OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EverEver

EverPráva: přispěvatel

O mně: Jako snad každý tady jsem snílek. Přesto však nejsem všední. Já nepíšu o své fantazii, já jí žiji. A právě takový dojem, bych si přála zanechat na vás. Nechat vás nahlédnout do svého světa a poodkrýt tak snad i mě samotnou.

Kontakt:

E-mail: eva.konecna97 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 5. 2016

Poslední přihlášení: 15. 1. 2018, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ever

Povídky od EverVícedílné: Pathfinders *** The Game *** Moon Strider

Články:

 

Pathfinder - 16. kapitola - Bílá

Pathfinder - 16. kapitola - Bílá Konečně se dostáváme k podstatě příjezdu. Je třeba ujednat podmínky pro čarodějky... nebo snad ne?

 

Pathfinders - 15. kapitola - Chromérie

Pathfinders - 15. kapitola - ChromérieA přece jen přišlo na osudovou bouři. Kdo z vás uhádne, co tak osudového se při ní vlastně stalo? Dále pak konečně představuji příjezd do pověstné Chromérie.

 

Pathfinders - 14. kapitola - Ticho před bouří

Pathfinders - 14. kapitola - Ticho před bouříPokračuje plavba na lodi a proč se nezabavit draftováním?

 

Pathfinders - 13. kapitola - Odevzdání

Pathfinders - 13. kapitola - OdevzdáníPoslední projevy vzpurnosti, odhalení vraždy a bytostí odevzdání.

 

Pathfinders - 12. kapitola - Bod zlomu

Pathfinders - 12. kapitola - Bod zlomuDnešní kapitola dokončuje den ve víru veselí a tance. A kdo jiný na správné veselce nesmí chybět než krvežízniví piráti. Nastává dlouho očekávané. Bod zlomu.

 

Pathfinders - 11. kapitola - V rytmu tance

Pathfinders - 11. kapitola - V rytmu tanceDnešní kapitola představující Thorina a spíše rozjezd pro následující zlomové období.

 

Pathfinders - 10. kapitola - V rauši

Pathfinders - 10. kapitola - V raušiDnešní díl zaměřený především na historii obou postav. A první intimnosti.

 

Pathfinders - 9. kapitola - Vyplouváme

Pathfinders - 9. kapitola - VyplouvámeV dnešní kapitole vás uvedu do života na lodi. Poodkryji poměrně významně Anreeinu historii, její původ a více představím dvě nové a obě poměrně významné postavy. Micaha a prozatím bezejmenného tichého muže. (Pro bližší představu přidávám Micahovu podobiznu k postavám na mém shrnutí.)

 

Pathfinders - 8. kapitola - Nezapomenutelný Redick

Pathfinders - 8. kapitola - Nezapomenutelný RedickTouto kapitolou vám představuji přímořské městečko Redick, které se v našem příběhu bude ještě dříve či později objevovat. Dnešní kapitola je tedy zaměřená na představení prostředí, prohloubení intimity a uvedení do druhé části příběhu. Plavba do vzdálené Chromérie.

 

Pathfinders - 7. kapitola - Kdo z koho

Pathfinders - 7. kapitola - Kdo z kohoDnešní kapitola, jak název vypovídá, je zaměřená dosti soubojově. Legendárně poprvé a téměř naposled vás čeká souboj Grevina a Anree. Střet prastaré magie a moderního draftování. Kdo zvítězí?

 

Pathfinders - 6. kapitola - Za svitu luny

Pathfinders - 6. kapitola - Za svitu lunyPo dlouhé době se znovu vracím s pokračováním. V dnešním díle hrdiny čeká poměrně zlomové rozhodnutí. Dohoda již zpečetěna byla, ale je to skutečně jediná možnost? Následuje více škádlení, více romantiky, více Grevina a Anree. Nutno zmínit, že na úplněk se nevyplácí zapomínat.

 

Pathfinders - 5. kapitola - Dohoda zpečetěna

Pathfinders - 5. kapitola - Dohoda zpečetěnaTentokrát více zaměřeno na sbližování těch dvou a větší náhled do Grevinovy osobnosti/historie. A jak název napovídá. Dohoda jest zpečetěna.

 

Pathfinders - 4. kapitola - První krůčky

Pathfinders - 4. kapitola - První krůčkyTak po delší odmlce jsem zase zpátky s novým dílem Pathfinders. Tentokrát se zaměřením na první minimální kontakt těch dvou a nemilý střet. Pro, bohužel, popisnost této části dávám též omezení. Slibuji, že dalším dílem zase trochu odlehčíme. Za připomínky, či dotazy budu ráda a ráda zodpovím.

 

Pathfinders - 3. kapitola - Cesta v řetězech

Pathfinders - 3. kapitola - Cesta v řetězechNásleduje pokračování putování. Více střetů, více provokace, více změn. Věkové omezení dávám z důvodu nemorálních výrazů a mírné brutality.

 

Pathfinders - 2. kapitola - Hrdý kokon

Pathfinders - 2. kapitola - Hrdý kokonTentokrát nahlédneme trochu více do světa drafterů a první střety charakterů.

 

Pathfinders - 1. kapitola - Ranní jezdec

Pathfinders - 1. kapitola - Ranní jezdec Lovci se konečně dočkali dlouho očekávaného jezdce. Jak ale dopadne první střet dívky s profesionálním pradávným klanem lovců čarodějnic?

Novinka

Pathfinders - Prolog

Pathfinders - PrologUvádím prolog od nové vícedílné tvorby zvané Pathfinders. Tentokrát neobvykle ze třetí osoby. Lovci čarodějnic vyčkávají na svou zakázku... na svou kořist. Poprvé se zde setkáváme se dvěma hlavními postavami, i když dosud zcela neprojevenými. Snad se bude líbit. Za jakékoli připomínky budu ráda.
Věkové omezení přidávám kvůli nemorálním výrazům.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!