OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LusLus

LusPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucie

Věk: 18

O mně: Co říct? Snad jen, že já jsem já; taková podivná drobná osobička se snem mít zářivě zrzavé vlasy, umět chodit na podpatcích, nezakopávat na každém kroku a nespálit se pokaždé když se jen přiblížím k žehličce, mít sebou vždy svou "superkreslící" tužku a blok a moci si alespoň načrtnout to zajímavé co potkám (zejména mám slabost pro středověkou architekturu). Mělabych ještě spoustu dalších přání, mezi něž bezpochyby patří mít po celý rok přísun čerstvých jahod a malin, nikdy si nezapomenout řasenku nebo si věčně nemotat vlasy do každého bodláku který na svých osamělých romantických toulkách po tom našem kousku Šumavy potkávám. V neposlední řadě bych jednou chtěla zachránit princeznu,oženit se za jejího fašáckého bráchu prince a žít šťastně až do doby, než se naposledy usměju a s klidem řeknu Naschle.

Kontakt:

E-mail: lucka.nova13 (zavináč) centrum.cz

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 12. 2011

Poslední přihlášení: 27. 6. 2017, 00:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lus

Povídky od LusPovídky:
O pár hodin přežít vlastní smrt
Přežít vlastní smrt
V drátěné košili
Devil´s rendez-vous
Básničky:
Prázdné oči
Balada o kostelíku
V barvě vlčích máků
Milý pane Hrubíne

Články:

 

Devil´s Rendez-vous: 7. kapitola

Devil´s Rendez-vous: 7. kapitolaKruh se uzavírá. Ukazuje se, že podivné věci se tu dějí už celá desetiletí, a zatím s tím nikdo nedokázal nic udělat. Ale já to tak nenechám!

 

Devil´s Rendez-vous: 6. kapitola

Devil´s Rendez-vous: 6. kapitolaPrcháme a hrom nám duní do kroku. Je po všem. Nebo není?

 

Devil´s Rendez-vous: 5. kapitola

Devil´s Rendez-vous: 5. kapitola"Fear death by water." Jak jen dokážou hloupé básničky, které si opakujete, když jste nezvózní, předvídat váš osud.

 

Devil's Rendez-vous: 4. kapitola

Devil's Rendez-vous: 4. kapitolaLiz i Michael dávno vědí, že je něco špatně. Už je ale příliš pozdě. Jsou strženi do kolotoče hrůzných událostí, ze kterého není úniku.

 

Devil's Rendez-vous: 3. kapitola

Devil's Rendez-vous: 3. kapitola"Alexe stál výlet do Rumunska život. Mě a Michaela jen zdravý rozum." Liz díky starému zranění cítí, že se blíží pořádná bouřka. Přesto s Michaelem a Alexem vyrážejí hledat jakýsi prastarý kostelíček, stavba se jim však už od začátku zdá nějaká podivná.

 

Devil's Rendez-vous: 2. kapitola

Devil's Rendez-vous: 2. kapitolaVesnice s nejvyšším počtem nevysvětlených zmizení v zemi? To nezní jako to nejlepší místo pro výlet. Liz doufá, že to nakonec snad nebude tak špatné. Její tušení však napovídá opak.

Novinka

Devil's Rendez-vous: Prolog + 1. kapitola

Devil's Rendez-vous: Prolog + 1. kapitolaPo několika letech přicházím s dokončeným a rozšířeným příběhem o velice nepovedeném výletu do Rumunska. Zpočátku komediální zápletka se stává čím dál temnější, při rozplétání nitek rozsáhlého mírně nadpřirozeného spiknutí přichází hlavní postavy postupně o ideály i o svého přítele. V tuto chvíli mám povídku téměř dopsanou, takže nový díl přidám zhruba každý týden (žádné půlroční čekání jako při prvním pokusu o publikaci :)

 

V drátěné košili - 2. kapitola

V drátěné košili - 2. kapitolaVážně nemám ráda, když se mě někdo pokouší prošpikovat mečem. A když je to navíc už podruhé během jediného odpoledne, je to fakt docela otravný. Jeden zabitý lapka ten den už mi stačil. "Damiene, nejvyšší čas odtud vypadnout!"

Novinka

V drátěné košili - 1. kapitola

V drátěné košili - 1. kapitolaNedej najevo slabost, říkával mistr. Nenech nepřítele zjistit, že jsi žena. Říkali mi to. Stokrát. Když ono bylo tak krásně. Lehkovážně jsem nechala své měděné vlasy vlát za sebou. A pak přišel ten zlý pocit. Křoví na stráni nade mnou se pohnulo a hbitě se z něj vynořila temná silueta. "Damiene!" stihla jsem ještě zařvat.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!