OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LotosovaKamiLotosovaKami

Práva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Baví mě plno věcí - psaní, koně a občas nějaký to kreslení. Ve škole mám ráda hlavně výtvarku a matiku. Miluju čtení - knížky hltám po desítkách a to všeho druhu. Od románků po sci-fi.

Kontakt:

E-mail: kamila.lotosova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 12. 2012

Poslední přihlášení: 20. 8. 2015, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LotosovaKami

Povídky od LotosovaKamiKapitolové povídky dokončené - Hunger games- Poslední hry (5) Kapitolové povídky rozepsané - Láska nezná čas - Jaspis, Kessy, Napospas Drabble - Zpátky doma!!!, Obyčejná neobyčejná

Články:

 

Tajemství rudého draka 2/2

Tajemství rudého draka 2/2Wu pokračuje v hledání rudého draka. Výprava začíná být nebezpečná a Wu musí prokázat, že může spoléhat nejen na Slunce, ale hlavně na sebe. Druhá část.

 

Láska nezná čas - Jaspis - 1. kapitola

Láska nezná čas - Jaspis - 1. kapitolaPovídka volně navazuje na triologii knih Láska nezná čas. Sedmnáctiletá Maddy, dcera Gwendolyn a Gideona, už si nějakou dobu neví rady se svou matkou. Několik let poté, co je Gideon opustil, se zhroutila. Maddy se stará sama o matku a mladší sestru Rosalie a navíc musí každý den několik hodin elapsovat. Jěště že během toho může navštívit své prarodiče Lucy a Paula, což je vítaným rozptýlením.

 

Napospas - 2. kapitola

Napospas - 2. kapitolaAdrianne v cele vězení potkává někoho neobyčejného, který jí konečně představuje "svět tam venku".

 

Napospas - 1. kapitola

Napospas - 1. kapitolaAdrianne se rozhodne se svou sestrou Jackie a sestřenicí Goldie utéct. Je ale možné útěk přežít, když ho přežila prozatím jen jedna jediná osoba?

Novinka

Napospas - prolog

Napospas - prologV království Caldeenu se dějí i věci, které zůstanou navždy pod pokličkou, které žádní spokojení obyvatelé nepoznají. Někteří vědí, že občas zmizí lidé, ale nechají to být. Nechají to být, aby ušli stejnému osudu, a možná zůstanou naživu.

Dokončeno

Hunger games - Poslední hry 5.kapitola

Hunger games - Poslední hry 5.kapitolaPoslední kapitola přináší poslední boj a pro některé velké překvapení... A také závěr celého příběhu.

 

Hunger games - Poslední hry 4. kapitola

Hunger games - Poslední hry 4. kapitolaNettie přežila útoky splátců, ale nyní na ní čeká jiná zkouška. Co když ale přijde někdo, na kom vám opravdu záleží, ale zároveň nemůžete oba žít?

Novinka

Kessy - Prolog

Kessy - PrologJakmile člověk ztratí někoho blízkého, je normální, že spadne do studnice žalu. Ale za čas se opět probere a začne fungovat. Madeline ale zůstává zahalená temnotou. Co když ale přikluše někdo, kdo potřebuje vaši pomoc a nenechá vás samotné? Příběh šestnáctileté dívky a koně.

 

Hunger games - Poslední hry 3. kapitola

Hunger games - Poslední hry 3. kapitolaNettie se dostává do arény a musí čelit prvním opravdovým nebezpečím. Včetně zrady . . .

 

Hunger games - Poslední hry 2.kapitola

Hunger games - Poslední hry 2.kapitolaNettie poznává ostatní splátce a začátek her se neúprosně blíží. Propadá neštěstí, ale přichází někdo, kdo jí dodává sílu. Záleží ale tomuto člověku opravdu na ní?

Novinka

Hunger games - Poslední hry - 1. kapitola

Hunger games - Poslední hry - 1. kapitolaTřináctiletá Nettie žila celý život v bezpečí Kapitolu. Po jeho pádu bylo rozhodnuto o pořádáni posledních Hladových her pro děti z Kapitolu. Nyní je však Nettie vystavena něčemu, čemu sama nedokáže čelit - síle a odvaze jiných splátců. Povídka navazuje na Hunger games 3 - není sice určena jen těm, kteří knihu četli, ale zajímat bude pravděpodobně jen je.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!