OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NikaVNikaV

NikaVPráva: přispěvatel

Věk: 20

O mně: Kdo jsem?
1. Dvacetiletá studentka IT
2. Pasivní skautka
3. Příležitostná povídkářka se svým spisovatelským snem
4. Líná hráčka počítačových her a textových RPG
5. Profesionální milovnice Kofoly

Kontakt:

E-mail: lithia.by.anesis (zavináč) gmail.com

Web: story-by-nikav.blogspot.cz/

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Titulek článku Text
22.08.2016 (14:03)FanFiction Harry PotterKate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 2/2 IsobelleFarbs: Jsem ráda, že se ti tenhle příběh líbí :) Ale připouštím, že schopnosti Kate jsou v první části poněkud matoucí. Ono pořádný smysl začínají dávat později. Nebo aspoň mě jo, protože já vím, co bude :D
A mezi Kate a Malfoyem asi fakt bude nějaká chemie, když už několik lidí to zmiňovala a já jsem si při psaní musela připomínat, že se nemůžou líbat, že jim je jenom jedenáct :D Ale jo, Malfoy má momentálně neviditelný plášť, na což jsem při psaní téhle kapitoly na začátku trochu zapomněla a musela jsem to pak přepisovat :D A už nevím, z jakého důvodu jsem vymyslela Dracovi sestru, ale nějaký účel získá v příští části. Po ní pak bude mít v dalších částech a dílech spíš úlohu Dracova svědomí, i když i ona bude mít svůj příběh. Jen doufám, že se jí dostane dostatečně prostoru.
Ale k tomu, jestli je Kate Harryho sestra... Lidé si to hodně myslí, což mě nepřekvapuje. Ale faktem je, že Harryho sourezenec (ať je to bratr či sestra) se nikdy nenarodil.
A díky za pochvalu, ale nemusí ti být líto, že tu nemá takové publikum. Publikuju ji i jinde a někde v březnu při počítání všech lidí, kteří ji dali vote nebo komentář jsem se dostala k 90 lidem... Touhle dobou už nejspíš i přesáhla stovku.
22.08.2016 (13:45)FanFiction Harry PotterKate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 2/2 mima33: Neboj, jednoho dne jim to poví. Jenom k tomu musí sebrat odvahu. :D
S tím opakováním slov nejsi jediná, kdo má ten pocit. Minimálně mi to řeklo už pár lidí. Já jenom doufám, že to z těch novějších kapitol vymizelo, protože zrovna první část jsem napsala někdy před pěti lety.
Btw. druhou část nejspíš začnu brzo přidávat i sem
18.08.2016 (18:51)FanFiction The Vampire DiariesDangerous Liaisons - Am I a ready for his return? Yes, I am. - 8. kapitola No, bohužel si na tu další kapitolu budete muset nějakou dobu počkat. Málo času na psaní a navíc se teď mám v plánu věnovat jiným příběhům.
08.06.2016 (17:49)FanFiction Harry PotterKate - První část: Schopnosti - 15. kapitola: Noční výprava Z nějakého důvodu se mi povedlo kapitolu špatně pojmenovat. Měla by se jmenovat Noční výprava
05.06.2016 (13:48)FanFiction Harry PotterKate - První část: Schopnosti - 13. kapitola: Narozeniny Ono tam mezi nimi bude asi vážně nějaká jiskra nebo něco takového, když nejsi jediná, kdo si to myslí... Ale stejně jsou zatím ještě na něco moc malý :D Musí dospět
17.05.2016 (13:46)FanFiction The Vampire DiariesDangerous Liaisons - Am I a murder? Yes, I am. - 7. kapitola Mám špatnou zprávu pro všechny, kteří čekají na další díl. S tímhle dílem mi došly předepsané kapitoly. Ale aspoň mám tady video k povídce:
https://www.youtube.com/watch?v=8Y-ZT7_hpVE
06.05.2016 (23:52)FanFiction The Vampire DiariesDangerous Liaisons - Am I his new object of interest? Yes, I am. - 3. kapitola Zaneta: Počkej si na pátou kapitolu :D Tam pochopíš, co je na ní tak zajímavého.
26.04.2016 (16:43)O webuJak přidám povídku? Ahoj, chtěla bych požádat o práva pro přidávání povídek.

Datum registrace: 26. 4. 2016

Poslední přihlášení: 22. 2. 2017, 21:14

Články:

 

Kate - Druhá část: Deník - 28. kapitola: Vzpomínka

Kate - Druhá část: Deník - 28. kapitola: VzpomínkaKate si znovu píše s Tomem, který jí poprvé něco ukáže. Co se mezitím stane jinde na hradě?

 

Kate - Druhá část: Deník - 27. kapitola: Mít schopnosti, či nemít?

Kate - Druhá část: Deník - 27. kapitola: Mít schopnosti, či nemít?Kate po překvapujícím zjištění o Tomovi si s ním stále dopisuje. Zároveň stojí před rozhodnutím, jestli má vypít ,nebo nevypít lektvar pro spoutání jejích schopností.

 

Kate - Druhá část: Deník - 26. kapitola: Eloeroosowa báze

Kate - Druhá část: Deník - 26. kapitola: Eloeroosowa bázeKate si dopisuje s Tomem a zároveň shání přísady na lektvar pro potlačení bilokace, do čehož se zaplete Malfoy.

 

Kate - Druhá část: Deník - 25. kapitola: Konkurz

Kate - Druhá část: Deník - 25. kapitola: KonkurzV Nebelvíru je vyhlášen konkurz na nového střelce. Kate je nedobrovolně zavlečena do konkurzu. Jak bude souviset deník Toma Raddlea s konkurzem?

 

Kate - Druhá část: Deník - 24. kapitola: Velmi smolný den

Kate - Druhá část: Deník - 24. kapitola: Velmi smolný denKate odjíždí do Bradavic do druhého ročníku a cestou ji čeká jedna katastrofa za druhou.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!