OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JanAnnJanAnn

JanAnnPráva: přispěvatel

O mně: Sme dvě...jak je vidno z jména. Píšeme pro vás povídky různého typu. No...podívejte se sami.

Kontakt:

E-mail: hrasekbobes (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 13

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 11. 2013

Poslední přihlášení: 9. 3. 2015, 14:10

Shrnutí povídek:

 

Janie&Annie

Janie&AnnieTĚŠÍME SE NA VÁS! Generations, Hunger Games - nezapomeň, kdo je tvůj nepřítel, Pozor, kouše!

Články:

 

Generations 5

Generations 5Dívky odjedou na chatu. Prvně se zdá, že to bude nezapomenutelný týden, pak však dorazí Amanda s Paris. Nechají si děvčata zkazit výlet?

 

Divergent - Be Brave 2

Divergent - Be Brave 2Nadešel čas pro důležité rozhodnutí. Winter a Anastasie si vybírají svoji novou frakci. Jejich život se může zcela změnit. Mají osud ve svých rukou. Zůstanou ve své frakci a budou žít život jako do teď? Nebo zradí své přátele, rodinu, domov a utečou za novým dobrodružstvím? To vše v této kapitole! Přejeme příjemné čtení - JanAnn

 

Hunger Games - Nezapoměň, kdo je nepřítel 5

Hunger Games - Nezapoměň, kdo je nepřítel 5Noreen je zraněná. Kdo ji najde? A jak dopadne napadení Autumn? Taky se podívámme na soukromé rozhovory. Přejeme příjemné čtení - Janie a Annie

Novinka

Divergent - Be Brave 1

Divergent - Be Brave 1Je tu naše nová povídka. Je to na téma Divergence, pro nás trháku a bestselleru. Anastasie pochází z mírumilovných a Winter z Neohrožených. V této kapitole se budou rozhodovat, do které frakce popřípadě přestoupí. Přejeme příjemné počteníčko. Vaše Janie a Annie

 

Generations 4

Generations 4Jsme zpátky! Znovu je tu povídka Generations vyprávějící o kamarádkách Janie a Annie. Vyjdou plány šarmantnímu Mattovi? Podaří se Nicholasovi dostat Janie? Vše tady! TO VY HLASUJETE O PŘÍBĚHU!

 

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 4

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 4Po delším čase jsme zpět a zpátky jsou taky naše otázkové povídky. Tudíž vás prosíme o HLASOVÁNÍ! Nezapomeňte, že to vy rozohdujete o tom, jak bude průběh probíhat! Navazujeme tam, kde jsme skončili. Noreen a Autumn se zúčastní soukromého vystoupení, a je jen na vás, kolik dostanou bodů a tím pádem, jakou budou mít šanci v hrách. Přejeme příjemné čtení! JanAnn

 

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 3

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 3Adam? Výzva... Autumn seřeže Noreen, a co se stane dál se dočtete tady! Prosím, okomentujte! Děkujeme :)

 

Generations 3

Generations 3Roli dostane Annie a Janie zažije rande s Nicholasem. Co se stane dál? Přečtěte a uvidíte. Prosím, okomentujte! Děkujeme! :)

 

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 2

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 2Další kapitola je na světě. Jak jsme se popraly s tím, co jste nám vybraly? Komu a jak ublíží Janie? To vše v této kapitole:) //Prosím, hlasujte v komentářích i tentokrát - Annie a Janie:)!

 

Generations 2

Generations 2A je tu další díl a tím pádem pokračování toho, co jste si určili! V tomto díle se dozvíte rozhodnutí konkurzu a uvidíme, co se stane holkám.

Novinka

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 1

Hunger Games - Nezapomeň, kdo je nepřítel 1Takže je tu další povídka a úplně stejný typ jako ta předchozí Generations. Zase o příběhu rozhodujete vy. V této povídce půjde o známý bestseller Hunger Games, kde hrají hlavní roli dvě dívky. Autumn Cara Pixy a Noreen Meeds. Uvidíme, která z nich pozná chuť vítezství... Vlastně si to určíte :) Přijemné čtení přejí Janie a Annie ;)

Novinka

Generations 1

Generations 1Příběh vypraví o dvou dívkách, začínajících svoji hereckou kariéru. Janie Stacey Pie a Annie Mae Zet žijí v Las Vegas a o jejich osudu budete rozhodovat vy. Více informací v celém článku -Annie a Janie.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!