještě že tě, lásko, mám

Ještě že tě, lásko, mámZamyšlení. Jeden kluk pro jednu dívku něco znamená, a to se skoro neznají. Je to o tom, co k němu cítí a jak na ni působí. Přála by si, aby to tak již zůstalo. Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nedodržené sliby

Nedodržené slibyDrabble o 100 slovech. Další rozchod. Tentokrát nedodržené sliby...

Novinka

Opustil si mě

Opustil si mě Povídka o nevyjasněném rozchodu. Rozchody nebývají zrovna jednoduché a už ne vůbec, když po rozchodu milují oba a už nemohou být spolu. I po rozchodu se není jeden ochotný vzdát a argumentuje tomu druhému. I když se vše vyřešilo, přesto tuhle povídku tady nechám...

Novinka

Společná nenávist

Společná nenávistDrabble o 200 slovech. Je to o rozchodu, ale ne tentokrát o mém. Je to o jedné dívce, která ještě před nedávnem byla s jedním klukem. Je to o společné nenávisti k jednomu klukovi. Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Usmíření

UsmířeníKrátký drabble o usmíření ve vztahu.:) Vše nakonec dobře dopadá. PetraCullen

Novinka

Můj pocit z běhání

Můj pocit z běháníKrátký drabble. :) O mých pocitech, co pociťuji při běhání. :) Hezké čtení přeju. :)

Novinka

Poslední nepozornost

Poslední nepozornostDívka se právě rozešla. Chvilková nepozornost a vběhne do cesty. PetraCullen.

Novinka

Situace

SituacePřemýšlení, kde se ve vztahu stala chyba...

Novinka

Everyone deserves second chance

Everyone deserves second chanceDrabble o 200 slovech na Komisaře Rexe. Fabbri si na poslední chvíli zachránil život před svojí smrtí. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Maturita

MaturitaDrabble o 200 slovech. :) Zamyšlení o maturitě. Velká starost, která dělá nervy všem středoškolákům. :) Myslím, že víc říkat nemusím. :) PetraCullen

Novinka

Osudový návrat

Osudový návratJe to první má jednodílná povídka na téma Piráti z Karibiku. Napadla mě, když jsem se včera dívala na třetí díl. Hlavními postavami jsou Will s Elizabeth. Příběh začíná ve chvíli, kdy se má Elizabeth rozloučit s Willem. Odloučení je nevyhnutelné. Počká Elizabeth na Willa deset let? Nebo ne? Setkají se znovu? Doufám, že se vám tahle krátká povídka zalíbí. :) Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

A moment like this

A moment like thisTahle povídka je o mém psovi Maxovi a o mém dávném psovi Rexovi. Napadla mě, když jsem dneska byla venku se psem. Je to o vzpomínání, jak se seznámila s Maxem a co tomu předcházelo. Vrací se vzpomínkami ke svému předešlému psovi... Opustil ji v době, kdy ona byla na praxi v Německu a vůbec o tom nevěděla. Její pocity, když ho ztratila. Přeju hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Magic dream

Magic dreamJe to psaná jednodílná povídka na přání pro moji velmi dobrou kamarádku. Děj i postavy vymyslela ona a já to jen poupravila a sepsala. :) Chtěla bych jí nesmírně poděkovat. :) Monika je už měsíc na výměnném pobytu ve Francii a chodí zde do jazykové školy. Vzpomíná na svůj domov a na své přátele. Bojí se, jaké bude mít studium v Paříži. Jak to vše dopadne? Přeju všem pěkné čtení. :) PetraCullen.

Novinka

Návrat ztraceného

Návrat ztracenéhoDalší jednodílná povídka na téma Návrat komisaře Rexe. Tak trochu nepřímé pokračovaní na Nový komisař. :) Fabbri si zvykl na Riveru a naučil se s ním vycházet. Vrací se do svých vzpomínek, jak tenkrát odešel jeho kolega Morini. Pořád mu vrtá hlavou, proč se s ním nerozloučil osobně, a je mu to líto. Nakonec si přečte opožděně Moriniho dopis na rozloučenou. Přeje si jediné, aby se vrátil. Vrátí se Morini? Proč Morini vlastně odešel? Jak to vlastně celé je? :-) Příjemné počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nový komisař

Nový komisařJe to má další jednodílná povídka o Fabbrim z Návratu Komisaře Rexe. Vzpomínáte si na moji jednodílnou povídku Moje tajemství? Je to tak trošku nepřímé pokračování. Lorenzo Fabbri se vrací z Německa zpátky do Říma. Vrací se, aby zaujal své místo na komisařství v Římě. Ví, že jako posila nastoupil nový komisař Rivera. Od té chvíle ho nesnáší. Zrovna v té chvíli se řeší další vražda. Změní se Fabbriho úhel pohledu na něj? Vyjdou nakonec spolu v dobrém?! Za každý názor budu vděčná.

Novinka

Frajer s mafianskýma brýlema

Frajer s mafianskýma brýlemaTrošku šílenější drabble o 200 slovech. :D Je o Lorenzovi Fabbrim z Návratu komisaře Rexe. Je o setkání jedné dívky s Fabbrim, které tak trochu ujedou nervy. :D No, uvidíte sami. Hezké čtení. Přeje PetraCullen.

Novinka

Moje tajemství

Moje tajemství Tahle jednodílná povídka vznikla, když jsem byla před pár měsící na praxi v Německu. Dívala jsem se Návrat komisaře Rexe s Lorenzem Fabbrim a vznikla tahle povídka. Dopisovala jsem ji nedávno a vzniklo tohle. Ano, je v ní moje postava. Jedna dívka sedí před hotelem na houpačce. Představuje si, jaké by to bylo potkat její oblíbenou seriálovou postavu, a přemýšlí o ní, proč musela zahynout. Na scéně se ukazuje záhadná postava jemu podobná a má i stejné jméno. Nakonec se dají do řeči a Petra zjistí, jak to bylo. Proč vlastně Fabbri nezahynul? Jaká je pravda? Nebo to je jen vše sen? Uvidí ještě někdy Fabbriho? Příjemné čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

Můj nejlepší přítel

Můj nejlepší přítelDrabble o tom, že pes je nejlepší přítel člověka. A to platí pořád. ;) Dokáže nás vytrhnout i z těžkých depresí a dokáže nám porozumět. :-) Hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Nová naděje

Nová nadějeJe to krátká povídka o naději. Někdy stačí člověku člověku málo ke štěstí, aby se znovu zamiloval. Chtěla bych tuhle povídku věnovat moc fajn jednomu klukovi, o kterém tahle povídka je a o mých pocitech k němu. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Vzpomínky nikdy neumírají

Vzpomínky nikdy neumírajíDalší depresivní drabble. :-) Je to o vyrovnaní se s koncem ve vztahu a vzpomínání. :-) Přijemné počtení přeje PetraCullen.

Novinka

I hope you never forget me

I hope you never forget meTak jsem tu po dlouhé době. Tahle povídka je o dalším nevyjasněném konci ve vztahu, zlomeném srdci a o naději. Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi, na kterého už v životě nikdy nezapomenu. Hezké počtení. Vaše PetraCullen.

Novinka

Naposled v životě

Naposled v životěDalší depresivní drabble. Je o tom, že není se lehké rozloučit s byvalým partnerem. A zvlášť když víte, že ho vidíte naposledy v životě, protože jedete na tři měsíce pryč na praxi. Doporučuji jinak pustit tuhle písničku. Hezké počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Můj konec

Můj konecDrabble o rozchodu. Rozchod ve vztahu není zrovna lehký a před pár měsíci jsem si tím procházela. Slova dokážou zranit i toho nejsilnějšího člověka. Snad se vám to bude líbit. PetraCullen

Novinka

Pomoc z druhé strany

Pomoc z druhé stranyPřináším vám další povídku. Tentokrát na téma Škola noci. Četla jsem jen dva díly. Nelíbilo se mi, jak Stevie Rae zemřela, a tak jsem to sepsala podle sebe, že přežila. Tělo Stevie Rae odmítlo proměnu a Zoey je hrozně nešťastná. Na scénu příchází tajemný Darren, který ji zachrání zvláštním způsobem. Je to psané z pohledu Zoey. Přijemné čtení. Přeje vaše PetraCullen. :-)

Novinka

Kouzlo okamžiku

Kouzlo okamžikuJe to má první povídka na téma Komisař Rex. Berte to, prosím, s nadhledem. Odehravá se to v první sérii Návratu Komisaře Rexe. Něco jsem použila, ale zbytek jsem už udělala podle sebe. :) Je to první setkání Lorenza Fabbriho s Rexem. Lorenzo příjíždí do Vídně, aby vyřešil případ vraždy, a potkává Rexe. Jaké byly Lorenzovy dojmy? Jestli máte zájem, určitě si přečtěte. Za každý komentář budu vděčná. PetraCullen.

 

Nezbylo mi nic

Nezbylo mi nicBlíží se úplněk a Remus vzpomíná na Jamese a Lily. Přemýšlí po několikaté, proč je Sirius zradil. Jenže pravý zrádce je blízko než se zdá...

 

Vinná ve všem!

Vinná ve všem!Další drabble na téma Harry Potter z mé dílny. Další osoba se cítí vinná ze Siriusovy smrti, ale tentokrát to není Harry. Kdo se tentokrát trápí a vyčítá si jeho smrt? Chtěla by změnit osud, ale nejde to. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Měl její oči

 Měl její očiPoslední minuty života obávaného profesora lektvarů Severuse Snapea. Své chyby si uvědomíme až umíráme. Severus nakonec pozná, že Harry není James. Uvědomí si také, že byl synem i jeho dávné lásky Lily Evansové alias Potterové. Berte to prosím s nádhledem. Vaše PetraCullen. ;-)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!