OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LiliDarknightLiliDarknight

LiliDarknightPráva: webmaster

Reálné jméno: Lili Nox Darknight

Bydliště: Žilina (najbližšie známe mesto)

Věk: 28

O mně: Písanie je moja závislosť, spôsob, akým môžem žiť iný život, než je ten môj.

Kontakt:

E-mail: martina.lili.urbanova (zavináč) gmail.com

Skype: lili.darknight

Facebook: www.facebook.com/martina.lili.urbanova

Web: www.book-addicts-kingdom.blogspot.com

Statistiky:

Moje články: 661

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2011

Poslední přihlášení: 21. 12. 2023, 13:47

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Lili

Poviedky od Lili*Viacdielne:
Potomkovia anjelov (dokončený) ¦ Ochranca srdca (dokončený) ¦ Ochranca mieru (dokončený) ¦ V srdci tigra (dokončený) ¦ Chybný klon (dokončený) ¦ Pomsta za spravodlivosť (dokončený) ¦ Stratení v čase (dokončený) ¦ Ukradnúť si šťastie (dokončený) ¦ Tajomstvá v tieňoch (dokončený) ¦ Smrtiaci pohľad (dokončený) ¦ Smrtiaci dotyk (dokončený) ¦ Pieseň zradených (dokončený) ¦ Zúfalá (dokončený) ¦ Gambit bohov (dokončený) ¦ V kvapke krvi (dokončený) ¦ Ukradnuté spomienky (dokončený) ¦ Žena, ktorá maľovala oblaky (dokončený) ¦ Ailis Lettier 1: Obvinená (dokončený)

*Jednodielne:
Jedna slza za spomienku ¦ To, čo nám ostalo... ¦ Tma v nás ¦ Prebudenie... ¦ Posledná kvapka ¦ Masky padnú o polnoci ¦ Konečne porozumieť ¦ To najpodstatnejšie ¦ Pretože môžeme ¦ Tak trochu úžasní ¦ Tajná túžba ¦ Dokonalý ¦ Chudobná láska ¦ Neviditeľní ¦ Správny smer ¦ Život na druhé zavytie ¦ Byť prvá ¦ Keď Smrtka dostala chrípku

Články:

Novinka

Keď Smrtka dostala chrípku

Keď Smrtka dostala chrípkuAko už názov vypovedá, toto je príbeh o jednej zábudlivej Smrtke, ktorá na to poriadne doplatila. A s ňou aj celý svet. Primárnym zámerom tejto poviedky je pobaviť, tak dúfam, že to aspoň niekoľkým z vás zlepší deň.
Príjemné čítanie. Vaša Lili :)

Novinka

Byť prvá

Byť prváMáme priateľov a chceme s nimi tráviť čo najviac času. Ale niekedy sa stane, že oni nemajú čas na nás.
100 slov o tichej bolesti niekoho, kto už viac nie je prioritou.
Príjemné čítanie. Lili :)

Novinka

Život na druhé zavytie

Život na druhé zavytie Túto poviedku som pôvodne napísala do jednej súťaže.
Rozpráva príbeh z trochu iného sveta, kde sú vlkolaci bežnou súčasťou života. A v tomto svete žije žena, ktorá pripomína skôr trosku než skutočnú ľudskú bytosť. V čase, keď už len čaká na príchod smrti, dostane novú šancu na život.
Vo vlčom kožuchu.
Prajem príjemné čítanie. Lili

Novinka

Správny smer

Správny smerOn je zamilovaný do ženy, ktorá ho nechce. Bez nádeje a odrazu aj bez domova.
Ona má v sebe istý optimizmus, napriek tomu, koľkokrát sa jej život obrátil chrbtom. Ale je sama.
Niekedy však všetko dopadne inak, než si plánujete. Kyticu kvetov pre svoju milovanú hodíte do koša a miesto v posteli pre otca vášho dieťaťa ostáva prázdne.

O živote, zo života. O tom, ako stačí okamih, aby sa všetko mohlo zmeniť.
Príjemné čítanie. Lili

Novinka

Neviditeľní

NeviditeľníTaké chvíľkové zamyslenie o duši, ktorá zúfalo kričí, no nikto ju nepočuje. Plače, ale nikto ju nevidí.
O tých z nás, ktorí sú pre ostatných neviditeľní.

Novinka

Chudobná láska

Chudobná láskaTaký malý postreh zo života. Podvedome pred tým odvraciame pohľad a navonok sa tvárime, že ostatným pomáhame. Ale oni vážne nie sú monštrá, ktoré nás chcú zjesť. Sú to len ľudia, ktorí v živote urobili chyby.

Novinka

Dokonalý

DokonalýZase raz jeden drabble zo života. Krátky záblesk predstavy o niekom dokonalom, ktorá sa nie vždy končí tak, ako by sme si predstavovali.

Venované mojej drahej ratolesti Ner. Máš na svedomí fakt, že som takéto niečo vôbec napísala. :D

Novinka

Tajná túžba

Tajná túžbaKrátka spomienka na to, po čom, niekde v kútiku duše, túži asi každá z nás...

Novinka

Tak trochu úžasní

Tak trochu úžasníOsobne ani neviem, ako tento príbeh popísať. Zachytáva obyčajný moment členov jednej (ne)normálnej rodiny, ktorí prípravu oslavy pre priateľku zobrali trochu z iného konca. O tom, ako sa niekedy ani tie najlepšie naplánované akcie nemusia skončiť úspechom. Ale hlavné je, že všetko beriete s humorom.
Príbeh som pod rovnakým názvom napísala do súťaže na Bez hranic. Dlho som váhala, či ho sem pridať, ale nakoniec som si povedala, že to risknem. Dúfam, že sa vám bude páčiť.
Príjemné čítanie praje Lili. ;)

Novinka

Pretože môžeme

Pretože môžemePríbeh o tom, ako deti vedia aj z niečoho na prvý pohľad zlého urobiť zábavu. Ako neobyčajne sa pozerajú na svet. Svoju fantáziu používajú spôsobom, na ktorý sme už my, dospeláci, takmer zabudli. Občas by nám to mali pripomenúť. Rovnako, ako to pre hlavnú hrdinku urobilo malé dievčatko.
Príbeh som pôvodne pod názvom Because we can napísala do súťaže na stránke Bez hranic. Rozhodla som sa s ním podeliť s vami. Dúfam, že sa vám bude páčiť.
Príjemné čítanie. Lili ;)

Novinka

To najpodstatnejšie

To najpodstatnejšiePre každého je v živote podstatné niečo iné. Niekedy si však pravú hodnotu niečoho uvedomíme až vtedy, keď to stratíme. Nedávno som si tiež prešla podobnou skúsenosťou.
Krátke drabble zo života, ktoré dúfam, že vás zaujme. Príjemné čítanie. Lili :)

Novinka

Konečne porozumieť

Konečne porozumieťVšetci túžia porozumieť niečomu, čo im vŕta v hlave. Aj dospelá žena chce poznať odpoveď. Prečo jej matka len tak zvolila smrť miesto života s ňou? Niekedy však nepotrebujeme odpoveď, aby sme pochopili.
Jeden z momentálnych nápadov, ktorý vás prepadne a vy ho proste musíte napísať. Tak som to urobila. Príjemné čítanie, vaša Lili. :)

Novinka

Masky padnú o polnoci

Masky padnú o polnociAko už názov napovedá, je to o maske. No nie o tej, ktorú si dáme dole o polnoci na maškarnom plese. Každý z nás možno nejakú nosí a odkladá ju až vtedy, keď príde správny čas. Aj bytosti zrodené nocou to robia...
Drabble, ktorý mi napadol pri čítaní jednej knihy. Dúfam, že sa bude páčiť. Lili :)

Novinka

Posledná kvapka

Posledná kvapkaPríbeh obyčajnej ženy, ktorá sa vydala s túžbou byť šťastná s mužom, o ktorom si myslela, že je ten pravý. Miesto šťastia však dostala len rany, modriny a poníženie väčšie, než si dokáže ktokoľvek predstaviť. Každý deň len tíško trpí, nevzdoruje. Kedy a prečo raz príde deň, keď kvapne tá posledná kvapka a zničená žena sa predsa len postaví na odpor?
Príbeh o tom, o čom počúvame takmer denne, no často pred tým zatvárame oči. Dúfam, že sa vám zapáči. Lili :)

Novinka

Prebudenie...

Prebudenie... Ide o FF na Nočné slasti, ale drabble si môžu prečítať aj tí, čo o knihe nikdy nepočuli. Trochu som upravila jednu scénu, kde sa hlavná hrdinka prebrala v podzemnej kobke. Venované Mills.
BTW: Nikdy v živote neuzatvárajte stávky s mojou ségrou, pretože ak prehráte, máte po chlebe! A tiež je koniec vášim pokojným dňom. :D
Príjemné čítanie praje Lili Darknight. :)

Novinka

Tma v nás

Tma v násMenšia úvaha o tme. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Lili Darknight :)

Novinka

To, čo nám ostalo...

To, čo nám ostalo... Mladá žena sa ľahko stala vdovou - jej manžel sa, tak ako mnohí iní, nevrátil z vojny. Čo asi hovorí nemému náhrobku nesúcemu meno milovaného?

Novinka

Jedna slza za spomienku

Jedna slza za spomienku Obyčajná, drevená lavička, ktorá nie je ničím výnimočná. Stojí na svojom mieste, raz na ňu prší, niekedy na ňu svieti slnko, no a inokedy na ňu aj sneží. Zažíva mnohé emócie ľudí, aj keď je len vec. Niekedy je to láska a šťastie, inokedy zase zúfalstvo a hnev. Mnoho ľudí sem príde len tak, sadnúť si a poobzerať si krásny, rozkvitnutý park. Niektorí si sem sadnú, aby boli s niekým, na kom im záleží. Veľa ľudí sem príde prespať, alebo ukončiť svoj život. No a iní... iní sem prídu, aby smútili...
Ako taká lavička ovplyvní životy mladej Lillian, ktorá prišla smútiť a ako život Luciena, ktorý len náhodou prechádza parkom?

Dúfam, že sa vám moja prvá (a trochu dlhá) jednodielna poviedka na tomto webe bude aspoň trochu páčiť. Budem vďačná za každého smajlíka. Vaša Lili D.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!