OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LealelLealel

LealelPráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Čtení mě nikdy moc netáhlo. Nesnášela jsem ho a splnit pro mě čtenářký deník i na 1. stupni pro mne bylo mučení! Přibližně okolo třináctých narozenin se to změnilo a já knihy miluju. S psaním to bylo jinak, už odmala jsem psala různé příběhy a zůstalo mi to doposud. :)

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2013

Poslední přihlášení: 6. 8. 2014, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lealel

Povídky od Lealel♥ Kapitolové - Mrtvá láska - Hrátky osudu ♥ Jednorázové - Smrt není řešení - Doufám, že má klid - Já vzduch, ony přítelkyně ♥ Poezie - Proč jsem byl sobec? - Vlčice - Daroval jsem ti z lásky růži planou - V koutě - Svádění Ďáblice - Hrdlička ♥ Drabble - Budu sám - Proč mu odpouštím? - Ponocování - Copak už mě nemá ráda? - Miluju to!

Články:

Novinka

Já vzduch, ony přitelkyně

Já vzduch, ony přitelkyněTato jednorázovka je o přátelství a krizi, kterou si prošlo už mnoho lidí. Stavá se to, a my si prostě musíme nějakým způsobem postěžovat. Já to třeba napsala...

Novinka

Proč ne?

Proč ne?Každý o někoho někdy přišel a každého to bolelo, přesto nikdo nevymyslel účinnou a rychlou pomoc.

Novinka

Miluju to!

Miluju to!Někdo miluje knihy, filmy, kafe... Někdo zase chvíle strávené s přáteli. Každý si prostě najde něco, co má opravdu rád. A co mám ráda například já? Tak právě o tom je tento drabble. Příjemné čtení přeje Lealel. :D

Novinka

Copak už mě nemá ráda?

Copak už mě nemá ráda?O tomhle drabblu vám prozradím jedině to, že se v něm jedná o jednu z mnoha podob lásky. Příjemné čtení přeje Lealel... :)

Novinka

Překonám tě!

Překonám tě!Všichni svalovci, machři a nebojsové se chvástají, že je nikdy nic nepřemůže a nedostane na kolena. Ale není to pravda, a často dokáže malá holka víc, než by kdo čekal, protože na smutek svaly nestačí.

Novinka

Ponocování

PonocováníKaždý už jste někdy ponocoval. Já taky. Tak jsem se rozhodla, že napíšu něco, co jsem nedávno cítila. Tento drabble je podle skutečnosti. Protože ponocování není někdy jen o tom, že se jde pozdě spát...

Novinka

Proč mu odpouštím?

Proč mu odpouštím?Ach, ta láska. Ach, ti chlapi... Proč to udělali? Proč jim stále věříme? Je to vůbec možné?

Novinka

Budu sám

Budu sámMůj první drabble. Říká se, že láska přebolí. Ale někdy to není pravda. Zvlášť, když uvidíte toho druhého. Šťastného.

Novinka

Doufám, že má klid

Doufám, že má klidMatky. Někdy na ně nadáváme a máme pocit, že je nesnášíme. Přesto víme, že by pro nás udělaly všechno na světě. Všechno. I kdyby šlo o vraždu.

Novinka

Smrt není řešení

Smrt není řešeníSmrt není řešení. Je to jen ošklivá věc, která nikomu nepomůže. Přesto ji spousta lidí vyhledává, a když ji najdou, natahují se pro ni jako pro pohár zmrzliny v horkém létě. Každý má umřít ve správný čas a ne svojí vinou, ale někteří to ještě nepochopili. A o tomhle je tento příběh. A ještě jednou. Smrt není řešení!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!