OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LealelLealel

LealelPráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Čtení mě nikdy moc netáhlo. Nesnášela jsem ho a splnit pro mě čtenářký deník i na 1. stupni pro mne bylo mučení! Přibližně okolo třináctých narozenin se to změnilo a já knihy miluju. S psaním to bylo jinak, už odmala jsem psala různé příběhy a zůstalo mi to doposud. :)

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2013

Poslední přihlášení: 6. 8. 2014, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lealel

Povídky od Lealel♥ Kapitolové - Mrtvá láska - Hrátky osudu ♥ Jednorázové - Smrt není řešení - Doufám, že má klid - Já vzduch, ony přítelkyně ♥ Poezie - Proč jsem byl sobec? - Vlčice - Daroval jsem ti z lásky růži planou - V koutě - Svádění Ďáblice - Hrdlička ♥ Drabble - Budu sám - Proč mu odpouštím? - Ponocování - Copak už mě nemá ráda? - Miluju to!

Články:

Novinka

Hrdlička

HrdličkaTato poezie je z pohledu chlapce, kterému utekla milá a on nad tím vším přemýšlí. Příjemné čtení. ;)

Novinka

Svádění Ďáblice

Svádění ĎábliceTak jsem se znovu pustila do básnění, a jestli se mi to povedlo, musíte usoudit vy sami. Tato poezie je o svádění a ďábelství žen. Upozorňuji, že jsem to psala ve dvanáct v noci, přesto přeji příjemné čtení. Lealel... :)

Novinka

Já vzduch, ony přitelkyně

Já vzduch, ony přitelkyněTato jednorázovka je o přátelství a krizi, kterou si prošlo už mnoho lidí. Stavá se to, a my si prostě musíme nějakým způsobem postěžovat. Já to třeba napsala...

Novinka

Proč ne?

Proč ne?Každý o někoho někdy přišel a každého to bolelo, přesto nikdo nevymyslel účinnou a rychlou pomoc.

Novinka

Miluju to!

Miluju to!Někdo miluje knihy, filmy, kafe... Někdo zase chvíle strávené s přáteli. Každý si prostě najde něco, co má opravdu rád. A co mám ráda například já? Tak právě o tom je tento drabble. Příjemné čtení přeje Lealel. :D

Novinka

Copak už mě nemá ráda?

Copak už mě nemá ráda?O tomhle drabblu vám prozradím jedině to, že se v něm jedná o jednu z mnoha podob lásky. Příjemné čtení přeje Lealel... :)

 

Mrtvá láska - 24. kapitola

Mrtvá láska - 24. kapitolaTuhle kapitolu dokonale vystihne i jedna jediná věta - Tajemství je vyzrazeno!

 

Mrtvá láska - 23. kapitola

Mrtvá láska - 23. kapitolaKdyž jsou ty prázdniny, tak vám v téhle kapitole naservíruju porci romantiky. Příjemné čtení přeje Lealel. ;)

 

Mrtvá láska - 22. kapitola

Mrtvá láska - 22. kapitolaErin je zase v Deanově vzpomínce, ale v realitě jí čeká knihovna. Příjemné čtení. ;)

 

Mrtvá láska - 21. kapitola

Mrtvá láska - 21. kapitolaErin, Brandon, smích, znovu smích a knihovna. Příjemné čtení přeje Lealel... (Promiňte mi, že to tak trvalo, polepším se.) :)

Novinka

V koutě

V koutěS kamarádkou jsme měly jednou ponurou náladu a díky naší konverzaci mě napadla tato básnička... Jaké to je, být neustále v koutě? Příjemné čtení přeje Lealel. :)

 

Mrtvá láska - 20. kapitola

Mrtvá láska - 20. kapitolaDlouho se neukázal na scéně Dean. No, dnes tomu bude jinak. :)
Příjemné čtení přeje Lealel...

 

Mrtvá láska - 19. kapitola

Mrtvá láska - 19. kapitolaVánoce, Vánoce přicházejí...

 

Mrtvá láska - 18. kapitola

Mrtvá láska - 18. kapitolaTaková kapitola o ničem. Žádná akce, dobrodružství... nic. Erin si s Deanem prostě užije obyčejný večer. Taky si zaslouží chvilku klidu, nemyslíte?

 

Mrtvá láska - 17. kapitola

Mrtvá láska - 17. kapitolaŽalovníček žaluje, pod nosem si maluje! Že ano, Erin?!

 

Mrtvá láska - 16. kapitola

Mrtvá láska - 16. kapitolaErin se hádá s otcem. Nic nového, ale tentokrát i Alex ukazuje drápky!

 

Mrtvá láska - 15. kapitola

Mrtvá láska - 15. kapitolaErin se pohádá s otcem a také se pokusí najít nějaké užitečné informace, ale Brandon ji vyruší. Opět.

Novinka

Překonám tě!

Překonám tě!Všichni svalovci, machři a nebojsové se chvástají, že je nikdy nic nepřemůže a nedostane na kolena. Ale není to pravda, a často dokáže malá holka víc, než by kdo čekal, protože na smutek svaly nestačí.

Novinka

Daroval jsem ti z lásky růži planou

Daroval jsem ti z lásky růži planouMěla jsem blbou náladu a musela jsem napsat nějakou básničku. Zrovna na téhle se moje hrozné psaní podepsalo a je to ještě horší. Ano, vím, že je to děsně hrbolaté a nerýmuje se to. A o čem to je? Jako tradičně o lásce a o smrti...

 

Mrtvá láska - 14. kapitola

Mrtvá láska - 14. kapitolaErin se posledně pěkně naštvala, protože jí Brandon zavolal ve velmi nevhodnou chvíli. Podaří se tentokrát Deanovi Erin políbit, nebo je zase někdo vyruší?

Novinka

Ponocování

PonocováníKaždý už jste někdy ponocoval. Já taky. Tak jsem se rozhodla, že napíšu něco, co jsem nedávno cítila. Tento drabble je podle skutečnosti. Protože ponocování není někdy jen o tom, že se jde pozdě spát...

 

Mrtvá láska - 13. kapitola

Mrtvá láska - 13. kapitolaPokažený den, nemocnice a hlavně naštvaná Erin.

 

Mrtvá láska - 12. kapitola

Mrtvá láska - 12. kapitolaDeanův dům. Nehoda...

 

Mrtvá láska - 11. kapitola

Mrtvá láska - 11. kapitolaDeanova reakce, Brandon a polorozpadlý dům.

 

Mrtvá láska - 10. kapitola

Mrtvá láska - 10. kapitolaDean už je netrpělivý. Chce mít klid. Ale dokáže mu Erin pomoct?

 

Mrtvá láska - 9. kapitola

Mrtvá láska - 9. kapitolaCo asi udělá Dean? Potěší to Erin, nebo naopak ne? Kapitola skoro o všem.

 

Mrtvá láska - 8. kapitola

Mrtvá láska - 8. kapitolaDen s Brandonem a Mikem. K tomu Deanovo záhadné zmizení... Objeví se ještě?

 

Mrtvá láska - 7. kapitola

Mrtvá láska - 7. kapitolaSchůzka s psychatrem a znovu ten sen. Nebo spíše vzpomínka...

Novinka

Proč mu odpouštím?

Proč mu odpouštím?Ach, ta láska. Ach, ti chlapi... Proč to udělali? Proč jim stále věříme? Je to vůbec možné?

 

Mrtvá láska - 6. kapitola

Mrtvá láska - 6. kapitolaPřekvapení, večeře a ještě větší překvapení, které Erin opravdu moc nepotěší...

Novinka

Budu sám

Budu sámMůj první drabble. Říká se, že láska přebolí. Ale někdy to není pravda. Zvlášť, když uvidíte toho druhého. Šťastného.

Novinka

Doufám, že má klid

Doufám, že má klidMatky. Někdy na ně nadáváme a máme pocit, že je nesnášíme. Přesto víme, že by pro nás udělaly všechno na světě. Všechno. I kdyby šlo o vraždu.

 

Mrtvá láska - 5. kapitola

Mrtvá láska - 5. kapitolaSen. Prohlídka a záhadný telefonát.

Novinka

Vlčice

VlčiceJaké je to být vlčicí? Nejspíš úděsné, protože si nikdy nemůžete být jistí, jestli pohlédnete na úplněk. Pohlédne na něj i žena z této básně? A jestli ano, co se stane?

Novinka

Proč jsem byl sobec?

Proč jsem byl sobec?Moje první báseň. A o čem? O lásce. Je to o tom, jak kluk zradil svou milovanou. Určitě je to omleté téma, ale snad mi hlavu neutrhnete. Příjemné čtení.

 

Mrtvá láska - 4. kapitola

Mrtvá láska - 4. kapitolaJe Erin cvok? Kdo ví... Ale jak zvládne otravování ducha, který jenom chce pomoc se záhadou své vlastní smrti?

 

Mrtvá láska - 3. kapitola

Mrtvá láska - 3. kapitolaErin navštíví psychiatra, který jí toho zatím moc neřekne. Ale co když Erin usne ve škole, odkud neví, jak ven? Setká se znovu s tajemným hochem z pláže? To hned zjistíte.

Novinka

Smrt není řešení

Smrt není řešeníSmrt není řešení. Je to jen ošklivá věc, která nikomu nepomůže. Přesto ji spousta lidí vyhledává, a když ji najdou, natahují se pro ni jako pro pohár zmrzliny v horkém létě. Každý má umřít ve správný čas a ne svojí vinou, ale někteří to ještě nepochopili. A o tomhle je tento příběh. A ještě jednou. Smrt není řešení!

 

Mrtvá láska - 2. kapitola

Mrtvá láska - 2. kapitolaVěřili byste někomu, kdo tvrdí, že viděl ducha? Brandon je dost chytrý, takže takovým žvástům nevěří. Ale co když Erin uvidí další podivnou věc? Uvěří jí, své nejlepší kamarádce?

Novinka

Mrtvá láska - 1. kapitola

Mrtvá láska - 1. kapitolaDuchové. Bílá strašidla z dětských pohádek, či děsivé přízraky z hororů. Vymyšlená strašidla, duše mrtvých. Ovšem co když exustují? Erin Taylorová o tom ví své, protože je jako jediná vidí. Duchové jsou duše mrtvých, které uvízly v lidském světě. Jejich smrt se nikdy neobjasnila či nevyřešila, takže musejí čekat, až se jejich případ vyřeší. Teprve pak dojdou zaslouženému klidu. Erin na jednoho ducha narazí a ten ji žádá o pomoc. Ale dokáže z lidského světa pomoct někomu, koho miluje?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!