OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NicoletteNicolette

NicolettePráva: přispěvatel

Věk: 17

Kontakt:

E-mail: R.Nicolette (zavináč) seznam.cz

ICQ: 386085941ICQ status

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 7. 2009

Poslední přihlášení: 14. 7. 2010, 20:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Nicolette

Povídky od NicoletteBásničky: Víš, žes to ty?; Vzpomínám...miluji; Jsi má tma i světlo Povídky: Já a Dimitri(stmivani.eu)

Články:

 

On, ona, oni...

On, ona, oni...Básnička o mě, o Belle, o všem. Pusťte si písničku...

 

Ďábel v těle anděla

Ďábel v těle andělaTato básnička je o tom, co zažívám vždy v pondělí na tanečním kurzu. Je hodně rozporuplná a plná protikladů. Ráda bych znala váš upřímný názor.

 

Osude vrať mě

Osude vrať měBásnička, kterou jsem napsala nedávno ve škole. Snad se bude líbit, pokud ano, vyjádřete to prosím v komentářích...ale nebráním se ani kritice, vždyť jak by jsme se mohli zlepšovat bez kritiky..já se zlepšovat chci.

 

Pocit

Pocitdepresivní básnička napsaná ve škole v depce, budu moc ráda za komentáře. :D

 

Světlo lunární

Světlo lunárnímám tu další básničku, je sice kraťounká, ale líbí se mi. psala jsem ji v autě cestou na diskotéku :D při koukání na měsíc....tak se snad bude líbit. prosím o komentáře, jak už kladné, tak i záporné.

 

Cesta domů

Cesta domůbásnička, která pojednává o cestě domů, která mnohdy není jednoduchá....napsala jsem ji mimochodem cestou domů :D

 

Deprese vítězí.....nedovolte jí to!!!

Deprese vítězí.....nedovolte jí to!!!je to zmatené, nerýmuje se to a úspěch s tím nečekám, kritiku uvítám. psala jsem to v depresi a jsou to pocity, jak šly za sebou, nemá to žádný smysl, ale pomohlo mi to. nečekejte moc optimismu. tak fajn, ať se to líbí. Nicolette

 

Už nikdy!

Už nikdy!jednorázovka o tom, že láska vždy pomůže. a taky že i když ztratíme naději, tak ona si nás zase najde.

 

Jsi má tma i světlo

Jsi má tma i světloMám tu novou básničku. Psala jsem ji asi ve tři ráno ve větším alkoholovém opojení, tak prosím o schovívavost, ale upřímnost v komentářích.

 

Vzpomínám....miluji

Vzpomínám....milujiTuhle básničku, která se ale vůbec nerýmuje jsem napslala na cestě do barcelony při koukání na moře z busu. vychází z mých pocitů a ze mě samé. prosím o komentáře.

 

Víš, žes to ty?

Víš, žes to ty?Sice spíše píšu povídky a jednu sem za chvíli přidám, ale tuto báseň jsem napsala asi před dvěma lety a je hodně krátká. Budu moc ráda za komentáře, ať už budou jakékoliv.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!