OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NikaVNikaV

NikaVPráva: přispěvatel

Věk: 20

O mně: Kdo jsem?
1. Dvacetiletá studentka IT
2. Pasivní skautka
3. Příležitostná povídkářka se svým spisovatelským snem
4. Líná hráčka počítačových her a textových RPG
5. Profesionální milovnice Kofoly

Kontakt:

E-mail: lithia.by.anesis (zavináč) gmail.com

Web: story-by-nikav.blogspot.cz/

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 4. 2016

Poslední přihlášení: 22. 2. 2017, 21:14

Články:

 

Kate - Druhá část: Deník - 28. kapitola: Vzpomínka

Kate - Druhá část: Deník - 28. kapitola: VzpomínkaKate si znovu píše s Tomem, který jí poprvé něco ukáže. Co se mezitím stane jinde na hradě?

 

Kate - Druhá část: Deník - 27. kapitola: Mít schopnosti, či nemít?

Kate - Druhá část: Deník - 27. kapitola: Mít schopnosti, či nemít?Kate po překvapujícím zjištění o Tomovi si s ním stále dopisuje. Zároveň stojí před rozhodnutím, jestli má vypít ,nebo nevypít lektvar pro spoutání jejích schopností.

 

Kate - Druhá část: Deník - 26. kapitola: Eloeroosowa báze

Kate - Druhá část: Deník - 26. kapitola: Eloeroosowa bázeKate si dopisuje s Tomem a zároveň shání přísady na lektvar pro potlačení bilokace, do čehož se zaplete Malfoy.

 

Kate - Druhá část: Deník - 25. kapitola: Konkurz

Kate - Druhá část: Deník - 25. kapitola: KonkurzV Nebelvíru je vyhlášen konkurz na nového střelce. Kate je nedobrovolně zavlečena do konkurzu. Jak bude souviset deník Toma Raddlea s konkurzem?

 

Kate - Druhá část: Deník - 24. kapitola: Velmi smolný den

Kate - Druhá část: Deník - 24. kapitola: Velmi smolný denKate odjíždí do Bradavic do druhého ročníku a cestou ji čeká jedna katastrofa za druhou.

 

Kate - Druhá část: Deník - 23. kapitola: Hlas

Kate - Druhá část: Deník - 23. kapitola: HlasKate se vydává na návštěvu Příčné ulice. Co ji zavede do Obrtlé? Koho tam potká? A koho potká u Malkinové?

 

Kate - Druhá část: Deník - 22. kapitola: Rodina Weasleyových 2/2

Kate - Druhá část: Deník - 22. kapitola: Rodina Weasleyových 2/2Kate tráví část prázdnin u Weasleyových a v noci se dostala ve své astrální podobě za Harrym. Zjistila, jak se tam k němu chovají Dursleyovi, a tak je nyní odhodlaná ho odtamtud dostat. Druhá část kapitoly.

 

Kate - Druhá část: Deník - 22. kapitola: Rodina Weasleyových 1/2

Kate - Druhá část: Deník - 22. kapitola: Rodina Weasleyových 1/2Kate odjíždí na nějakou dobu k Weasleyovým. Celou dobu si ale dělá starosti o Harryho. Vůbec nikomu neodepisuje. Kromě toho ještě začínají být Katiny schopnosti divnější než jindy. První část kapitoly

 

Kate - Druhá část: Deník - 21. kapitola: Koupaliště

Kate - Druhá část: Deník - 21. kapitola: KoupalištěKate si užívá léto na koupališti společně s Annie. Je to docela klidné odpoledne, jenom jim to trochu naruší několik událostí.

 

Kate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 2/2

Kate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 2/2Kate a Harry se musí vypořádat s následky toho, co se stalo tam dole. Poví Kate nakonec svým přátelům o svých schopnostech? Druhá část kapitoly

 

Kate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 1/2

Kate - První část: Schopnosti - 20. kapitola: Strážný anděl 1/2Naše nebelvírská čtveřice se vydává zachránit Kámen Mudrců před Snapem. Jakou roli v tom bude hrát Kate? První část kapitoly

 

Kate - První část: Schopnosti - 19. kapitola: Dohoda s Malfoyem 2/2

Kate - První část: Schopnosti - 19. kapitola: Dohoda s Malfoyem 2/2Čtyři studenti si v lese odpykávají společně s Hagridem školní trest při hledání jednorožce. Jenže neví, že je v lese i Voldemort. Druhá část kapitoly

 

Kate - První část: Schopnosti - 19. kapitola: Dohoda s Malfoyem 1/2

Kate - První část: Schopnosti - 19. kapitola: Dohoda s Malfoyem 1/2Hagrid má nového mazlíčka, o kterém se bohužel dozví i Malfoy. Jak ho Kate přesvědčí, aby to nikomu neřekl? Bude Malfoy zase hajzl? Jak na to budou reagovat Harry, Ron a Hermiona? První část kapitoly

 

Kate - První část: Schopnosti - 18. kapitola: Schopnosti

Kate - První část: Schopnosti - 18. kapitola: SchopnostiKate se konečně dozvídá něco o svých schopnostech. Zároveň zjišťuje, že existuje způsob, jak se jich zbavit.

 

Kate - První část: Schopnosti - 17. kapitola: Vánoční přichází čas 2/2

Kate - První část: Schopnosti - 17. kapitola: Vánoční přichází čas 2/2Kate zjišťuje, koho ve svém snu následuje a pomáhá mu na útěku. Nakonec se oba dostanou k Zrcadlu z Erisedu. Druhá část kapitoly

 

Kate - První část: Schopnosti - 17. kapitola: Vánoční přichází čas 1/2

Kate - První část: Schopnosti - 17. kapitola: Vánoční přichází čas 1/2Vánoční přichází čas. Blíží se Vánoce a Kate se o svátcích budou zdát dva sny, kde se budou vyskytovat dvě zrcadla.

 

Dangerous Liaisons - Am I a ready for his return? Yes, I am. - 8. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I a ready for his return? Yes, I am. - 8. kapitolaKlaus se konečně vrátil do Chicaga za Juliet. Ale není sám.

 

Kate - První část: Schopnosti - 16. kapitola: Půlnoční závod

Kate - První část: Schopnosti - 16. kapitola: Půlnoční závodKate se vydává na závod s Malfoyem. Bohužel se poté bude muset vypořádat s následky.

 

Kate - První část: Schopnosti - 15. kapitola: Noční výprava

Kate - První část: Schopnosti - 15. kapitola: Noční výprava Harry si domluvil s Malfoyem kouzelnický souboj. Je na Kate, aby ten souboj zrušila.

 

Kate - První část: Schopnosti - 14. kapitola: Famfrpálový zápas

Kate - První část: Schopnosti - 14. kapitola: Famfrpálový zápasHarryho čeká jeho první famfrpálový zápas a trochu se do toho zapletou schopnosti Kate.

 

Kate - První část: Schopnosti - 13. kapitola: Narozeniny

Kate - První část: Schopnosti - 13. kapitola: NarozeninyV téhle kapitole jsou popsány události jednoho jediného dne, kdy vzniklo přátelství mezi čtyřmi dětmi, které jim vydrželo na celý život.

 

Kate - První část: Schopnosti - 12. kapitola: Průšvih na hodině létání

Kate - První část: Schopnosti - 12. kapitola: Průšvih na hodině létáníNebelvír čeká první hodina létání se Zmijozelem, která ovlivní na příští měsíc volný čas některých účastníků.

 

Kate - První část: Schopnosti - 11. kapitola: Pouto

Kate - První část: Schopnosti - 11. kapitola: PoutoKate se snaží zjistit něco více o svých snech, a tak si z knihovny vypůjčila knihu, o které jí říkala Alice.

 

Kate - První část: Schopnosti - 10. kapitola: Nová výzdoba Velké síně

Kate - První část: Schopnosti - 10. kapitola: Nová výzdoba Velké síněVelká síň má krásnou, novou a vtipnou výzdobu, po jehož autorovi či autorech se stále pátrá. Jak to souvisí s Katiným snem?

 

Kate - První část: Schopnosti - 9. kapitola: Začátek války se Zmijozelem

Kate - První část: Schopnosti - 9. kapitola: Začátek války se ZmijozelemBradavická válka začíná... Katherine Becker a Draco Malfoy mezi sebou mají první neshody, které budou trvat ještě mnoho let.

 

Kate - První část: Schopnosti - 8. kapitola: První hodiny

Kate - První část: Schopnosti - 8. kapitola: První hodinyKate se seznamuje s vrbou a také si protrpí první hodinu přeměňování a lektvarů.

 

Kate - První část: Schopnosti - 7. kapitola: Zařazování

Kate - První část: Schopnosti - 7. kapitola: ZařazováníKate dorazila do Bradavic a čeká ji zařazování. Kromě toho se jí díky jednomu domácímu mazlíčku bude smát celá škola.

 

Kate - První část: Schopnosti - 6. kapitola: Cesta vlakem

Kate - První část: Schopnosti - 6. kapitola: Cesta vlakemKate konečně odjíždí do Bradavic. Ve vlaku se seznámí s několika novými lidmi a s některými se zase rozhádá.

 

Kate - První část: Schopnosti - 5. kapitola: Odjezd

Kate - První část: Schopnosti - 5. kapitola: OdjezdKate se nemůže dočkat odjezdu, ale trápí ji, jak to řekne Annie.

 

Dangerous Liaisons - Am I a murder? Yes, I am. - 7. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I a murder? Yes, I am. - 7. kapitolaKlaus odjel zlomit kletbu, aby se stal hybridem a Juliet zůstala sama. Jenže i tak jí dokáže Klaus na dálku napomoci, aby se v jejím životě stalo něco přelomového.

 

Kate - První část: Schopnosti - 4. kapitola: Příčná ulice

Kate - První část: Schopnosti - 4. kapitola: Příčná uliceKate vyráží společně s Hagridem a Harrym nakoupit věci do školy. Čeká ji zajímavé vybírání hůlky. S kým se při nakupování seznámí?

 

Dangerous Liaisons - Am I yours? Yes, I am. - 6. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I yours? Yes, I am. - 6. kapitolaMalá ukázka z života Klause a Juliet, kteří si zatím ještě užívají té šťastné chvilky, kdy mohou být spolu.

 

Kate - První část: Schopnosti - 3. kapitola: Ráno

Kate - První část: Schopnosti - 3. kapitola: RánoKate se těší, až půjde nakupovat věci do školy, ale ještě musí vydržet ráno v dětském domově. Co nového o klukovi ze svých snů zjistí?

 

Dangerous Liaisons - Am I crazy? Yes, I am. - 5. kapitola - 2/2

Dangerous Liaisons - Am I crazy? Yes, I am. - 5. kapitola - 2/2Nastává okamžik pravdy. Juliet nyní ví pravdu o útoku upíra na ni a nastává konfrontace s Klausem. Jenže celé se to nakonec začne ubírat zcela nečekaným směrem a oba dva se navzájem překvapí. 2. část kapitoly

 

Dangerous Liaisons - Am I crazy? Yes, I am. - 5. kapitola - 1/2

Dangerous Liaisons - Am I crazy? Yes, I am. - 5. kapitola - 1/2Nastává okamžik pravdy. Juliet nyní ví pravdu o útoku upíra na ni a nastává konfrontace s Klausem. Jenže celé se to nakonec začne ubírat zcela nečekaným směrem a oba dva se navzájem překvapí.

 

Kate - První část: Schopnosti - 2. kapitola: Návštěva

Kate - První část: Schopnosti - 2. kapitola: NávštěvaKdo přišel Kate poprvé za celý její pobyt v sirotčinci navštívit? Co se od něj Kate dozví a co jí změní život?

 

Dangerous Liaisons - Am I a hunter of vampires? Yes, I am. - 4. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I a hunter of vampires? Yes, I am. - 4. kapitolaBlíží se Valentýn a Juliet má v plánu zajít si do kina. Jenže by to nebyl Klaus, aby se k tomu nějak nepřipletl.

 

Dangerous Liaisons - Am I his new object of interest? Yes, I am. - 3. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I his new object of interest? Yes, I am. - 3. kapitolaJuliet si pomalu začíná zvykat na jednoho upíra ve své přítomnosti a začíná si toho všímat i její okolí. Kvůli tomu nabude jejich následující rozhovor nový směr.

 

Dangerous Liaisons - Am I an ordinary girl? Yes, I am. - 2. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I an ordinary girl? Yes, I am. - 2. kapitolaJuliet se vzpamatovává z útoku upíra, který šťastnou náhodou přežila. To ale ještě netuší, že na svého útočníka brzy narazí a dokonce se s ním i seznámí.

Novinka

Kate - První část: Schopnosti - 1. kapitola: Život v dětském domově

Kate - První část: Schopnosti - 1. kapitola: Život v dětském domověKate žije už odmala v dětském domově a netuší, že se stane něco, co její život kompletně změní.

Novinka

Dangerous Liaisons - Am I a victim? Yes, I am. - 1. kapitola

Dangerous Liaisons - Am I a victim? Yes, I am. - 1. kapitolaJuliet se jeví jako zcela obyčejná dívka, ale zdání může klamat. Zjistí to jeden upír, a začne tak jedna netradiční romance s netradičním koncem.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!