OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MadHatterMadHatter

MadHatterPráva: přispěvatel

Věk: 19

O mně: Keď sa vám páčia veci, ktoré vašim kamarátom nič nehovoria, neostáva vám nič iné ako hľadať podporu v tomto nekonečnom svete s obrovským potenciálom a tvorivým zázemím. Internet je plný upírov, mačiek, jednorožcov a funfic príbehov, ktoré vám dávajú pocit že niekde je rovnako retardovaný človek ako ste vy. Že nieste sami. Tak teda hľadaj, Sherlock, svoje miesto vo svete, svoj malý kút v internete kde tiene niesú hrozivé, tiene niesú bez mena, svoj roh kde poznáš priateľa.

Kontakt:

E-mail: sasculsascul (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 34

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 2. 2012

Poslední přihlášení: 7. 7. 2020, 23:19

Články:

Novinka

Všade a kedykoľvek

Všade a kedykoľvekStretnutie s ním. Lebo len on nechodí tam, kde chce, ale tam, kde ho ľudia potrebujú. Whovians už vedia o kom hovorím.

Novinka

Detský strach

Detský strachTento strach máme spoločný. Totálne iracionálny a vymyslený. Všetci sme boli deti a všetci sme to zažili. Ja viem, že vy viete.

Novinka

Stretnutie so Sherlockom Holmesom

Stretnutie so Sherlockom HolmesomAko to môže dopadnúť, keď sa slávny Sherlock Holmes, znudený z priemerných ľudí, stretne s niekým seberovným? A to rovno vo vyšetrovacej miestnosti.

Novinka

Bond. James Bond

Bond. James BondNiečo vám dlho leží v počítači a neviete, či je to dosť dobré na to, aby to mohli vidieť aj iní. Potom si poviete... za skúšku nič nedám. Toto je ten prípad. Hneď, ako som videla Jamesa Bonda, mi napadla táto jednorázkovka. Skrátka... James príde po pomoc k jeho bývalej milenke z tej istej brandže.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!