OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LealelLealel

LealelPráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Čtení mě nikdy moc netáhlo. Nesnášela jsem ho a splnit pro mě čtenářký deník i na 1. stupni pro mne bylo mučení! Přibližně okolo třináctých narozenin se to změnilo a já knihy miluju. S psaním to bylo jinak, už odmala jsem psala různé příběhy a zůstalo mi to doposud. :)

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2013

Poslední přihlášení: 6. 8. 2014, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lealel

Povídky od Lealel♥ Kapitolové - Mrtvá láska - Hrátky osudu ♥ Jednorázové - Smrt není řešení - Doufám, že má klid - Já vzduch, ony přítelkyně ♥ Poezie - Proč jsem byl sobec? - Vlčice - Daroval jsem ti z lásky růži planou - V koutě - Svádění Ďáblice - Hrdlička ♥ Drabble - Budu sám - Proč mu odpouštím? - Ponocování - Copak už mě nemá ráda? - Miluju to!

Články:

Novinka

Hrdlička

HrdličkaTato poezie je z pohledu chlapce, kterému utekla milá a on nad tím vším přemýšlí. Příjemné čtení. ;)

Novinka

Svádění Ďáblice

Svádění ĎábliceTak jsem se znovu pustila do básnění, a jestli se mi to povedlo, musíte usoudit vy sami. Tato poezie je o svádění a ďábelství žen. Upozorňuji, že jsem to psala ve dvanáct v noci, přesto přeji příjemné čtení. Lealel... :)

Novinka

V koutě

V koutěS kamarádkou jsme měly jednou ponurou náladu a díky naší konverzaci mě napadla tato básnička... Jaké to je, být neustále v koutě? Příjemné čtení přeje Lealel. :)

Novinka

Daroval jsem ti z lásky růži planou

Daroval jsem ti z lásky růži planouMěla jsem blbou náladu a musela jsem napsat nějakou básničku. Zrovna na téhle se moje hrozné psaní podepsalo a je to ještě horší. Ano, vím, že je to děsně hrbolaté a nerýmuje se to. A o čem to je? Jako tradičně o lásce a o smrti...

Novinka

Vlčice

VlčiceJaké je to být vlčicí? Nejspíš úděsné, protože si nikdy nemůžete být jistí, jestli pohlédnete na úplněk. Pohlédne na něj i žena z této básně? A jestli ano, co se stane?

Novinka

Proč jsem byl sobec?

Proč jsem byl sobec?Moje první báseň. A o čem? O lásce. Je to o tom, jak kluk zradil svou milovanou. Určitě je to omleté téma, ale snad mi hlavu neutrhnete. Příjemné čtení.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!