OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JohnnyBladeJohnnyBlade

JohnnyBladePráva: přispěvatel

Bydliště: Brno

O mně: Tuhle kolonku nerada vyplňuji. Nikdy nevím co mám o sobě napsat. Kdysi už jsem tady psávala, ale pod jiným účtem. Z nedostatku času jsem ho, bohužel, předala své sestře.A jelikož se v mé hlavě začaly rodit nové nápady, rozhodla jsem se sem vrátit. Literatura mě bavila už od útlého věku. Potom se ke čtení přidalo i psaní různé poezie. Ze začátku to byly kratičké příběhy, postupem času z toho vznikly povídky, básně, texty a podobně. Z knižních žánrů mám ráda fantasy, knížky s nádechem hororu, ale můžu i červenou knihovnu. Jedním z mých oblíbených spisovatelů se stali Tim Burton a Dan Brown. Dále také miluji Japonsko. A vše co se ho týká. Například Anime a Manga. Co se týče hudby. Poslouchám: Metal, Metalcore, Deathmetal a podobně. A jsem otaku.

Kontakt:

E-mail: nikola.andy (zavináč) gmail.com

Web: black-divine-shadow.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 13

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 8. 2014

Poslední přihlášení: 22. 9. 2016, 10:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JohnnyBlade

Povídky od JohnnyBladeKapitolové povídky: There's more - rozepsaná. Básně: Chlapec, Tři nejlepší přátelé... Kdo já jsem? Vrána, Nesmím, ale miluji ji! Písně (Texty): Setkání, Děti, Rebelové.

Články:

 

There's more - 4. kapitola

There's more - 4. kapitolaItachiho pohled. Madara je naštvaný na Itachiho, že málem Sasukeho zabil, strhne se menší hádka. Itachi má výčitky. A můžete se těšit na dvě "malé" žádosti... Tento díl je věnován mojí věrné čtenářce Ryuu a mé korektorce Gwendolin.

Novinka

Nesmím, ale miluji ji!

Nesmím, ale miluji ji!Miluji ji. Miluji holku! Kamarádku! Říkala jsem si klid, Johnny, to tě přejde, máš jen poblázněné hormony, nic víc, tam ten vztah s tou jednou holkou nebyl ani vztah. A ty nejsi bisexuál, nejsi, nemůžeš být! Ano, takhle jsem se uklidňovala dva měsíce, ale teď mi dochází, že to není nějaké to chvilkové pobláznění... Je mi ze sebe nechutně, budu blít. Kolik lidí zklamu? A proč vlastně já? Nechci taková být, nesmím taková být. Já a bisexuál? Nikdy! Nehodlám se s tím smířit!!

Novinka

Vrána

VránaVíte, jaké to je, když jste někde na ulici a lidi si na vás ukazují prstem? Cizí kluk za vámi dojde s tím, jestli byste se s ním nevyspaly, a chce vědět, jestli jste lepší než vaše "drahá" sestřička. „Hele, to je sestra ty děvky.“ Víte, jaké je to mít stejné příjmení s někým, kdo ve svých šestnácti ze sebe dělá lehkou děvu. Lidé se na vás pohoršeně dívají. Myslí si, že jste to samé, co ona. A vy si v duchu říkáte, že to není možný. Toto si sakra nemůžou myslet, vždyť mi ještě ani patnáct nebylo! Jenže v dnešní době se skoro všichni spoléhají na to, co slyší od jiných lidí, než od těch, které zná dost dlouhou dobu...

 

There's more - 3. kapitola

There's more - 3. kapitolaŘekla jsem si, že budu střídat pohledy, a tak tu máme pohled mladšího Uchihy. Sasuke si na něco vzpomene, na něco z jeho minulosti, také vás čeká jeho nečekaný obrat. A na Sasukeho čekají dvě nemilá překvapení. A o něco se s svým starším bratrem vsadí, o co? To se dozvíte, když si přečtete tento dílek. Přeji příjemné čtení.

Novinka

Rebelové

RebelovéNo ehm... Co k tomu říci? V době, kdy jsem toto psala, jsem nebyla moc slušná a hodná holčička...

Novinka

Děti

DětiTento text jsem psala již hodně dávno. Je z mého starého blogu. Musím říct, že jsem ho psala v krušných chvílích a je tak trochu o mně.

Novinka

Kdo já jsem?

Kdo já jsem?Poslední dobou se v sobě vůbec nevyznám. Poslední dobou mi dochází, že já ani nevím, kdo já jsem.

 

There's more - 2. kapitola

There's more - 2. kapitolaMáme tu další dílek. Na to, že je ze mě lazar, mi to pálí. Moje múza mě přímo zulíbala. Podíváme se do minulosti Uchihů. Co se dělo před osudnou nehodou a proč se náš milý Itachi tak opil? Yaoi tam přímo není, ale náznaky tam jsou, řekla bych shounen ai, a tak pro můj klid 13+.

Novinka

Tři nejlepší přátelé...

Tři nejlepší přátelé...Doma vám to celkem klape a máte své nejlepší přátele. Nic nemůže být lepší. Jenže pak se zamilujete do jednoho kluka a on do vás. To už jste jako v ráji. Ale co když vám vyzná lásku i ten druhý nejlepší kamarád? Vy mu sice řeknete ne, ale on to nebere vážně a dál se o vás snaží, a vše tím pokazí.

Novinka

There's more - 1. kapitola

There's more - 1. kapitolaCelá povídka je FanFiction na téma Naruto, přesněji, na ItaSasu. (Yaoi). Itachimu a Sasukemu zemřou rodiče při požáru. Na oba bratry to má velký dopad. Odcizí se. Starší z bratru už toho má dost. Rozhodne se vzít Sasukeho na zábavu, kde se samozřejmě oba dva pořádně opijí. Itachi to ale nebere na zřetel, a to se jim stane osudným. Hlavně Sasukemu...

Novinka

Chlapec

ChlapecNemůžu se rozhodnout, nevím, co mám dělat, jakou cestou se mám, sakra, dát? Cítím, že ať se rozhodnu jakkoliv, tak to bude špatně. Nechci ublížit, ale budu muset.

Novinka

Setkání

SetkáníTehdy, když jsem toto psala... Byla jsem dost naštvaná, smutná a bezmocná. Cítila jsem se strašně...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!