OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MaggieLoveMaggieLove

MaggieLovePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Markéta

Bydliště: Okolí Plzně

Věk: 18

O mně: "Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít." - Gustave Flaubert
Kontakt:

E-mail: Marketalaskova7 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 40

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 8. 2013

Poslední přihlášení: 10. 11. 2015, 11:54

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MaggieLove

Povídky od MaggieLoveNa pokračování: Krvavá spoušť (Pozastaveno) Jako domeček z karet (Rozepsaná) Jednodílné: Zamilovaný kanibal

Články:

 

Jako domeček z karet - 19. kapitola

Jako domeček z karet - 19. kapitolaJak dopadne jejich rande? Přeji příjemné čtení :)

 

Jako domeček z karet - 18. kapitola

Jako domeček z karet - 18. kapitolaDaniel bere Maddie na rande. :)

 

Dokonalá past - Kapitola 3.

Dokonalá past - Kapitola 3.Jessica se postaví Derekovi, ale nikdy nebude mít takovou sílu, aby vyhrála. Uteče před Derekem na místo, které je jen její, ale navštíví ji vetřelec, který je krásný jak samotný anděl...

 

Dokonalá past - Kapitola 2.

Dokonalá past - Kapitola 2.Aron poznal svého otce i bratra. Co na ně řekne?

 

Dokonalá past - Kapitola 1.

Dokonalá past - Kapitola 1.O tři roky později. Jak všechno nakonec dopadlo? Je Jessica šťastná a Siera zabojovala se svou nemocí? Přeji příjemné čtení. :) Maggie

Novinka

Dokonalá past - Prolog

Dokonalá past - PrologCo všechno byste byli schopni udělat pro svou rodinu? Dokázali byste se obětovat a tím zachránit život vašeho blízkého? Zoufalá situace žádá zoufalé rozhodnutí, a tím se řídí i mladá Jessica Couperová. Proto udělá jedno velké rozhodnutí, které naprosto změní její život, ale na druhou stranu jeden život zachrání. Dostane se do dokonalé pasti, ze které jí bude moct pomoct jen jediný muž, a to Aron Reece. Může mu věřit? Vždyť je nevlastním bratrem zrůdy, která jí tolik ubližuje, a navíc před ní Aron ukrývá tajemství, které nehodlá jen tak odkrýt.

 

Jako domeček z karet - 17. kapitola

Jako domeček z karet  - 17. kapitolaMaddie přijede domů, kde se setkává se svou rodinnou, vzpomínají... a pak ji čeká telefon od Holly...

 

Jako domeček z karet - 16. kapitola

Jako domeček z karet - 16. kapitolaDalší kapitolku z pohledu Dana. Návštěva jeho rodičů a po cestě do práce ho zastaví Blake, který má na něho plno otázek, a nakonec se prokecne. :)

 

Jako domeček z karet - 15. kapitola

Jako domeček z karet - 15. kapitolaMaddie se probouzí v Danově domě po návštěvě baru.

 

Jako domeček z karet - 14. kapitola

Jako domeček z karet - 14. kapitolaJak se Dan postará o Maddie, která se v baru opila, aniž to čekala?

 

Jako domeček z karet - 13. kapitola

Jako domeček z karet - 13. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Maddie je se svými kamarádkami v baru, kde potkává svého bývalého přítele a pocítí menší rýpnutí žárlivosti, a přestože moc nepije, tak si nějakou tu skleničku dá. A jak to asi tak může dopadnout?

 

Jako domeček z karet - 12. kapitola

Jako domeček z karet - 12. kapitolaRozhoupe se konečně Daniel a pozve Maddie někam? A jak probíhala Molliina první terapie?

 

Jako domeček z karet - 11. kapitola

Jako domeček z karet - 11. kapitola V téhle kapitolce se dozvíme něco o Danově manželce. Svěřuje se Maddie, která přišla na Molliinu terapii.

 

Jako domeček z karet - 10. kapitola

Jako domeček z karet - 10. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce února/februára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Další kapitola z pohledu Daniela, který si povídá se svým otravným švagrem Blakeem.

 

Jako domeček z karet - 9. kapitola

Jako domeček z karet - 9. kapitolaNávrat domů

 

Jako domeček z karet - 8. kapitola

Jako domeček z karet - 8. kapitolaSetkání v cukrárně.

 

Jako domeček z karet - 7. kapitola

Jako domeček z karet - 7. kapitolaMaddie mluví se svou adoptivní matkou, která má velký strach o svého syna, který se už nějakou tu dobu neozval.

 

Jako domeček z karet - 6. kapitola

Jako domeček z karet - 6. kapitolaDaniel vezme Mollie do práce, kde je jejich druhá rodina, o kterou se můžou kdykoliv opřít.

 

Jako domeček z karet - 5. kapitola

Jako domeček z karet - 5. kapitolaJak vidí Maddie Danielovo rozhodnutí? DOkáže nakonec Daniel přijmout, že je tak mladá na psychologa, a nakonec si s ní domluví nějaké terapie?

 

Jako domeček z karet - 4. kapitola

Jako domeček z karet - 4. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce prosince/decembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Další setkání Daniela a Maddie. Jak asi dopadne?

 

Krvavá spoušť - 10. kapitola

Krvavá spoušť - 10. kapitolaClaye přijde za bratrem a konečně se mu ke všemu přizná. A policie už se konečně dozvěděla totožnost oběti.

 

Krvavá spoušť - Kapitola 9.

Krvavá spoušť - Kapitola 9.Oddechová kapitola z pohledu Kim.

 

Jako domeček z karet - 3. kapitola

Jako domeček z karet - 3. kapitolaOpět kapitola, kde se bude vyskytovat Maddie a Holly. Maddie se poprvé dozvídá o Danielovi a jeho dceři. Je rozhodnutá jim za každou cenu pomoct, ale nejdřív musí přežít na dobročinné akci.

 

Jako domeček z karet - 2. kapitola

Jako domeček z karet - 2. kapitolaCo říct k této kapitole? Snad jen to, že se nám tu představí Danielova rodina...

 

Jako domeček z karet - 1. kapitola

Jako domeček z karet - 1. kapitolaMaddie přilétá do New yorku. Znovu se setkává se svou kamarádkou Holly, která do ní nesutále hučí. V cukrárně se Maddie strazí s mužem, o kterém ještě neví, že se jí vkradě do srdce takovým způsobem, že jeho ztrátu rozhodně neunese.

Novinka

Jako domeček z karet - Prolog

Jako domeček z karet - Prolog Smrt je jako sloup,když do něj narazíš, je konec.

 

Krvavá spoušť - Kapitola 8.

Krvavá spoušť - Kapitola 8.Detektiv Dean Sparks má se svou ženou Sibyly obvyklou výměnů názorů, když mu opět jeho kolega Peater Salem zavolá, že se na pláži našlo zohavené tělo ženy. Kim je na pokraji zhroucení a jediný, kdo jí v této situaci pomáhá, je Sean. I vrah se objeví na scéně a vloupe se do Kimiina domu.

 

Krvavá spoušť - Kapitola 7.

Krvavá spoušť - Kapitola 7.Kim a Sean si užívají večeři. Na konci oba budou mít překvapení, které oběma otřese.

 

Krvavá spoušť - Kapitola 6.

Krvavá spoušť - Kapitola 6.Sean mluví se svým zaměstnancem Sharkem, který popírá jakoukoliv skutečnost, že by prodal jeho bratrovi dorgy. Mark je zoufalý a zároveň zuří, že se jeho dcera nevrátila včas do práce. Sean navštěvuje Kim, kterou se rozhodl pozvat na večeři. Přijme, anebo raději zůstane doma v bezpečí?

 

Krvavá spoušť - Kapitola 5.

Krvavá spoušť - Kapitola 5.Vrah je opět na scéně. V této kapitolce se konečně dozvíme, co se stalo s Penelope. Nepřežije útok brutálního sériového vraha, a nebo nějakým zázrakem vyvázne z jeho spárů, jako Kim před několika lety?

 

Krvavá spoušť - Kapitola 4.

Krvavá spoušť - Kapitola 4.Sean má menší výměnu názoru se svým zaměstnancem a nakonec se dozvídá nepříjemnou informaci o svém bratrovi. Penelope odjíždí s okouzlujícím Henrym pryč. Bude pro ni tato cesta osudná a nebo nakonec všechno proběhne podle jejích plánů?

 

Krvavá spoušť - Kapitola 3.

Krvavá spoušť - Kapitola 3.Vrah sleduje svou potenciální oběť a přemýšlí, jestli ona bude ta pravá. Kim se vrací díky své knize do minulosti a není to pro ni vůbec lehké. Při psaní knihy ji navštíví nečekaný návštěvník.

 

Krvavá spoušť Kapitola 2.

Krvavá spoušť Kapitola 2.William je až příliš starostlivým otcem. Navštíví Seana Bowena a podloží mu svůj nápad, o kterém Sean prohlásí, že je to kravina. A pak přijde setkání dvou lidí z minulosti. Sean žasne, jak moc se Kim změnila.

Novinka

Krvavá spoušť Úvod + Kapitola 1.

Krvavá spoušť Úvod + Kapitola 1. Kimberley Daltonová prožila v šestnácti letech nejhorší zážitek ve svém životě. Společně se svou nejlepší kamarádkou se stala obětí sériového vraha. Ona přežila, ale Carrie ne. Po šesti letech se vrací znovu na místo, kde se to všechno odehrálo. Chce napsat knihu, která jí snad pomůže vyrovnat se s minulostí.
Potkává Carriinu rodinu a dokonce i jejího charizmatického bratra Seana, který ji tu noc našel na otevřené pláži.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!