OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele PetraCullenPetraCullen

PetraCullenPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Frýdek-Místek

Věk: 20

O mně: Jsem povahově přátelská, obětavá, impulsivní a trochu urýpaná osoba. Čtu ráda různé knihy. U knih dokážu strávit i celé dny čtením. Mám taky toho dost zažito.
Úspěšně jsem vystudovala 4 letý obor na střední Manegment a turismus s maturitní zkouškou.
Jsem PotterHead. Na Pottermore jsem byla oficiálně zařazená do Havraspáru a jsem na to hrdá.
Tak jsem tady :)

Kontakt:

Skype: petracullen

Facebook: https://www.facebook.com/petina.vasutova

Web: https://instagram.com/jen.vasutova.petul96/

Statistiky:

Moje články: 96

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 4. 2011

Poslední přihlášení: 19. 10. 2016, 04:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od PetraCullen

Povídky od PetraCullen

Kapitolové
Cesta osudu(TVD) (dokončená)
Stín pochybností (HP) (rozepsaná)

Jednodílné
Harry Potter: Minor heaven ► Za stínem tajemna ► The other side of darkness
Upíří a fantasy: Van Helsing jménem Alaric ► Pomoc z druhé strany ► Hranice nekonečna ► First kiss with him ► Neviditelné zlo
Komisař Rex: Kouzlo okamžiku ► Moje tajemství ► Nový komisař ► Návrat ztraceného ► Prázdniny v Římě
Ze života: I hope you never forget me ► Magic dream ► A moment like this ► Opustil si mě ► Ještě, že tě lásko mám

Články:

 

Stín pochybností 16. kapitola

Stín pochybností 16. kapitolaPamatujete si ještě tuhle mojí povídku? :) Po víc než roce opět přidávám další kapitolu plnou nečekaných zvratů. Nic není takové, jak se na první pohled zdá. Sirius se dozvídá od Brumbála krutou pravdu, kterou nemůže unést. Harry taky nikomu nevěří, protože mu něco změnilo život naruby. Hezké čtení přeje PetraCullen :-)

Novinka

Můj největší životní šok

Můj největší životní šokPokračovaní, co bylo dál s mým úrazem. Nic není lehké, jak se zdá. To nejhorší teprve přišlo. PetraCullen

Novinka

Den blbec?! Nemyslím si...

Den blbec?! Nemyslím si...Tak jsem po dlouhé době zpátky. Je to drabble o 100 slovech o mně a o mém úrazu. Co zaviní jeden pád. Obyčejný den se proměnil v hrůzu. PetraCullen.

 

Stín pochybností 15. kapitola

Stín pochybností 15. kapitolaPo dlouhé době přidávám další kapitolu. Omlouvám se, že to je až teď, ale neměla jsem vůbec čas. Moje maturita se blíží. :) Sirius je na misi za viteály a pomalu je ničí. Znovu se střetává s Bellatrix. Jak to jen dopadne tentokrát? Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

Chybí mi doteky tvoje

Chybí mi doteky tvojeDalší zamilovaná básnička. Je to o tom, že oba by chtěli spolu být a ona o něm přemýšlí. PetraCullen.

Novinka

Láska jako šíp

Láska jako šípPo dvou měsících odmlky jsem se rozhodla přidat tuhle básničku. Vím, že jsem sem nic nepřidávala, ale mám ve škole pořádně napilno s přípravou na blížící se maturitu. Ano. Je o opětované lásce, kterou jsem znovu pocítila. Co dodat. Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

 

Stín pochybností 14. kapitola

Stín pochybností 14. kapitola

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce září/septembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Trochu kratší kapitola, ale ve škole mám toho nad hlavu. :) Sirius je odhalený Remusem, který z něj pomocí kouzla sejme jeho krycí podobu. Remus si myslí, že zůstane, ale pravda je jiná.

 

Stín pochybností 13. kapitola

Stín pochybností 13. kapitolaHarry se jde na druhý den projít kolem Doupěte a přemýšlí, když ho zaskočí hnědočerný pes. Nakonec se mu po tak dlouhé době ukáže Sirius a odhalí se mu. Harry mu nevěří ani slovo, a tak Sirius jde s pravdou ven. Nakonec Siriuse ještě někdo odhalí. Jak se s tím vypořádá?

 

Stín pochybností 12. kapitola

Stín pochybností 12. kapitolaBrumbál má soukromý rozhovor se Siriusem, kde ho pověří důležitou tajnou misí pro Fénixův řád. Je to mise na zničení viteálů, ale Sirius toho ví o hodně víc, než se Brumbalovi zdálo. Povolí mu, aby se mohl odhalit jen Harrymu.

Novinka

Nightmare in New York

Nightmare in New YorkS kamarádkou a jmenovkyní, která se čirou náhodou jmenuje PetraSalvatore, vám přinášíme tuhle trochu krvavější krátkou jednorázovku. New York v noci, kde se potlouká plno zločinců, feťáků a vrahů. Dívka se vrací pozdě v noci z práce a musí jít pěšky. Na sobě cítí něčí pohled a má pocit, že ji někdo sleduje. Opravdu je New York v noci tak nebezpečný? Víc se dočtete v naší povídce. Příjemné čtení přejí PetraCullen a PetraSalvatore. :)

Novinka

Prázdniny v Římě

Prázdniny v ŘíměVzpomínáte si ještě trošku na moji jednodílnou povídku na Komisaře Rexe Moje tajemství s Fabbrim? Tohle je tak trochu nepřímé pokračování rok poté. Ano. Je v ní moje postava znovu. Petra je v Římě na prázdninách a poslední den se rozhodne strávit svojí každodenní procházkou. Přemýšlí, jestli se znovu setká s Lorenzem Fabbrim, jak tenkrát loni na praxi v Německu, nebo jestli to byla vše tenkrát náhoda. Nakonec ho potkává. Co se za ten rok změnilo? Co je na policejní stanici nového? :) Hezké počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Ještě že tě, lásko, mám

Ještě že tě, lásko, mámZamyšlení. Jeden kluk pro jednu dívku něco znamená, a to se skoro neznají. Je to o tom, co k němu cítí a jak na ni působí. Přála by si, aby to tak již zůstalo. Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nedodržené sliby

Nedodržené slibyDrabble o 100 slovech. Další rozchod. Tentokrát nedodržené sliby...

Novinka

Zatoulané myšlenky

Zatoulané myšlenkyPo dlouhé době básnička o lásce, která je věnovaná jednomu výjimečnému klukovi. :) Dívka se zamilovala do kluka trošku z daleka, ale má pocit, jako kdyby ho znala celý život. :)

 

Stín pochybností 11. kapitola

Stín pochybností 11. kapitolaSirius se cítí sám a jde na Grimmauldovo náměstí v naději, že to bude lepší. Není tajemstvím, že členové Fénixova řádu ho nemají stále v lásce. Sedí s nimi v kuchyni a po chvíli přichází Brumbál. Změnil sídlo Fénixova řádu z jistého důvodu. Remus Siriuse nakonec mile překvapí.

 

Zlom okamžiků 2. kapitola

Zlom okamžiků 2. kapitolaDruhá kapitola je tady. Fabbri zaveze Petru do nemocnice, ale chová se k ní odtažitě, co mu zachránila jeho život. Nakonec uzná za vhodné, že se na něj bude muset vykašlat. Planují s Wicki, kam další den zajdou...:)

 

Komisař Rex - náčrty

Komisař Rex - náčrtyMoje tři náčrty komisaře Rexe a jeho dvou páničků. Viděla jsem tu sice o hodně lepší obrázky, ale chci se s vámi podělit o své tři náčrty tužkou. :)PetraCullen

 

Stín pochybností 10. kapitola

Stín pochybností 10. kapitolaSlavíme kulatiny! :) Čas ubíhá a Siriuse stále Remus podezírá, že není ten, za koho ho všichni mají. Strhne se malá hádka, ale Sirius to ignoruje. Nakonec jde hlídat Harryho a střetává se s ním. Jak to dopadne? Víc se dočtete v této kapitole. Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

 

Stín pochybností 9. kapitola

Stín pochybností 9. kapitolaDalší kapitola je konečně tady. Jen se omlouvám, že ji přidávám až teď. Notebook mám už od minulého týdne bohužel pryč na reinstalaci... V této kapitole Sirius bojuje po boku Fénixova řádu proti smrtijedům na Odboru záhad. Bojuje znovu proti Bellatrix a něco jí provede. Remusovi začne pomalu docházet něco zásadního. Jak tohle dopadne? :) Všem přeji hezké čtení! :)

Novinka

Zlom okamžiků 1. kapitola

Zlom okamžiků 1. kapitolaPřináším vám se svojí kamarádkou Barčou kapitolovou povídku na téma Komisař Rex! :) Petra s Victorií jsou dlouholeté kamarádky, které jsou již dávno dospělé. Přijíždějí do Říma, aby se Wicki pomohla starat o svou matku, zatímco její bratr Morini pracuje. Obě jsou na místě, které pro ně něco znamená. Jednou se jdou projít a Petra běží za stříbrným autem. Obě narážejí na komisaře Fabbriho z toho "seriálu". Vše se jim zdá neuvěřitelné a nemohou uvěřit, že mají takové štěstí. Zachrání Fabbrimu život a tím se změní sled událostí... První kapitola je psaná z pohledu Petry a Wicki... Když jsme tuhle povídku začínaly psát, bohužel jen tahle kapitola není oddělená.
obyčejný text - pohled Petry
text zvýrazněný kurzívou - pohled Victorie (Wicki)
Příjemnou zábavu vám přeje PetraCullen! :)

Novinka

Opustil si mě

Opustil si mě Povídka o nevyjasněném rozchodu. Rozchody nebývají zrovna jednoduché a už ne vůbec, když po rozchodu milují oba a už nemohou být spolu. I po rozchodu se není jeden ochotný vzdát a argumentuje tomu druhému. I když se vše vyřešilo, přesto tuhle povídku tady nechám...

 

Stín pochybností 8. kapitola

Stín pochybností 8. kapitolaSirius nepozorovaně dohlíží na Harryho jako černohnědý pes. Všude ho následuje. Kam jde, střeží ho, aby se mu nic nestalo. Je rozhodnutý, že zatím ho bude sledovat zpovzdálí, ale nakonec to nevydrží a ukáže se mu jako mírumilovný toulavý pes. Nakonec Fénixův řád potřebuje nutně Siriuse...

Novinka

Cesta ven

Cesta venBásnička na téma Komisař Rex. :) Lorenzo Fabbri má zahynout, protože vlezl do pasti mafie. Probojuje si tentokrát cestu ven? :) Hezké čtení přeje PetraCullen! :)

Novinka

Klíč k srdci

Klíč k srdciBásnička o lásce. Vztah jde po pár měsících úspěšně dál. :) Třeba se zalíbí. :) PetraCullen.

 

Stín pochybností 7. kapitola

Stín pochybností 7. kapitolaV téhle kapitole se Malfoy pošklebuje Harrymu a Sirius nenápadně z dálky zasáhne a něco provede Malfoyovi. Setkává se konečně s Harrym, Ronem a Herminou. Jenže jeho nové chování všechny kolem zaráží. Moody ujišťuje Harryho, že do jisté míry bude mít od svých příbuzných klid. Bude Sirius Harrymu nějak na blízku? :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Pomsta je má

Pomsta je máPo dlouhé době další má básnička. Život je plný překvapení a do cesty nám náhodně staví lidi, o kterých jsme si nemysleli, že se s nimi budeme někdy bavit. Je to o dvou dívkách, ze kterých se stali spojenci, protože obě naletěly jednomu klukovi. Jedna mu naletěla dávno a druhá nedávno. Hezké čtení přeju! :) PetraCullen

Novinka

Společná nenávist

Společná nenávistDrabble o 200 slovech. Je to o rozchodu, ale ne tentokrát o mém. Je to o jedné dívce, která ještě před nedávnem byla s jedním klukem. Je to o společné nenávisti k jednomu klukovi. Hezké čtení přeje PetraCullen.

 

Cesta osudu 12. kapitola + Epilog

Cesta osudu 12. kapitola + EpilogV této kapitole se Jennys připravuje na rituál, který má zachránit druhou stranu. Celou dobu má strach, zda to vůbec přežije a Stefan jí je oporou. Stráví spolu odpoledne a nakonec jde večer za Klausem a k jejímu překvapení ji doprovodí někdo, na koho je naštvaná. Jak tenhle celý příběh skončí? Bude Jennys šťastná? Děkuji za vaši podporu! :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

 

Stín pochybností 6. kapitola

Stín pochybností 6. kapitolaDalší kapitola teto povídky je tady! =) Sirius stojí tváří tvář členům z Fénixova řádu a představí se jim jako nová posila Sebastian White. Všichni se s ním seznamují, ale Moody mu jako jediný nedůvěřuje. Sirius má na malou chvíli pocit, že ho Remus poznal, ale jak to vlastně je? :) Nakonec jde s členy řádu vyzvednout Harryho k vlaku. Víc se dočtete v této kapitolce. Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

 

Cesta osudu 11. kapitola

Cesta osudu 11. kapitolaPředposlední kapitola! :) V této kapitole bude pohled Elijaha a Stefana. Elijah je překvapený, když se dozví, že druhá čarodějka je Jennys. Proklíná se za to, že Klaus se o ní dozvěděl. Nakonec mu povolí nervy a vrazí Klausovi facku. Proč? :) To si budeme muset přečíst! :) PetraCullen.

 

Stín pochybností 5. kapitola

Stín pochybností 5. kapitolaSirius dostane nový domov na kraji Londýna a poprvé po těch letech se dívá na hvězdy tak, jak si to vždycky přál. Nastupuje jako nový člen Fénixova řádu Sebastian White a vrací se na Grimmauldovo náměstí 12 - seznámit se s ostatními členy řádu.

Novinka

Neviditelné zlo

Neviditelné zloJe to další má jednodílná povídka na téma TVD. Tahle povídka mě napadla, když jsem si šla včera odpoledne zdřímnout a zdál se mi tenhle sen. V této povídce je moje postava. :) Petra se vrátí z procházky, jde si zdřímnout a najednou se probudí v New Orleans, kde ji Klaus unesl, protože mu je nebezpečná. Petra se bojí, ale s původním se nepárá. S Klausem je i Bonnie. Pomůže Petře, nebo je loajální Klausovi? Zachrání ji někdo nakonec, nebo se Klausovi podaří psychicky ji zlomit?! Opravdu to byl jenom sen? Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Usmíření

UsmířeníKrátký drabble o usmíření ve vztahu.:) Vše nakonec dobře dopadá. PetraCullen

Novinka

Můj pocit z běhání

Můj pocit z běháníKrátký drabble. :) O mých pocitech, co pociťuji při běhání. :) Hezké čtení přeju. :)

 

Cesta osudu 10. kapitola

Cesta osudu 10. kapitolaSlavíme kulatiny! :) Jennys jde hledat Stefana a najde ho. První polibek v dešti. Ale čí? V téhle kapitole bude i náš milovaný Klaus. Co po Jennys vlastně chce? To si budete muset přečíst. :) Hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Poslední nepozornost

Poslední nepozornostDívka se právě rozešla. Chvilková nepozornost a vběhne do cesty. PetraCullen.

Novinka

Situace

SituacePřemýšlení, kde se ve vztahu stala chyba...

 

Stín pochybností 4. kapitola

Stín pochybností 4. kapitolaPo delší době přidávám další kapitolu. :) Sirius se znovu setkává s Brumbálem a dostal nové krycí jméno. I Siriusova zviřecí podoba dosáhla drobnějších změn. Brumbál mu nabídne starou/novou práci. :) Jaká bude Siriusova reakce? :) To si budete muset přečíst. PetraCullen.

Novinka

Pocit zklamání

Pocit zklamáníMoje poezie po dlouhé době. Když vás někdo nepřijme mezi sebe, není to příjemný pocit... Ale co když vás nepřijmou vaši přítelovi rodiče a mezi vámi a přítelem je to nahnuté... Myslím, že tohle zažil každý z vás. PetraCullen.

 

Cesta osudu 9. kapitola

Cesta osudu 9. kapitolaOčekávaná devátá kapitola je tady. Jennys je zmatená a Elijah ji učí, jak má poznat upíra a jaké mají schopnosti. Nakonec ji doprovodí domů, aby se jí náhodou něco nestalo. Hezké čtení přeje PetraCullen.

 

Stín pochybností 3. kapitola

Stín pochybností 3. kapitolaSirius se toulá po Příčné ulici, ale nikdo ho už nepoznává. Už jej nemají za toho, za koho jej měli. Najde výtisk Denního věštce a dozvídá se, že jeho jméno bylo po jeho údajné smrti očištěno. Harry se trápí a vše si vyčítá. Ale přesto ještě někdo nese špatně Siriusovu předstíranou smrt... Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

 

Stín pochybností 2. kapitola

Stín pochybností 2. kapitolaDruhá kapitola této povídky je tady. :) Na všechny bylo uvaleno matoucí kouzlo a všichni mají za to, že Sirius zahynul. Musí předstírat svoji smrt, aby ochránil Harryho věštbu. Sirius s Brumbálem mají rozhovor a je jasné, jak měl Sirius dopadnout. Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

First kiss with him

First kiss with himTahle povídka je moje druhá jednorázovka na TVD. První pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena vypnula svoji lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí? :) To si budete muset přečíst. :) Snad se zalíbí. :) PetraCullen

 

Obrázky od PetryCullen

Obrázky od PetryCullenPotřebujete obrázek na shrnutí? :) Není problém a obraťte se na mě. S grafikou už mám pár let zkušeností. :)

Novinka

Everyone deserves second chance

Everyone deserves second chanceDrabble o 200 slovech na Komisaře Rexe. Fabbri si na poslední chvíli zachránil život před svojí smrtí. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Stín pochybností 1. kapitola

Stín pochybností 1. kapitolaTohle je má první kapitolová povídka na téma HP. Bylo mnoho pokusů, kdy jsem se o tuhle povídku snažila. Ale nakonec jsem to zkusila. Všichni to známe. Konec pátého dílu, kdy zahyne Sirius Black. Všechno je úplně jinak. Harryho věštba se nerozbila a Sirius si nakonec zachránil život. Jenže na Harryho a ostatní bylo uvaleno silné matoucí kouzlo, aby Siriusův život zůstal v utajení. Všichni si myslí, že zahynul při závěrečné bitvě. Jaká je pravda? Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Maturita

MaturitaDrabble o 200 slovech. :) Zamyšlení o maturitě. Velká starost, která dělá nervy všem středoškolákům. :) Myslím, že víc říkat nemusím. :) PetraCullen

 

Cesta osudu 8. kapitola

Cesta osudu 8. kapitolaJennys se znovu setkává s Elijahem za zvláštních okolností a dozví se pravdu nejen o sobě, ale i o její mrtvé matce. Dozví se něco zvláštního a pro některé i něco neuvěřitelného. Jak tohle dopadne? :)

 

Cesta osudu 7. kapitola

Cesta osudu 7. kapitolaJennys myslí stále na nevydařený venek se Stefanem. Prázdniny nakonec rychle uběhnou a Jennys jde první den na novou školu. Je to přesně takové, jak to čekala, že to bude. Nakonec je vyprovokována. Jak to dopadne? :)

 

Cesta osudu 6. kapitola

Cesta osudu 6. kapitolaJennys jde navštívit tu dívku, která byla zraněná záhadným způsobem, a slíbí jí, že udělá vše pro to, aby se dostavila nějaká spravedlnost. Půjde i ven se Stefanem, na kterého pořád musí myslet. S Jennys se poslední dobou dějí divné věci. Víc se dočtete v této kapitolce. :)

Novinka

Mé srdce

Mé srdceBásnička o lásce a zamilovanosti. Srdce jedné dívky patří jednomu klukovi, a to se už nikdy nezmění. :)

Novinka

Láska života

Láska životaDalší zamilovaná básnička o lásce. Je to o velké lásce mého života a o tom, jak to cítím já. :-) Tuhle básničku bych chtěla věnovat své velké lásce, kterou nade vše miluji. :-)

Novinka

Osudový návrat

Osudový návratJe to první má jednodílná povídka na téma Piráti z Karibiku. Napadla mě, když jsem se včera dívala na třetí díl. Hlavními postavami jsou Will s Elizabeth. Příběh začíná ve chvíli, kdy se má Elizabeth rozloučit s Willem. Odloučení je nevyhnutelné. Počká Elizabeth na Willa deset let? Nebo ne? Setkají se znovu? Doufám, že se vám tahle krátká povídka zalíbí. :) Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

Já chci jen to, co chci

Já chci jen to, co chciPoezie o tom, co chce jedna dívka. Poezii bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi, který pro mě moc znamená. Hezké čtení. PetraCullen. :)

Novinka

A moment like this

A moment like thisTahle povídka je o mém psovi Maxovi a o mém dávném psovi Rexovi. Napadla mě, když jsem dneska byla venku se psem. Je to o vzpomínání, jak se seznámila s Maxem a co tomu předcházelo. Vrací se vzpomínkami ke svému předešlému psovi... Opustil ji v době, kdy ona byla na praxi v Německu a vůbec o tom nevěděla. Její pocity, když ho ztratila. Přeju hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Pocit viny

Pocit vinyNedávná situace. Hádka, která se vyjasnila, protože dívka ho nade vše miluje. :) PetraCullen.

 

Cesta osudu 5. kapitola

Cesta osudu 5. kapitolaDny začínají rychle ubíhat a Jennys nad vším musí přemýšlet. Večer se jde projít na své oblíbené místo a potkává toho záhadného kluka, který se jí konečně představí. Povídají si, ale Jennys se o něm moc nedozví. Jak to bude pokračovat dál?

Novinka

První setkání

První setkáníPrvní setkání... Mé pocity. Co víc dodat. :) Je to pár týdnů zpátky, ale nevadí. Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Magic dream

Magic dreamJe to psaná jednodílná povídka na přání pro moji velmi dobrou kamarádku. Děj i postavy vymyslela ona a já to jen poupravila a sepsala. :) Chtěla bych jí nesmírně poděkovat. :) Monika je už měsíc na výměnném pobytu ve Francii a chodí zde do jazykové školy. Vzpomíná na svůj domov a na své přátele. Bojí se, jaké bude mít studium v Paříži. Jak to vše dopadne? Přeju všem pěkné čtení. :) PetraCullen.

 

Cesta osudu 4. kapitola

Cesta osudu 4. kapitolaJennys se ten záhadný kluk stále nepředstavil, ale hledá její tetu. Proč to její tetu tak vytočilo? Jennys se jde jednou projít do proslavené ulice Bourbon street a nohy ji zavedou k jednomu baru. Narazí pro změnu na Elijaha Mikaelsona, který ji odtamtud odvede. Co to vlastně všechno znamená?!

Novinka

The other side of darkness

The other side of darknessJe to po pár letech má jednodílná povídka na téma Harry Potter. Je o tom, že Harry těžce nese ztrátu Siriuse a vyčítá si jeho smrt. Remus Lupin se znovu vrátil na místo učitele obrany proti černé magii na přání Brumbála. Harry má divné sny, kde Sirius přežil a vyčítá mu jeho smrt. Jednou mu u snídaně přijde záhadný vzkaz ještě s divnějším textem. Na Bradavice se řítí nebezpečí v podobě smrtijedů. Jak to všechno vlastně skončí? Je Sirius opravdu mrtvý?! Příjemné čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Návrat ztraceného

Návrat ztracenéhoDalší jednodílná povídka na téma Návrat komisaře Rexe. Tak trochu nepřímé pokračovaní na Nový komisař. :) Fabbri si zvykl na Riveru a naučil se s ním vycházet. Vrací se do svých vzpomínek, jak tenkrát odešel jeho kolega Morini. Pořád mu vrtá hlavou, proč se s ním nerozloučil osobně, a je mu to líto. Nakonec si přečte opožděně Moriniho dopis na rozloučenou. Přeje si jediné, aby se vrátil. Vrátí se Morini? Proč Morini vlastně odešel? Jak to vlastně celé je? :-) Příjemné počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nový komisař

Nový komisařJe to má další jednodílná povídka o Fabbrim z Návratu Komisaře Rexe. Vzpomínáte si na moji jednodílnou povídku Moje tajemství? Je to tak trošku nepřímé pokračování. Lorenzo Fabbri se vrací z Německa zpátky do Říma. Vrací se, aby zaujal své místo na komisařství v Římě. Ví, že jako posila nastoupil nový komisař Rivera. Od té chvíle ho nesnáší. Zrovna v té chvíli se řeší další vražda. Změní se Fabbriho úhel pohledu na něj? Vyjdou nakonec spolu v dobrém?! Za každý názor budu vděčná.

 

Cesta osudu 3. kapitola

Cesta osudu 3. kapitolaJennys se dějí divné věci. Když se jde projít do lesa, narazí na dívku, která je zraněná záhadným způsobem. A co hůř, ta dívka si nepamatuje, kdo ji zranil. Co se bude dít? A kdo je ten záhadný kluk? Hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Frajer s mafianskýma brýlema

Frajer s mafianskýma brýlemaTrošku šílenější drabble o 200 slovech. :D Je o Lorenzovi Fabbrim z Návratu komisaře Rexe. Je o setkání jedné dívky s Fabbrim, které tak trochu ujedou nervy. :D No, uvidíte sami. Hezké čtení. Přeje PetraCullen.

Novinka

Moje tajemství

Moje tajemství Tahle jednodílná povídka vznikla, když jsem byla před pár měsící na praxi v Německu. Dívala jsem se Návrat komisaře Rexe s Lorenzem Fabbrim a vznikla tahle povídka. Dopisovala jsem ji nedávno a vzniklo tohle. Ano, je v ní moje postava. Jedna dívka sedí před hotelem na houpačce. Představuje si, jaké by to bylo potkat její oblíbenou seriálovou postavu, a přemýšlí o ní, proč musela zahynout. Na scéně se ukazuje záhadná postava jemu podobná a má i stejné jméno. Nakonec se dají do řeči a Petra zjistí, jak to bylo. Proč vlastně Fabbri nezahynul? Jaká je pravda? Nebo to je jen vše sen? Uvidí ještě někdy Fabbriho? Příjemné čtení přeje PetraCullen. :)

Novinka

Cesta autobusem

Cesta autobusemCesta autobusem. Přemýšlení. Myšlenky. Každý to určitě zná, jak je dojíždění autobusem nepříjemné. Třeba se zalíbí. PetraCullen.

Novinka

Láska v záři plamene

Láska v záři plameneDalší má zamilovaná poezie, jak by někteří řekli. Tuhle poezii mi pomohla sepsat jedna úžasná osoba a já jsem za to jemu nesmírně vděčná. ;) Je to dívce, která v jednom klukovi našla všechno, co chtěla. :) PetraCullen.

Novinka

Vyznání

VyznáníDalší má poezie. Jedne to o jedné dívce a klukovi, kteří byli přátelé. Pak ji on vyznal city a všechno se změnilo. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Výčitky

VýčitkyDalší poezie. :) Kluk si vyčítá, že od sebe odehnal holku, která ho milovala. Následně toho lituje, protože ona už dávno miluje někoho jiného. PetraCullen.

Novinka

Pozitivní myšlenky

Pozitivní myšlenkyMoje další poezie. Je o pozitvních myšlenkách. Jak pozitivně přemýšlet. PetraCullen.

Novinka

Nuda ve škole

Nuda ve školeDalší básnička, kterou jsem psala ve škole do mobilu do poznámek a následně ji přepsala do notebooku. :D Všichni to známe. První pondělní hodina a zrovna je ekonomika. Nudný předmět. Myšlenky, ať ta škola už rychle uběhne. Hezké čtení. PetraCullen.

Novinka

Zamyšlení

ZamyšleníZamyšlení jedné dívky. :) Stejná situace, kterou všichni známe. :) Snad se bude líbit. PetraCullen.

Novinka

Myšlenky na něj

Myšlenky na nějJe to má další básnička. Jedna dívka neví, o čem psát, a v tom jí někdo napíše a má rázem inspiraci. Věnování moc fajn klukovi, který mi pomohl vymyslet i název. Snad se líbí. PetraCullen

Novinka

Chlad v srdci

Chlad v srdciMá další depresivní poezie. O vzteku s koncem vztahu a o nové naději. Přeji hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Můj nejlepší přítel

Můj nejlepší přítelDrabble o tom, že pes je nejlepší přítel člověka. A to platí pořád. ;) Dokáže nás vytrhnout i z těžkých depresí a dokáže nám porozumět. :-) Hezké čtení. PetraCullen.

 

Cesta osudu 2. kapitola

Cesta osudu 2. kapitolaTak máme tady druhou kapitolu této povídky. Jennys se jde v noci projít, protože nemůže spát. Na koho narazí? Proč má pocit, že ji někdo stále sleduje? Kdo je náš neznámý? :-) Příjemnou zábavu! :-) Přeje PetraCullen.

Novinka

Nová naděje

Nová nadějeJe to krátká povídka o naději. Někdy stačí člověku člověku málo ke štěstí, aby se znovu zamiloval. Chtěla bych tuhle povídku věnovat moc fajn jednomu klukovi, o kterém tahle povídka je a o mých pocitech k němu. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Komisař Rex

Komisař RexMá dlouhá básnička o komisaři Rexovi. :-) Přehled jeho páničků, jak to po sobě šlo. :-) Za každý komentář budu ráda. Hezké počtení. PetraCullen.

Novinka

Cesta osudu 1. kapitola

Cesta osudu 1. kapitolaJe to má první kapitolová povídka na téma Upíří deníky. Jennys Standmanová, šestnáctiletá obyčejná holka, která byla vždy jiná než ostatní. Matka jí umřela nedávno a musí se přestěhovat do New Orleans k tetě. Nikdy nezapadala mezi své vrstevníky. Svůj volný čas nejradši trávila studováním psychologie a nadpřirozena. V první kapitole se stěhuje do New Orleans a zvyká si na nové prostředí. Byla bych moc vděčná, kdybyste mi napsali své názory. Díky. Příjemné počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nejhorší

NejhoršíJe to má další poezie na téma ze života. Je o lásce, která pro nějakou dívku kdysi znamenala vše, a teď už jen vzpomíná. Příjemné čtení. PetraCullen.

Novinka

Vzpomínky nikdy neumírají

Vzpomínky nikdy neumírajíDalší depresivní drabble. :-) Je to o vyrovnaní se s koncem ve vztahu a vzpomínání. :-) Přijemné počtení přeje PetraCullen.

Novinka

I hope you never forget me

I hope you never forget meTak jsem tu po dlouhé době. Tahle povídka je o dalším nevyjasněném konci ve vztahu, zlomeném srdci a o naději. Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi, na kterého už v životě nikdy nezapomenu. Hezké počtení. Vaše PetraCullen.

Novinka

Naposled v životě

Naposled v životěDalší depresivní drabble. Je o tom, že není se lehké rozloučit s byvalým partnerem. A zvlášť když víte, že ho vidíte naposledy v životě, protože jedete na tři měsíce pryč na praxi. Doporučuji jinak pustit tuhle písničku. Hezké počtení přeje PetraCullen.

Novinka

Můj konec

Můj konecDrabble o rozchodu. Rozchod ve vztahu není zrovna lehký a před pár měsíci jsem si tím procházela. Slova dokážou zranit i toho nejsilnějšího člověka. Snad se vám to bude líbit. PetraCullen

Novinka

Pomoc z druhé strany

Pomoc z druhé stranyPřináším vám další povídku. Tentokrát na téma Škola noci. Četla jsem jen dva díly. Nelíbilo se mi, jak Stevie Rae zemřela, a tak jsem to sepsala podle sebe, že přežila. Tělo Stevie Rae odmítlo proměnu a Zoey je hrozně nešťastná. Na scénu příchází tajemný Darren, který ji zachrání zvláštním způsobem. Je to psané z pohledu Zoey. Přijemné čtení. Přeje vaše PetraCullen. :-)

Novinka

Kouzlo okamžiku

Kouzlo okamžikuJe to má první povídka na téma Komisař Rex. Berte to, prosím, s nadhledem. Odehravá se to v první sérii Návratu Komisaře Rexe. Něco jsem použila, ale zbytek jsem už udělala podle sebe. :) Je to první setkání Lorenza Fabbriho s Rexem. Lorenzo příjíždí do Vídně, aby vyřešil případ vraždy, a potkává Rexe. Jaké byly Lorenzovy dojmy? Jestli máte zájem, určitě si přečtěte. Za každý komentář budu vděčná. PetraCullen.

 

Za stínem tajemna 2/2

Za stínem tajemna 2/2Vrátila jsem se sem na tuhle stránku, abych mohla po tak dlouhé době vydat pár povídek. Tuhle jsem měla už kdysi dokončenou, ale zapomněla jsem ji přidat. V téhle části se Harry s Hermionou vracejí do minulosti, aby zachránili Siriuse před jeho krutým osudem. Podaří se jim to, nebo ne?!

 

Van Helsing jménem Alaric

Van Helsing jménem AlaricJe to má první krátká jednorázová povídka na téma Upíří deníky. Děj se odehrává v desatém díle první série. Je to z pohledu Alarica. Je to o tom, jak dostihl Logana a jaké měl pocity, než ho probodnul dřevěným kůlem. Berte na to ohledy. ;) Děkuji. :-) Vaše PetraCullen ;).

 

Nezbylo mi nic

Nezbylo mi nicBlíží se úplněk a Remus vzpomíná na Jamese a Lily. Přemýšlí po několikaté, proč je Sirius zradil. Jenže pravý zrádce je blízko než se zdá...

 

Za stínem tajemna 1/2

Za stínem tajemna 1/2Přináším vám druhou jednorázovou povídku na téma Harry Potter. Vím, že je Siriusova smrt ohrané téma, ale mě to prostě baví psát. Tato povídka by měla být rozdělená na dvě části. :-)
Harry se vrací z Bradavic do Londýna a vzpomíná na Siriuse. Pomalu si začne uvědomovat, že Siriuse už nikdy neuvidí a je nešťastný. Hermiona má u sebe obraceč času a ti dva se rozhodli vrátit čas a zachránit Siriuse před spáry Bellatrix. Když jim vyšla záchrana Siriuse před dvěmi roky tak, proč by se jim to nemohlo podařit tentokrát? Podaří se jim zachránit Siriuse?!
Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Nezapomenu

NezapomenuTady vám přináším moji první poezii na téma Harry Potter. Je to opakované téma po smrti Siriuse. Harry myslí na jediné a to, že se chce pomstít Bellatrix, protože zabila Siriuse. Fénixův řád mu v tom brání a on už jenom vzpomíná. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;-)

 

Vinná ve všem!

Vinná ve všem!Další drabble na téma Harry Potter z mé dílny. Další osoba se cítí vinná ze Siriusovy smrti, ale tentokrát to není Harry. Kdo se tentokrát trápí a vyčítá si jeho smrt? Chtěla by změnit osud, ale nejde to. Příjemné čtení přeje vaše PetraCullen. ;)

 

Měl její oči

 Měl její očiPoslední minuty života obávaného profesora lektvarů Severuse Snapea. Své chyby si uvědomíme až umíráme. Severus nakonec pozná, že Harry není James. Uvědomí si také, že byl synem i jeho dávné lásky Lily Evansové alias Potterové. Berte to prosím s nádhledem. Vaše PetraCullen. ;-)

 

Minor heaven

Minor heavenTady vám přináším svojí první jednorázovou povídku na téma Harry Potter. Je to z pohledu Siriuse Blacka, když byl s Fénixovým řádem na odboru záhad, aby mohli zachránit Harryho s kamarády. Trochu jinak to dopadne. :-) Příjemné počtení přeje vaše PetraCullen.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!