OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LonelyRebelLonelyRebel

LonelyRebelPráva: přispěvatel

Věk: 16

O mně: Má fantazie je téměř nekočná, a proto miluji psaní, protože přesně v něm můžu vyjádřit to co zrovna cítím nebo co se odehrává uvnitř mé hlavy. Miluji psaní, protože si sama můžu stvořit vlastní svět, svět, který je jen můj a nikdo mi ho nemůže vzít, místo, kam můžu utéct a schovat se, já jsem ta, která může psát dějiny a taky jsem ta, která překračuje hranice lidského chápání. Můžu si stvořit postavy, které si zamiluji, ale taky osoby, které budu nenávidět.
Můžu být padlý anděl, opuštěný rebel nebo jen dívka, která se dostane ve špatný čas na špatné místo.
Teď mám já moc bořit mýty a dávat základy novému příběhu.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 152

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 7. 2009

Poslední přihlášení: 31. 1. 2015, 21:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LonelyRebel

Povídky od LonelyRebelMoje jednodílné povídky: Padlý anděl, Prokletí malé mořské víly, Vznik skleněné růže, Jen pohádky mají dobrý konec, Každý má svůj sen(Já věřím), Heart in your hand, I´m lost without you, Friends always and forever, Když padá hvězda, Snažší než život, Sweet dreams and beautiful nightmare, Vzpomeň si na mě, prosím..., Someone like you, One last dance Moje vícedílové povídky: Revollution, Revollution 2, If you realy love me, let me go, Innocent, Innocent: Guilty, My heroine, Lonely rebel, Some place other century, No more princess no more Innocent, Dance with the devil, You can´t break a broken heart

Články:

 

Beautiful disasters 4. díl

Beautiful disasters 4. dílVelká prázdninová cesta může začít.

 

Beautiful disasters 3. díl

Beautiful disasters 3. dílA je to tady. Děti se dozvídají o plánech na prázdniny a nikdo z nich není nadšený.

 

Beautiful disasters 2. díl

Beautiful disasters 2. dílA je tu druhý díl. Nové díly většinou čekejte o víkendu, protože mám dost věcí do školy a snad ještě víc mimo školu, takže píšu, kdy se dá a nejčastěji právě o víkendu. Jinak nový díl je slabší než ten první. Znovu nám přinese pohled do Kayliina života, ale slibuji, že v díle příštím se seznámíme s celou rodinou Santiegových a čeká nás "překvapení", které vztahy v jejich rodině zrovna nestmelí.

 

Beautiful disasters 1. díl

Beautiful disasters 1. dílA je to tu. První díl mojí nové povídky na pokračování. Potřebovala jsem se odprostit od všech depresivních témat, takže doufám, že se Vám povídka bude líbit.
Vítejte v rodině Santiagových, kde se seznámíte s věčně pracujícími rodiči a jejich třemi potomky, kteří kdyby mohli, tak si vzájemně vyškrábou oči. Nejstarší Justin je na škole sportovní hvězda a každý týden si užívá s jinou holkou, prostřední Kaylie je roztleskávačka s prořízlou pusou, nepodléhající žádným společenským konvencím a nejlepším kamarádem Freddiem, který je gay. A nesmíme zapomenout na nejmladšího Davida, moc chytrého kluka, který má jednu vadu - závislost na počítači. Mezi sourozenci každým dnem vzniká větší a větší napětí, naštěstí se však blíží prázdniny, které by tyto rozboje mohly utišit, protože se každý chystá strávit je po svém, ale jejich milující rodiče jim lehce naruší plány: po sedmi letech se totiž rozhodnou znovu se vydat na celé prázdniny k domu u jezera společně s dalšími třemi rodinami.

 

Can´t break a broken heart 13. díl

Can´t break a broken heart 13. dílTak jako při přidání každého dalšího článku přichází zase omluva. Omlouvám se, vážně moc se omlouvám, slibuji, že díly teď už budou přibývat pravidelně. Vážně, čestný skautský (nejsem skaut, takže mi to radši nevěřit). ;)
Jinak k povídce. V dnešním díle se zase všechno neočekávaně změní.

 

Can´t break a broken heart 12.díl

Can´t break a broken heart 12.dílOmlouvám se za delší pauzu, ale ve škole je to teď opravdu šílené. V dnešním dílku se dočtete, jak Abby přehodnotí své názory.

 

Can´t break a broken heart 11. díl

Can´t break a broken heart 11. dílMoc se omlouvám, že je tu tento díl až teď. Psala jsem ho po malých kousíčkách, jak jsem měla čas a před pár dny jsem si vlastně uvědomila, že poslední díl jsem přidala už hrozně dávno.
Takže je tu nový dílek, ve kterém Abby udělá své první rozhodnutí, jestli pomůže nebo nepomůže.

 

Can´t break a broken heart 10. díl

Can´t break a broken heart 10. dílDalší díl, který Vám asi přijde slabší, ale nějak se potřebuji dostat k tomu, co Abby přiměje, aby se rozhodla, tak jak se rozhodne… Jediné co Vám k tomu dílu prozradím je, že Abby... Drewa. Co mu ale provede se dočtete v tomto díle.

 

Can´t break a broken heart 9. díl

Can´t break a broken heart 9. dílA po dlouhé době je tu nový dílek, ve kterém se i něco málo děje. Je dokonce i delší, protože jsem se do toho po dlouhé době opravdu nějak zažrala, takže doufám, že můj nový zápal pro věc aspoň trošičku oceníte.

 

Can´t break a broken heart 8. díl

Can´t break a broken heart 8. dílNový dílek je tu. Moc se omlouvám, ale poslední dobou se ze školy vracím totálně vyfluslá a na nic nemám náladu, takže kapitolky vždy očekávejte asi až o víkendu nebo já nevím.
V tomto díle se aspoň dozvíte na kom Drewovi, tak moc záleží a možná ho i Abby začne vidět jinýma očima.

 

Can´t break a broken heart 7. díl

Can´t break a broken heart 7. dílNový dílek je tady a zase se velice omlouvám, že to trvá tak dlouho a moc doufám, že nad mojí povídkou nezanevřete. Tento dílek je zase o ničem. Taková máčka kolem. Všechno podstatné bude v osmém díle.

 

Can´t break a broken heart 6. díl

Can´t break a broken heart 6. dílOmlouvám se, omlouvám se, omlouvám se... ale poslední dobou mi nějak blbnul internet a nestíhala jsem. Píšeme jeden test za druhým a já na psaní neměla náladu... Doufám, že taková pauza už se nebude opakovat. Tento dílek odpovídá i mému momentálnímu rozpoložení, které je nic moc... ale aspoň se posuneme zase o kousek dál.

 

Can´t break a broken heart 5. díl

Can´t break a broken heart 5. dílA další dílek... je víceméně o ničem a Abby tam konečně aspoň trošku vysvětlí, proč se vlastně válčí a začne se zaobírat hlubšími myšlenkami než jen tím, že musí utéct nebo že ji bolí hlava.
Moc děkuji za veškeré komentáře a děkuji i všem, kteří tuto povídku čtou.

 

Can´t break a broken heart 4. díl

Can´t break a broken heart 4. dílOmlouvám se, omlouvám se, omlouvám se... Škola, moje zájmy, prostě všechno mě strašně zaměstnalo a nějak sem neměla čas... Proto se ještě jednou omlouvám a přidávám nový dílek. Pro ty, kteří nemají rádi nasílí a navíc násilí prováděné na naší Abby upozorňuji, aby dále nečetli. ;)

 

Can´t break a broken heart 3. díl

Can´t break a broken heart 3. dílA je tu další dílek, ve kterém se konečně něco děje. Chtěla bych všem ještě jednou poděkovat za komentáře a za to, že tuto povídku vůbec čtete.

 

Can´t break a broken heart 2. díl

Can´t break a broken heart 2. dílA je tu druhý dílek. Stále je to jen takové okecávání kolem a kolem, ale příště už se konečně bude něco dít. Abby má totiž plán. :) Dodatečně bych všem chtěla poděkovat za komentáře a podporu.

 

Can´t break a broken heart - 1. kapitola

Can´t break a broken heart - 1. kapitolaTakže jsem tu s novým nápadem. Už hodně dlouho jsem chtěla napsat nějakou novou povídku, která by mohla být stejně dobrá jako Lonely rebel nebo třeba Innocent, ale nápad nějak nepřicházel. Až nedávno mě osvítilo nebo mě možná políbila můza... i když zrovna ta to asi nebyla, ale to je jedno. Už začínám kecat blbiny, takže zpátky k mé nové povídce. Zatím mám jen tento dílek, takže jediné co rozhodne o jejím osudu bude, jestli budete chtít pokračování. Příběh vypráví o osudu Abby Richardsonové, která to v životě a světě, ve kterém žije nemá vůbec lehké, ale to při čtení odhalíte sami.

 

Dance with the devil 6.díl

Dance with the devil 6.dílA po opravdu dlouhé době další díl. Původně jsem neplánovala tuto povídku dopsat, ale vaše komentáře mě přesvědčily. :)
V tomto díle se Austin znovu potká s Danny.

 

Tell me why 1.díl

Tell me why 1.dílAhojky, ano vím, že jsem se dlouho neozvala, ale jsem zpátky a přináším novou povídku. Asi už to nebude tak rychlé jako dřív, ale na tom asi moc nezáleží. V prvním dílku se Vám bude zdát asi všechno zmatené a nějaké divné, ale všechno se dozvíte ve správnou chvíli.

 

Dance with the devil 5.díl

Dance with the devil 5.dílJá se omlouvám... vím, že to čtete u každého mého přidaného dílku, ale já vážně nestihám... Nevím čím to je, ale mám jistou teorii ohledně spiknutí všech učitelů nebo případné invaze mimozemšťanů, kteří naše drahé vyučující odnesli a vydávají se za ně... Pardon, pardon... tento dílek je zase takový spíš hodně debatní, takže pěkné čtení...

 

Dance with the devil 4.díl

Dance with the devil 4.dílOmlouvám se, že je přidávám další dílek tak pozdě, ale poslední dobou toho mám nějak moc... V tomto dílku se konečně objeví Danny...
Děkuji všem, kteří povídku čtou a komentují. :)

 

No more princess, no more innocent epilog

No more princess, no more innocent epilogA je tu už i ten epilog. Doufám, že se Vám bude líbit a ještě jednou děkuji za všechny Vaše komenty. Tohle je oficiálně poslední kapitolka.

 

No more princess, no more innocent 13.díl

No more princess, no more innocent 13.dílA je to tady. Poslední dílek. Nějak se mi ho sem nechce zveřejňovat. Je to divné, když vím, že se s těmi postavami musím rozuloučit a Lexie s Calebem mě nikdy neomrzeli. Byly chvíle, kdy mě u Revollution nebavila Kitty ani Nick, ale Lexie a Caleb byli jiní... oni mě nenudili nikdy. Pěkné čtení a kdybyste moc chtěli, tak pro Vás můžu napsat ještě epilog. Moc děkuji všem, kteří tuto povídku četli a komentovali.

 

No more princess, no more innocent 12. díl

No more princess, no more innocent 12. dílAhojky, tak tentokrát jsem si pohnula. Zase lehce divný dílek... už na Vás čeká jen poslední dílek, který snad napíšu co nejrychleji... ale... ještě stále nevím jak to dopadne... nejsem zrovna příznivcem dobrých konců, takže nic neslibuji. LR

 

No more princess, no more innocent 11. díl

No more princess, no more innocent 11. dílMoc se omlouvám, že je to tak pozdě... ale nestíhala sem. Navíc tento díl se mi psal dost těžce, protože je takový nijaký a lehce hysterický... nepatří mezi mé zrovna nejoblíbenější. Navíc už mi chybí napsat asi jen dva dílky a je konec. Chtěla bych poděkovat všem kdo tuto povídku čtou a komentují. Děkuji, pomáháte mi při psaní.

 

Dance with the devil 3. díl

Dance with the devil 3. dílPromiňte, že je to tak pozdě...

 

No more princess, no more innocent 10.díl

No more princess, no more innocent 10.dílDalší dílek... jak to tak vidím, tak už jen pár dílků a jsme znovu ve finshi. :)

 

Better than drugs 3.díl

Better than drugs 3.dílDalší dílek, konečně se v něm objeví i Ryan...

 

No more princess, no more innocent 9.díl

No more princess, no more innocent 9.dílA další dílek, který je plný akce, ale padne tu i pár sprostých slov a Lexie se dostane do pořádné šlamastiky. Moc Vám děkuji za komentáře a podporu ve psaní, kterou ve Vás mám.

 

Dance with the devil 2.díl

Dance with the devil 2.dílA je tu druhý dílek. Doufám, že se Vám povídka líbí... budu ráda za kladné komentáře i za kritiku.

 

No more princess, no more innocent 8.díl

No more princess, no more innocent 8.dílA další dílek. Tentokrát je to z pohledu Lexie.

 

Dance with the devil 1.díl

Dance with the devil 1.dílA je tu ta slibovaná nová povídka. První díl není nic moc a druhý asi taky ne, ale v těch dalších se konečně začne něco dít. Doufám, že se Vám povídka bude líbit.

 

Better than drugs 2.díl

Better than drugs 2.dílA je tu druhý dílek.

 

No more princess, no more innocent 7.díl

No more princess, no more innocent 7.dílA nový dílek je tady... Všem moc děkuji za komenty.

 

Better than drugs 1.díl

Better than drugs 1.dílAhojky, takže jsem tu s novou povídkou. Není až tak úplně nová, protože jestli někdo z vás četl My heroine, tak už ví o čem je řeč, protože tahle povídka je o tom, co se dělo v době, kdy byl závislý Ryan. Je celkem jedno jestli si jako první přečtete My heroine nebo tuto, protože to na sebe může navazovat. :) Tento dílek je kratší a jen tak informační, pokud vůbec budete chtít pokráčko.

 

No more princess, no more innocent 6.díl

No more princess, no more innocent 6.dílA další dílek... Já vím, že to furt odrhuju kolem a kolem, ale přece nemusíte hned vědět všechno :D

 

No more princess, no more innocent 5.díl

No more princess, no more innocent 5.dílMoc se omlouvám... vážně je mi to hrozně líto, ale nový dílek je tu až teď. Mám nějaký divný měsíc... každoročně jsem v únoru nebo jiném líném zimním měsíci nepoužitelná a nemám ani žádnou inspiraci, takže mi hrozně dlouho trvá než ze mě něco vypadne a moc se omlouvám... ale slibuju, že od prvního března s tím opravdu tvrdě něco udělám, protože to máme jarní prázdniny a budu psát o stošest...

 

Lonely rebel THE END

Lonely rebel THE ENDTak a je tu poslední díl... Nevím co k tomu mám víc napsat... možná jen, že Taylořinu povahu jsem měla docela ráda a taky, že chystám novou povídku, jejíž první díl by se tu měl za chvíli objevit. Poslední díl se jmenuje: Everything I think about you

 

Lonely rebel 18.díl

Lonely rebel 18.dílAhojky a je tu další dílek. Jeho název je: How to heal a broken heart?

 

Lonely rebel 17.díl

Lonely rebel 17.dílA další dílek... tentokrát s trošku delším názvem: You can´t break a broken heart. Wrong, he could...

 

No more princess, no more innocent 4.díl

No more princess, no more innocent 4.dílVidím to tak, že díly asi budu přidávat pouze o víkendu, protože přes týden bohužel nenapíšu ani řádku.

 

Lonely rebel 16.díl

Lonely rebel 16.dílTak a je tu další dílek... A jak to tak vidím, tak už budou tak dva až tři dílky a končíme... Tento dílek se vyjímečně jmenuje česky: To je sázka, vole! A ještě jak jste psali k minulému dílu, že je to mimo mísu, tak tam bylo, že Jeremyho zajímalo, proč je taková hnusná na všechny kolem... proč je taková, jaká je a ona mu to vysvětluje co se stalo...

 

Lonely rebel 15.díl

Lonely rebel 15.dílA v dalším dílku se dozvíte, proč je Taylor taková jaká je... Ten dnešní se jmenuje: If you jump I wanna jump with you

 

No more princess, no more innocent 3.díl

No more princess, no more innocent 3.dílAhojky a je tu další dílek. Jinak jsem nadšená, že se vám to líbí. Taky jsem vás chtěla upozornit, jak už jste si určitě všimnuli, že třetí řada bude skoro celá napsaná z pohledu Caleba. Některé dílky, sice až ke konci, ale budou napsané z pohledu Lexie. Taky jsem se rozhodla, že většinu otázek, které byly nebo budou vyřčeny zodpovím až ke konci povídky.

 

Lonely rebel 14.díl

Lonely rebel 14.dílAhojky, tak a je tu další dílek, tentokrát se jmenuje: Corner in your heart.

 

No more princess, no more innocent 2.díl

No more princess, no more innocent 2.dílA je tu teda druhý dílek. Jsem ráda, že vás i třetí řada zaujala.

 

Lonely rebel 13.díl

Lonely rebel 13.dílA dneska jsem přidala ještě jeden dílek jako omluvu za to, že mi to tak dlouho trvalo... Ještě jednou promiňte a užijte si příjemné čtení.

 

No more princess, no more innocent 1.díl

No more princess, no more innocent 1.dílAhojky, tak je tu dlouho očekáváný okamžik. Přichází třetí řada Innocent a taky poslední. Napsala jsem první díl, ale netuším, kdy bude druhý. Bude podle vašich reakcí a toho jestli budete další chtít.

 

Lonely rebel 12.díl

Lonely rebel 12.dílAhojky, moc se omlouvám, že jste museli tak dlouho čekat, ale prostě sem nestíhala... promiňte a děkuji za komentáře.

 

Revollution 2: 20.díl THE END

Revollution 2: 20.díl THE ENDTak a je tu poslední dílek. A jak bych jako vždy řekla: "A to je konec, přátelé!" Jo trefa mám to z těch dětských pořadů, které jsou občas v televizi. :D

 

Revollution 2: 19.díl

Revollution 2: 19.dílAsi některé z vás potěším a jiné zklamu. Je to předposlední dílek a jak už správně tušíte ten další díl bude posledním.

 

Revollution 2: 18.díl

Revollution 2: 18.dílA dalšííí dílek. Už bych to viděla, tak na dva na tři dílky a potom konec. Bude tu tak dlouho očekáváný konec, kde se například dozvíte, kdo je otcem Jenny. A ještě jedna informace: Teď pár dnů nepřibude Lonely rebel, protože dopíšu Revollution, takže se na mě nezlobte. Děkuji LR.

 

Revollution 2:17.díl

Revollution 2:17.dílDalší dílek... moc děkuji za komenty.

 

Lonely rebel 11.díl

Lonely rebel 11.dílA další díl... tento nese název She realy hates me a po přečtení kapitoly zjistíme proč. Jinak je docela zábavné sledovat vaše dohady o tom s kým by se mohla dát dohromady, když já už sama vím, kdo to bude. :D

 

Lonely rebel 10. díl

Lonely rebel 10. dílAhojky, omlouvám se, že to tak dlouho trvalo... Tento dílek se jmenuje Give me reason a vypadá to, že Taylor začíná přicházet k rozumu a není jen ta upištěná blondýna, která by nejraději zabila svého bratra a jeho kapelu.

 

Revollution 2: 16.díl

Revollution 2: 16.dílAhojky, promiňte, že to poslední dobou tak trvá, ale jsem nějaká unavená a dokonce hrozně dlouho přemýšlím nad tím co vůbec napsat... asi na mě už dolíhá škola a učení nebo co...

 

Some place other century 3. díl (2. pohled)

Some place other century 3. díl (2. pohled)Po delší době další dílek.

 

Lonely rebel 9.díl

Lonely rebel 9.dílA dalšííí... je mi líto, že jsem některým z vás pokazila iluze o Davidovi, ale David byl už od začátku postava stvořená k tomu, aby dal akorát Taylor lekci... prostě vždycky to byl záporňák.

 

Revollution 2: 15.díl

Revollution 2: 15.dílDalší dílek. Tentokrát se v něm seběhne hodně věcí.

 

Lonely rebel 8.díl

Lonely rebel 8.dílAhojky, moc se omlouvám, ale v pátek večer vypadnul internet většině lidí v naší ulici a najel až dneska, takže se omlouvám, že dílek přidávám až teď.

 

Revollution 2: 14.díl

Revollution 2: 14.dílPo dlouhé době další dílek. Moc se omlouvám, ale nějak sem pořád k Revollution neměla inspiraci a už bych je zase chtěla přesunout zpátky do Kittiiny země, protože tady se nic neděje.

 

Innocent: Guilty 15.díl THE END

Innocent: Guilty 15.díl THE ENDPřátelé a kamarádi, tak toto je konec. Tuto povídku jsem milovala. Milovala jsem Caleba, Lexie, Roxy, Blaka, Jaka, Pyra a ty ostatní, které jsem ve své hlavě dokázala stvořit a byla jsem nesmírně nadšená, když jste si je zamilovali i vy. Tímto dílkem ukončuji druhou sérii s názvem Innocent, o dívce, která zažila věci, které natrvalo ovlivní lidský život a našla si přátele na místech, o kterých se jí dříve pouze snilo. Samozřejmě Vám chci poděkovat i za komentáře, které jste psali, protože to vy jste byli má energie, můj hnací motor, který mi dával sílu psát a vymýšlet Lexiiny nové osudy, a proto Vám patří ten největší dík ze všech. Děkuji Lonely Rebel.

 

Innocent: Guilty 14.díl

Innocent: Guilty 14.dílA blížíme se do finiše... tady se konečně dozvíte celou pravdu a potom příjde jeden nebo možná dílky a je konec.

 

Innocent: Guilty 13.díl

Innocent: Guilty 13.dílDalší dílek, který sem z části sesmolila v infošce...

 

Lonely rebel 7. díl

Lonely rebel 7. dílA další dílek. Je takový o ničem... jen takové navnadění před dalším. Děkuji za komenty.

 

Some place, other century 2.díl (2.pohled)

Some place, other century 2.díl (2.pohled)A je tu další dílek. Kdybyste nás viděli, jak jsme se u psaní toho dílku nasmály s BlackAngel. Všem děkujeme za komenty.

 

Innocent: Guilty 12.díl

Innocent: Guilty 12.dílA další dílek. Ke konci prázdnin se jich pokouším napsat co nejvíc, protože teď ve škole to bude docela makačka. Všem děkuji za komentáře. Hrozně moc si jich vážím a mám z nich radost.

 

Lonely rebel 6.díl

Lonely rebel 6.dílA další dílek. Tentokrát se sem zapojí i nové postavy, které se ještě v pár dílech objeví. Moc děkuji za všechny komenty, které přidáváte.

 

Lonely rebel 5.díl

Lonely rebel 5.dílNový dílek! Klukům se znovu podaří naštvat Taylor, i když... naštvat Taylor je zatraceně lehké.

 

Innocent: Guilty 11.díl

Innocent: Guilty 11.dílUž jsme u 11.dílu a pořád se tam skoro nic neděje... Příští kapitolka bude ještě mírně okecávací, ale potom už to vypadá, že příjdou poslední 3-4, ve kterých se sehraje všechno na co tak napjatě čekáte a bude konec přátelé.

 

Revollution 2: 13.díl

Revollution 2: 13.dílDalší dílek... všem přeji šťastný nový rok.

 

Some place, other century 1.díl (2. pohled)

Some place, other century 1.díl (2. pohled)Ahojky, new ffka ve spolupráci s mojí sestřenkou... Jedna část vždy ze dvou pohledů :)

 

Lonely rebel 4.díl

Lonely rebel 4.dílDalší dílek :) Taylor vyhlašuje válku :D

 

Innocent: Guilty 10. díl

Innocent: Guilty 10. dílDalší dílek...

 

Revollution 2: 12. díl

Revollution 2: 12. dílDalší dílek. Moc se omlouvám, že to tak trvalo.

 

Lonely rebel 3. díl

Lonely rebel 3. dílA máme tu třetí dílek. Konečně se na konci trošku projeví i Taylor.

 

Innocent: Guilty 9. díl

Innocent: Guilty 9. dílNový dílek. Děkuji za komentíky.

 

Innocent: Guilty 8.díl

Innocent: Guilty 8.dílPřínáším Vám vánoční dílek, který je trošku delší a je v něm co udělala Roxy. Původně jsem to do příběhu zahrnovat nechtěla, ale když jsou ty Vánoce. Mimochodem šťastné a veselé všem. :)

 

Revollution 2: 11.díl

Revollution 2: 11.dílPrávě jsem dopsala další dílek. Za chvíli bude půlnoc a víc se mi toho říkat nechce, takže dobrou...

 

Innocent: Guilty 7.díl

Innocent: Guilty 7.dílDalší dílek. Doufám, že už to nezapadá do stereotypů jiných příběhů, protože to by mě mrzelo. Pěkné čtení. P.S: Omlouvám se za to, že kapitolka je trošku kratší, ale slibuju, že hned zítra nebo pozítřku přibude delší dílek.

 

LonelyRebel 2.díl

LonelyRebel 2.dílA je tu další dílek, děkuji těm, kteří tuto povídku začali číst a doufám, že je dalším dílem moc nezklamu.

 

Innocent: Guilty 6.díl

Innocent: Guilty 6.dílA další dílek. Moc děkuji za všechny komentíky :-* Jsem ráda, že tento příběh čtete.

 

Lonely rebel

Lonely rebelAhojky, dneska mě napadla další povídka, takže to vypadá, že k Innocent a Revollution přibude další rozepsaná. Ani nevím proč sem ji tak pojmenovala, asi mě jen napadaly divné názvy. První dvě kapitolky jsou spíš z pohledu Jeseho, ale potom už budou většinou hodně z pohledu jeho sestry.

 

Revollution 2: 10.díl

Revollution 2: 10.dílTak sem nevydržela a i s pořezaným prstem jsem napsala další dílek. Sice po částích a za dlouhou dobu, ale přece...

 

Innocent: Guilty 5.díl

Innocent: Guilty 5.dílDěkuji za komentíky. Mám tu pro vás další dílek.

 

My heroine 5.díl THE END

My heroine 5.díl THE ENDA je tu poslední dílek, u kterého mi bylo docela smutno... Dokonce jsem Vám sem přidala i písničku, která mi u toho hrála, takže jestli si ji chcete poslechnout, tak doporučuji :) Jinak chci všem poděkovat, že jste vydrželi číst až do konce. Poslední kapitolka se jmenuje: Too late

 

My heroine 4.díl

My heroine 4.dílA jsem tu z předposledním dílkem, protože jak jsem říkala bude to krátký příběh. Děkuji za komentáře a za to, že to čtete. Děkuji LR. Tento dílek nese název: Lost and broken

 

Revollution 2: 9.díl

Revollution 2: 9.dílDalší dílek. Jsem moc ráda, že se Vám tato povídka stále líbí, i když se pořád nepřešlo k hlavnímu ději. Děkuju.

 

My heroine 3.díl

My heroine 3.dílDalší dílek, který se jmenuje Bleeding soul. Moc děkuji všem, kteří tuto povídku čtou. Konečně teď se začne aspoň trošku zbarvovat děj, a i když to teprve teď začne, tak za pár dílků bude znovu konec.

 

Innocent: Guilty 4.díl

Innocent: Guilty 4.dílAhojky, je tu další dílek. Jsem moc nadšená z Vašich kladných komentářů. Omlouvám se za občasné chybky... Moc Vám děkuji, jste skvělí čtenáři a ty každý autor potřebuje, aby měl chuť k dalšímu tvoření, takže za většinu dílků můžete právě vy, protože vy dokážete úžasně nakopnout. Děkuji

 

My heroine 2.díl

My heroine 2.dílDruhý dílek... trošku kratší, ale stejně jako ten první patří k rozjezdu... Tento se jmenuje BECAUSE OF YOU Trošku mě zajímá jestli to aspoň někdo čte, jestli mám pokračovat...

 

My heroine 1.díl

My heroine 1.dílAhojky, tak jsem tu s další povídkou. Vím, že nestíhám psát Innocent a Revollution, takže začínat s další povídkou je šílenost, ale já mám poslední týden velkou hromadu nápadů povídek na pokračování a nemám čas je všechny zpracovat, ale tahle se mi mimořádně líbí a bude mít jen pár dílků. Na jednodílovku je můj nápad moc velký, tak proto jsem ji zařadila do vícedílovek. Zase je to z ponurejšího prostředí, na mě dost neobvyklé, takže uvítám i kritiku. Děkuji, že jste se vůbec odhodlali přečíst první díl, který nese název: Don´t forget to me, please... P.S.: Omluvite mé angličtinářské chyby v názvech nebo mě na ně upozorněte.

 

Innocent: Guilty 3.díl

Innocent: Guilty 3.dílNový dílek. :) Pěkné čtení

 

Revollution 2: 8

Revollution 2: 8Další dílek... trošku akční a doufám, že aspoň trošku zábavný

 

Revolluton 2: 7. díl druhá část

Revolluton 2: 7. díl druhá částMoc se omlouvám, ale stala se taková drobná chybka. Nechala jsem zveřejnit jen první půlku, takže se Vám moc omlouvám a dodávám i druhou půlku, která tu už dávno měla být. Moc promiňte.

 

Revollution 2: 7

Revollution 2: 7Další dílek. Moc díky za komenty :)

 

Innocent: Guilty 2.díl

Innocent: Guilty 2.dílA další dílek je na světě. Až Vás druhá série začne nudit tak písněte. :D Ale jinak sem ráda za každý komentář a Vaše nadšení.

 

Innocent: Guilty 1.díl

Innocent: Guilty 1.dílJe to tu trochu dřív než o Vánocích jak jsem psala, ale musím se přiznat, že bez Lexiiných průšvihů být prostě nemůžu. Celý ten příběh mě neuvěřitelně ovlivnil, proto jsem bez váhání napsala první kapitolu druhé série. Nechtěla jsem Vás nechat čekat, když mám pokračování v počítači, proto jsem ho sem přidala. Pěkné počtení.

 

Revollution 2: 6.díl

Revollution 2: 6.dílTento dílek je trošku delší a konečně se něco děje...

 

Innocent 11.díl THE END

Innocent 11.díl THE ENDJe tu poslední dílek... Jsem ráda, že jste to dočetli celé až do konce a moc si vážím Vašich komentářů. Děkuji za vše LR

 

Innocent 10.díl

Innocent 10.dílDalší dílek... je mi líto, že některé z Vás zklamu, ale je předposlední...

 

Innocent 9.díl

Innocent 9.dílA další dílek... tady ten bych tipovala tak na 15+

 

Innocent 8.díl

Innocent 8.dílDalší kapitolka. Znovu Vám moc děkuju. Moc si vážím Vaší podpory a komentářů, které píšete. Jsem moc ráda, že se povídka líbí, i když s každým dílem váhám jestli jsem něco nenapsala špatně, jestli Vás to neodradí a jsem ráda, že stále čtete. Jste má velká opora, moc děkuju.

 

Revollution 2: 5.díl

Revollution 2: 5.dílJsem moc ráda, že tuto povídku čtete, proto je tu další kapitolka...

 

Innocent 7.díl

Innocent 7.dílNemůžu ani popsat jak ráda jsem za Vaše kladné komentáře. Opravdu jsem nadšená, že se Vám povídka líbí. Já osobně ji mám nejradši ze všech povídek, které jsem doteď napsala. Vážně moc děkuji.

 

Revollution 2: 4.díl

Revollution 2: 4.dílAhojky, je tu další dílek. Omlouvám se, že to trvá vždy tak dlouho a povídka Innocent přibývá pravidelně, ale Innocent mám už dopsanou a Revollution nějak nestíhám, protože mám teď moc učení... Příjde mi, že všem učitelům přeskočilo! Všichni najednou chtějí zkoušet a psát písemky. Takže se omlouvám, ale opravdu moc věcí poslední dobou nestíhám... Ale jsem moc ráda, že se Vám druhá řada líbí... při prvním díle jsem trošku pochybovala, protože jsem hodně pozměnila Kittinu osobnost... teď je spíš hodně upjatá a výbušná... navíc dospěla, takže už to není taková ta "rebelka" a spíš do děje zapojuji její dceru, což mi přišlo, že by se některým nemuselo líbit, takže těm co se to nezamlouvá můžu slíbit, že se ještě dočkáte zapojení Kitty...

 

Innocent 6.díl

Innocent 6.dílMockrát Vám děkuji za podporu, kterou ve Vás mám a samozřejmě za komentáře.

 

Innocent 5.díl

Innocent 5.dílAhojky, jsem moc ráda, že se Vám povídka líbí. Mám tu pro Vás další dílek.

 

Innocent 4.díl

Innocent 4.dílAhojky, ani nemůžu popsat jak velkou radost mám z toho, že tuto povídku čtete... napsala jsem ji, když jsem byla nemocná, takže kdyby se nelíbila tak bych to svedla na menší zblbnutí léky, ale díky Vám si začínám myslet, že se mi celkem povedla. Moc děkuji za veškerou podporu. A menší upozornění: v tomto díle bude trošku víc násilí a nadávek...

 

Innocent 3.díl

Innocent 3.dílDalší dílek, vážně moc děkuju za všechny komentáře. Jsem ráda, že to vůbec čtete. :)

 

Revollution 2: 3.díl

Revollution 2: 3.dílAhojky, přináším Vám další dílek a moc děkuji za komenty. Jsem ráda, že jsem začala psát druhou řadu, protože mě ke Kittinu osudu napadají pořád nové zvraty.

 

Innocent 2.díl

Innocent 2.dílAhojky, přináším Vám druhý dílek. Doufám, že se Vám tato povídka bude i nadále líbit a jsem moc ráda, že ji aspoň někdo čte. Znovu se omlouvám za případné nepřestnosti. Děkuji.

 

Revollution 2: 2.díl

Revollution 2: 2.dílAhojky, moc děkuji za kladné komentáře. Máte tady další dílek. Doufám, že se vám bude líbit. :)

 

Innocent 1.díl

Innocent 1.dílCawky, jsem tu se svojí další povídkou na pokračování, která mě nedávno napadla. Takže po Revollution a jiných povidkách s nadpřirozenem přicházím s něčím "normálním". Omluvte prosím některé nepřesnosti a hlavně vyjadřování některých postav, protože normálně by asi byly daleko sprostší atd....Jenže já zrovna nějak často extrémně sprostě nešprechtím tak je to spíš takový slušňácký. A taky upozorňuji, že v povídce je asi trochu násilí, jak už to v takovém prostředí bývá. Prostě toto téma povídky je pro mě netypické, takže příjemné čtení a předem děkuji za jak kladné tak záporné komenty.

 

Revollution 2

Revollution 2Ahojky, jsem tu teda se slíbenou druhou řadou Revollution. Napsala jsem pouze první dílek, abych věděla jestli vůbec chcete, abych pokračovala, protože je to docela jiné a nevím jestli se vám to bude líbit.

 

Revollution 12.díl THE END

Revollution 12.díl THE ENDA je to tady. Poslední část. Díky těm, kteří vydrželi tento můj chvilkový nápad číst až do konce.

 

Revollution 11.díl

Revollution 11.dílDěkuji za komentíky... Vidím to ještě tak na jednu dlouhou kapitolku... dvě kratší z toho asi neudělám :D

 

If you realy love me, let me go.....10.díl THE END

If you realy love me, let me go.....10.díl THE ENDA to je konec přátelé. Moc bych chtěla poděkovat všem co to četli. Moc děkuji za komenty a že jste u toho vydrželi, ptž tento příběh je kousek mého já.

 

If you realy love me, let me go.....9.díl

If you realy love me, let me go.....9.dílA některé věci už se tu vyjasní... teda spíš vyjasní se skoro vše...

 

Revollution 10.díl

Revollution 10.dílTakže další dílek... pokusila jsem se ho udělat delší a trošku obsáhlejší, ale nevím jestli je to podle vašich představ... ehm... ono je docela náročný to roztáhnout, když chcete skončit v něčem napínavým, abyste byli trošku natěšení na další kapitolu.

 

Revollution 9.díl

Revollution 9.dílA další dílek... jak už jsem psala ty akční a vypjaté scény prostě neumím napsat, takže to omluvtě a nezapomeňte na kritiku! Děkuji :)

 

If you realy love me, let me go.....8.díl

If you realy love me, let me go.....8.dílA další dílek, tady už se z části rýsuje minulost a trošku jsem to s flashbackem přepískla, protože je delší než sem zamýšlela. Děkuji za to, že tuto povídku čtete. A ještě takový malý přídavek... máte tu odkazík na video, které jsem vytvořila... mělo by to být o Angie a Davovi... Nejsem zrovna přeborník ve videech takže omluvte některé nepřesnosti nebo matoucí události :)

 

Revollution 8.díl

Revollution 8.dílA jsem tu zase s dalším dílkem...

 

If you realy love me, let me go.....7.díl

If you realy love me, let me go.....7.dílA další dílek... vidím, že moc z vás už to nečte, tak se pokusím to trošku zkrátit...

 

Revollution 7.díl

Revollution 7.dílA jsem tu s dalším dílkem.... pomaličku to začíná být napínavé, ale vzhledem k tomu, že takové scény neumím moc dobře popsat tak vám to asi na akčnosti moc nepřidá. Děkuji za komenty a přijímám jakkoukoliv kritiku.

 

Revollution 6.díl

Revollution 6.dílChtěla bych se omluvit, že sem dlouho nepřidala žádný dílek, tak doufám, že se vám tato část bude líbit.

 

If you realy love me, let me go.....6.díl

If you realy love me, let me go.....6.dílJe tu další dílek. Chtěla bych se jen zeptat jestli v příběhu mám dál pokračovat, jestli má cenu psát, budu ráda za jakoukoli kritiku, vlastně kritika mi pomůže nejlepé v dalším psaní. Děkuju

 

If you realy love me, let me go.....5.díl

If you realy love me, let me go.....5.dílAlkohol žádné problémy nevyřeší... jen je zhorší...

 

If you realy love me, let me go.....4.díl

If you realy love me, let me go.....4.dílÚtěk nic nevyřeší, ale může oddálit nepřijemné setkání. Ovšem pravda stejně musí vyplout najevo ...

 

If you realy love me, let me go... 3.díl

If you realy love me, let me go... 3.dílKdyž se začnou vracet osoby z vašich nejhorších vzpomínek, co uděláte?

 

Revollution 5.díl

Revollution 5.dílOne small girl... One big war... Who will be winner?

 

If you realy love me, let me go.....2.díl

If you realy love me, let me go.....2.dílMinulost nezměníš...

 

If you realy love me, let me go.....

If you realy love me, let me go.....Je to jen taková blbinka, která mě jednou napadla, takže komentujte... jestli o pokračování nebude zájem, nemělo by cenu pokračovat...

 

Revollution 4.díl

Revollution 4.dílOne small girl... one big war... Who will be winner?

 

Revollution 3.díl

Revollution 3.dílOne small girl... one big war... Who will be winner?

 

Revollution 2.díl

Revollution 2.dílOne small girl... one big war... who will be winner?

 

Revollution

RevollutionOne small girl....one big war....Who will be winner?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!