OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FantasyNikolFantasyNikol

FantasyNikolPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikola

Bydliště: Beroun

Věk: 18

O mně: Ráda žiju, cestuju, jím, běhám, čtu, píšu... a dělám dalších x aktivit, které by do mě člověk asi ani neřekl. Jsem ráda sarkastická a povýšená (v naší třídě se setkalo tolik pitomců, že to ani nijak nejde). Spánek miluju, je to další můj koníček a nejradši bych spala celej den. Co by to ale byl za život, no? Snažím se přečíst všechny knihy, které chci, ale povinná četba mi neustále podkopává nohy. Jo, a snažím se žít tady a teď. ;-)

Kontakt:

E-mail: niki.nikyta (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 64

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 6. 2014

Poslední přihlášení: 7. 2. 2019, 20:27

Shrnutí povídek:

 

Povídky od FantasyNikol

Povídky od FantasyNikolKapitolové:
My a celá... mapa! (dokončená)
Až do úplného konce (rozepsaná)
My a celá... mapa!: Amerika (v přípravě)

Články:

Dokončeno

My a celá... mapa! - 40. kapitola

My a celá... mapa! - 40. kapitolaVídeňské letiště. Nora a Marco. Marco a Nora. Loučení. Příjemné čtení přeje FNikol. :-)

 

My a celá... mapa! - 39. kapitola

My a celá... mapa! - 39. kapitolaPáteční rána a páteční snídaně a páteční sprcha... Hezké čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 38. kapitola

My a celá... mapa! - 38. kapitolaNora to Marcovi konečně práskne, Scarlattiovic kluci melou páté přes deváté a kdo by nemiloval rána? Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 37. kapitola

My a celá... mapa! - 37. kapitolaNoře konečně sestřička vyžvaní novinky, co jistě zamávají s její dovolenou. Teď je na ní, aby ty samé novinky vyžvanila svému parťákovi. Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 36. kapitola

My a celá... mapa! - 36. kapitolaNora a Marco dřepí o půlnoci ve vodě. Taky slaví narozky s Emmou. Ale jinak se chovají jako jakýkoliv jiný pár. Jenom s Nutellou a notebookem od Applu.

 

My a celá... mapa! - 35. kapitola

My a celá... mapa! - 35. kapitolaNora a Marco vyráží v Sydney za dobrodružstvím. Příjemné čtení přeje FNikol. :-)

 

My a celá... mapa! - 34. kapitola

My a celá... mapa! - 34. kapitolaKonec výletu do Japonska přináší typické chlapské konverzace. Let do Sydney přináší jiný druh konverzací... Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 33. kapitola

My a celá... mapa! - 33. kapitolaVyjíždí se z města za „Tlustým Buddhou”. Marco si hold dokáže vytipovat parťáka na blbnutí. Příjemné přečtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 32. kapitola

My a celá... mapa! - 32. kapitolaPro Noru je Disneyland místo nekonečné zábavy, pro Marca místo nočních můr. Tedy aspoň dokud se nezačnou provádět úchylárny. Pak už stačí v nich jen pokračovat. Kdekoliv... Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 31. kapitola

My a celá... mapa! - 31. kapitolaNěkdy jsou hádky vážné, někdy nestojí ani za zmínku. Dámy a pánové, Tokio. Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 30. kapitola

My a celá... mapa! - 30. kapitola Ve dvou to jakž takž jde. Ale v šesti může jít vše k šípku. Rodinné vztahy, vztahy mezi přáteli i ty ostatní. Příjemné čtení přeje FNikol. Od patnácti kvůli vulgárním výrazům (kterých tam je tentokrát požehnaně).

 

My a celá... mapa! - 29. kapitola

My a celá... mapa! - 29. kapitolaKdyž se na vás lepí dva Francouzáci, jednoduše je pošlete za bábi Horákovou. Pak se konečně může začít výletit. A když se vám snaží omluvit jedna proradná mrcha, radši ji ani neberte vážně. Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 28. kapitola

My a celá... mapa! - 28. kapitolaV Petrohradě má Nora menší rozhovor s jedním ze dvou Francouzáků, vodí za nos King Konga a obvolává kámošku kvůli důležité radě. V Benátkách Marco pozná svou sestřičku Silvii (než ji pošle do Středozemního moře) a nakonec zavolá ve tři ráno přítelkyni, protože nemůže spát a potřebuje říct pohádku. Příjemné čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 27. kapitola

My a celá... mapa! - 27. kapitolaPřílet do Petrohradu a domnělý PMS. Marco a jeho znovushledání s Aprilií. Nová postava s děsivou babičkou. A nakonec překvápko. Příjemní čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 26. kapitola - Ulhaný hňup

My a celá... mapa! - 26. kapitola - Ulhaný hňup

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce dubna/apríla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Lež má krátké nohy...

 

My a celá... mapa! - 25. kapitola - Vítej do rodiny

My a celá... mapa! - 25. kapitola - Vítej do rodiny

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Znovu v Benátkách...

 

My a celá... mapa! - 24. kapitola - Zabil jsi moji zmrzlinu

My a celá... mapa! - 24. kapitola - Zabil jsi moji zmrzlinuAch ta kocovina... Marcovo tělo po padesáté, trocha sentimentálního vzpomínání a nezapomeňme na to, že ti dva jsou ještě stále děti. Už jen stačí hodit zmrzlinu na zem a měli bychom všechno. Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 23. kapitola - Člověk by se divil...

My a celá... mapa! - 23. kapitola - Člověk by se divil...Ranní snídaně do postele, Vymítač ďábla a park Battersea. A jak to vypadá, když Marca napadne něco geniálního? Příjemné čtění, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 22. kapitola - Den ve znaku jednorožců

My a celá... mapa! - 22. kapitola - Den ve znaku jednorožcůStrach z výšek a ranní vstávání... A na rande dojde k cvičení draků a pojídání pizzy. Příjemné čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 21. kapitola - Teď je to jiný

My a celá... mapa! - 21. kapitola - Teď je to jinýLondýn rozhodně nepůsobí jako skládka, s Norou mlátí emoce a Marco si hraje na filozofa. Příjemné čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 20. kapitola - Nejsložitější city ve vesmíru

My a celá... mapa! - 20. kapitola - Nejsložitější city ve vesmíruKdykoliv se něco vymkne z rukou, stačí pomyslet na pizzu a bude to ještě horší. A pak to zachrání jen rtěnka na něčí tváři. Aneb kapitola o nejsložitějších citech ve vesmíru. Užijte si čtění, jako jsem si já užila psaní. FNikol

 

My a celá... mapa! - 19. kapitola - Nepojedu

My a celá... mapa! - 19. kapitola - Nepojedu

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce listopadu/novembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Čeká nás poněkud náročný den...

 

My a celá... mapa! - 18. kapitola - Marco

My a celá... mapa! - 18. kapitola - MarcoMarco a jeho pohled na všechno. Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 17. kapitola - Dnešní den si užiju

My a celá... mapa! - 17. kapitola - Dnešní den si užijuJdeme se chovat jako malí, ale snad se to obejde bez trhání hlav. Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 16. kapitola - Bude ještě legrace

My a celá... mapa! - 16. kapitola - Bude ještě legraceNa scénu přichází Londýn. Jaký je vztah Nory a BMW? A proč má Marco u ní problém? Dokonce odhalíme Nořino "velké" tajemství o posedlosti Marvelem. Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 15. kapitola - Nic to není

My a celá... mapa! - 15. kapitola - Nic to není

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce října/octóbra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Kapitola hlavně o pocitech a emocích. Máme tu večeři v restauraci Le Jules Verne, jejich bouřlivý rozhovor, výhled z Eiffelovky a proč se Marco bojí výšek. Nakonec přichází Iron Man 3. Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 14. kapitola - Necestuju sama

My a celá... mapa! - 14. kapitola - Necestuju samaVrací se kousek našeho benátského Marca a Nořiny nervy prožijí další zkoušku. Seznámíte se s arogantním Reném Devereuxem. Jak si Nora vede v běhu? A co znamená Marcovo celé jméno? Hezké čtení, přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 13. kapitola - Chuť zabít

My a celá... mapa! - 13. kapitola - Chuť zabítNoru a Marca čeká kruté období. Nora bude mít problém se svým nulovým orientačním smyslem a čeká ji hádka s naším oblíbeným Italem. - FNikol

 

My a celá... mapa! - 12. kapitola - Nestačí má mužná náruč?

My a celá... mapa! - 12. kapitola - Nestačí má mužná náruč?Máme tu druhý den v Paříži, škádlení mezi naší oblíbenou dvojkou a dokonce i Marcův pohled na věc. Hezké čtení přeje FNikol.

 

My a celá... mapa! - 11. kapitola - Nejdřív véča

My a celá... mapa! - 11. kapitola - Nejdřív véčaDnes si Marco naplánoval romantický večer s Norou. Tedy, uvidíme, jestli bude opravdu romantický. Přeci se to nikdy nemůže obejít bez jejich škádlení, ne? A únava má vždy své následky. - FNikol

 

My a celá... mapa! - 10. kapitola - Jste si dost podobní

My a celá... mapa! - 10. kapitola - Jste si dost podobníNoru čeká překvapení. Prožije dost zajímavý rozhovor a nakonec bude i menší konverzace s Jordanem po telefonu. A Le Littré. - FNikol

 

Já a celá... mapa! - 9. kapitola - Opouštěla jsem Benátky

Já a celá... mapa! - 9. kapitola - Opouštěla jsem BenátkyTato kapitola popisuje další pobyt Nory v Benátkách. Tentokrát tam jsou ale spíš úryvky z některých dnů. Dozvíte se, jak se vyvinuly vztahy, historku z Marcova dětství a i nějaká "romantická" scéna s Marcem. Nakonec Nora opouští Benátky. Přeji krásné čtení, FNikol.

 

Já a celá... mapa! - 8. kapitola - Slez z tý postele

Já a celá... mapa! - 8. kapitola - Slez z tý posteleDozvíme se, co chce Marco. Následuje menší rozhovor s Rivoli, ale v podstatě to je celé o Noře a Marcovi.

 

Já a celá... mapa! - 7. kapitola - Ty ho znáš?

Já a celá... mapa! - 7. kapitola - Ty ho znáš?Další kapitola přináší pokračování večírku. Nora potká znovu Andrease a malinko se pohádá s Marcem. Nakonec tu bude celkem komplikovaná situace, která se snad vyřeší v příští kapitole. FNikol (Vypůjčuji si tvou zkratku TheSinna)

 

Já a celá... mapa! - 6. kapitola - Benátčani

Já a celá... mapa! - 6. kapitola - BenátčaniMáme tu Jordanovu party, seznámení s Rivoli, konverzace s Donem a Jordanem a pak ještě jednoho Marca.

 

Já a celá... mapa! - 5. kapitola - Svůj rozum

Já a celá... mapa! - 5. kapitola - Svůj rozumMarco, malá nehoda a pozvání.

 

Já a celá... mapa! - 4. kapitola - Tak ohromená ze svatýho Marca

Já a celá... mapa! - 4. kapitola - Tak ohromená ze svatýho MarcaA máme tu kocovinu, San Marco a památky vůbec. Nora se víc sblíží s Carinou.

 

Já a celá... mapa! - 3. kapitola - Hejskovství? Celibát?

Já a celá... mapa! - 3. kapitola - Hejskovství? Celibát?Nora je na večírku u Marca. Seznámí se s Jordanem a taky s Andreasem a konečně pozná Veronu. Překvapí samu sebe, když bude obhajovat Marca.

 

Já a celá... mapa! - 2. kapitola - Jsem Marco

Já a celá... mapa! - 2. kapitola - Jsem MarcoNázev mluví za vše. Setkání s Marcem, večeře a nečekaná autogramiáda.

Novinka

Já a celá... mapa! - Prolog + 1. kapitola

Já a celá... mapa! - Prolog + 1. kapitolaJe to o zelenooké brunetce. Nora Adamsová právě končila vysokou, když ji to napadlo: Co kdyby místo nudné práce cestovala? A tak sáhla po mapě a vybrala si deset měst: Benátky, Paříž, Londýn, Petrohrad, Tokio, Sydney, Los Angeles, Las Vegas, New Orleans a Rio de Janeiro. Nasedla do letadla a letěla. V Benátkách však potkala opravdu okouzlujícího muže. S ním cestuje dál do města lásky, do Londýna, a postupně spolu procestují všechna ta města. Pak se mají rozloučit... a Nora náhle zjistí, že Marca nechce opustit... a že je do něj zamilovaná.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!