OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EuriphiaEuriphia

EuriphiaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lili

Bydliště: Slovensko :-)

Věk: 16

O mně: Pýtate sa, kto som? Tak to je veľmi ťažká otázka. Myslím, že najlepšie by na ňu dokázali odpovedať ľudia, ktorí ma poznajú.
Milujem hudbu, bez nej by som si nevedela predstaviť svoj život, rada pozerám filmy, čítam knihy. Fascinujú ma nadprirodzené bytosti a bez imaginárneho sveta by som asi neprežila. To preto rada vymýšľam a píšem poviedky. Môžem v nich využiť svoju fantáziu a ovládať životy ľudí, ktorí vôbec neexistujú. Vyskúšala som už všeličo, ale myslím, že písanie je to, čo ma skutočne baví. Dúfam, že sa vám moje poviedky budú páčiť a aj s vašou pomocou sa dokážem v písaní zlepšiť.

Kontakt:

E-mail: euriphia (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 1. 2011

Poslední přihlášení: 4. 1. 2015, 23:38

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Euriphia

Poviedky od EuriphiaA Beautiful Lie - rozpísaná
Smrť na želanie - pripravuje sa
Won't Let Go - jednorázovka
Sen alebo skutočnosť - drabble

Články:

 

A Beautiful Lie - 44. kapitola

A Beautiful Lie - 44. kapitolaPredposledná kapitola je poňatá trošku inak. Uvidíte, čo prežíval Lec tesne predtým, ako sa znova stretol s Kaitlyn.

 

A Beautiful Lie - 43. kapitola

A Beautiful Lie - 43. kapitolaŠok, zdesenie, smútok. Tieto poocity napĺňajú Kaitlyn po Blakeovej nečakanej samovražde. Dokáže sa s nimi vysporiadať, alebo to vyrieši tak, ako on?

 

A Beautiful Lie - 42. kapitola

A Beautiful Lie - 42. kapitolaTáto poviedka sa chýli ku koncu. Preto je načase uzavrieť isté kapitoly. Dozviete sa, čo presne pre Kaitlyn znamená, že je dcérou Adalida. No stane sa ešte niečo podstatnejšie.

 

A Beautiful Lie - 41. kapitola

A Beautiful Lie - 41. kapitolaPri čítaní tejto kapitoly musíte byť pozornejší, ako obyčajne. Inak budete zmätení. Poviem vám len to, že nie je všetko sa skutočne deje.

 

A Beautiful Lie - 40. kapitola

A Beautiful Lie - 40. kapitolaBlake je späť. Ako sa k nemu bude Kaitlyn správať po svojom rozhodnutí zabiť ho?

 

A Beautiful Lie - 39. kapitola

A Beautiful Lie - 39. kapitolaV tejto kapitole sa dozviete niečo o Sebastianovej minulosti a takisto dôvod, prečo Sebastian nenávidí Blakea.

 

A Beautiful Lie - 38. kapitola

A Beautiful Lie - 38. kapitolaTakže, po veľmi dlhej dobe, som sa rozhodla, že by sa asi patrilo dokončiť túto poviedku. Vlastne, ona je dokončená už dlho, ale konečne sem pridám nové kapitoly. Takže, ak ešte máte záujem o túto poviedku, prajem vám pekné čítanie.

 

A Beautiful Lie - 37. kapitola

A Beautiful Lie - 37. kapitolaSebastian sa rozhodne usporiadať rozlúčkovú oslavu, pretože čoskoro odíde. Nikto okrem Kaitlyn neočakáva, že by sa to mohlo skončiť zle. No Kaitlynino tušenie je správne. Možno sa na prvý pohľad môže zdať hra Pravda alebo odvaha neškodná, no v skutočnosti dokáže ublížiť mnohým ľuďom. A konieckoncov, aj táto hra má svojich víťazov a porazených.

 

A Beautiful Lie - 36. kapitola

A Beautiful Lie - 36. kapitolaKaitlyn si uvedomuje, že ak sa rozhodne, že odíde, nezostáva jej už veľa času, ktorý by strávila s tými, na ktorých jej záleží. Preto sa chce rozlúčiť s osobou, ktorú má najradšej, bez ohľadu na to, že je mŕtva.

 

A Beautiful Lie - 35. kapitola

A Beautiful Lie - 35. kapitolaMark žiada o odpustenie. Ale zaslúži si ho? A čo je podstatnejšie, dostane ho?

 

A Beautiful Lie - 34. kapitola

A Beautiful Lie - 34. kapitolaSpomínate si ešte na Sebastiana, Markovho brata? Kaitlyn ho videla naposledy pri tej nehode, kvôli ktorej skončila v kóme. Ako bude reagovať, keď ho uvidí znova po takej dlhej dobe? A ako zareaguje na jeho ponuku?

 

A Beautiful Lie - 33. kapitola

A Beautiful Lie - 33. kapitolaV prvom rade sa veľmi ospravedlňujem, že mi trvá tak dlho pridávanie nových kapitol. Nechcem sa vyhovárať, ale naozaj za to môže škola. No sľubujem, že kapitoly budem naďalej pridávať, až do ukončenia tejto poviedky. A v druhom rade, nebudem vám vravieť, o čom bude táto kapitola, iba vám to naznačím - niečo sa skončí. Čo to je, zistíte, až keď si otvoríte tento článok.

 

A Beautiful Lie - 32. kapitola

A Beautiful Lie - 32. kapitolaTentokrát sa dej odohráva v Španielsku. Prečo? To je jednoduché... Kaitlyn chce (alebo skôr potrebuje) zistiť, prečo Jeronimus chce, aby bola mŕtva. A jediná osoba, ktorá by to mohla vedieť (samozrejme okrem Blakea) je jej teta, Claudia. Tak čo, myslíte si, že Kaitlyn zistí ten dôvod?

 

A Beautiful Lie - 31. kapitola

A Beautiful Lie - 31. kapitolaA je tu pokračovanie. Ako to nakoniec dopadne medzi Kaitlyn a Blakeom? Podľahne Kaitlyn tomu, čomu sa tak dlho snažila odolať?

 

A Beautiful Lie - 30. kapitola

A Beautiful Lie - 30. kapitolaKaitlyn sa rozhodne pátrať po svojej histórii. Chce zistiť dôvod, prečo ju má Blake zabiť. Nájde spôsob, ako sa to dozvedieť? Predtým, ako sa však pustí do pátrania, dôjde medzi ňou a Blakeom k zblíženiu.

 

A Beautiful Lie - 29. kapitola

A Beautiful Lie - 29. kapitolaBlake navrhne Kaitlyn dohodu. Odíde, a ak Kaitlyn nebude chýbať, dá jej pokoj a už sa nikdy nevráti. No dokáže sa Kaitlyn zaobísť bez jeho prítomnosti? Bude to posledná rozlúčka?

 

A Beautiful Lie - 28. kapitola

A Beautiful Lie - 28. kapitolaKaitlyn si myslela, že sa nikto nebude pozastavovať nad tým, že vyslovila Blakeovo meno, keď sa prebrala z kómy, ale mýlila sa. Ethan bude chcieť zistiť, kto je Blake a aký je medzi nimi vzťah.

 

A Beautiful Lie - 27. kapitola

A Beautiful Lie - 27. kapitolaKaitlyn sa vracia do svojho života, no pred ostatnými predstiera, že si nič nepamätá. Avšak si spomína na všetko, na ilúzie, ktoré vyvolával Blake, aj na to, čo jej vravel. Takže veľmi dobre vie, že Lecovým vrahom je Blake.

 

A Beautiful Lie - 26. kapitola

A Beautiful Lie - 26. kapitolaNajbližších pár týždňov asi nebudem môcť pridávať ďalšie kapitoly, takže teraz ich pridám viac. Toto je posledná kapitola, keď je Kaitlyn ešte v kóme. Na konci sa preberie, takže ďalšie kapitoly budú už znova písané z jej pohľadu. Želám vám príjemné čítanie.

 

A Beautiful Lie - 25. kapitola

A Beautiful Lie - 25. kapitolaTakže dej tejto kapitoly sa odohráva presne rok po prvej kapitole. Kaitlyn "oslavuje" 17. narodeniny, no nevie o tom, pretože je stále v kóme. Príde ju pozrieť oveľa menej ľudí ako pred rokom, no Blake sa na ňu nevykašle.

 

A Beautiful Lie - 24. kapitola

A Beautiful Lie - 24. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Nechcem vravieť, čo sa v nej stane, ale niekto sa vyberie do Paríža. Kto to bude a prečo, to sa dozviete, keď si to prečítate. Takže vám želám príjemné čítanie.

 

A Beautiful Lie - 23. kapitola

A Beautiful Lie - 23. kapitolaTakže táto kapitola je písaná z Blakeovho pohľadu. Konečne môže byť pri Kaitlyn, pretože už nie je v nemocnici, ale doma. Blake nájde spôsob, ako môže byť s ňou "v skutočnosti" - pomocou ilúzie. A dozviete sa aj niečo z Blakeovho "predchádzajúceho života".

 

A Beautiful Lie - 22. kapitola

A Beautiful Lie - 22. kapitolaAj táto kapitola je rozdelená na dve časti - dva pohľady. Začína sa Blakovým pohľadom a končí Markovým. Mark sa konečne stretne so Sebastianom, aby mohol zistiť, čo sa vlastne stalo. No namiesto toho zistí, že Sebastiana vôbec nepozná.

 

A Beautiful Lie - 21. kapitola

A Beautiful Lie - 21. kapitolaOspravedlňujem sa všetkým, že som už dlho nepridala novú kapitolu. Ale uzatvárajú sa známky, takže si treba na poslednú chvíľu poopravovať známky. Určite to poznáte. :D No ale konečne mám čas, takže pridávam ďalšiu kapitolu.
Ak si už nespomínate, ako sa skončila predchádzajúca kapitola, tak vám trochu osviežim pamäť. Po nehode, ktorá sa stala, keď bola so Sebastianom, zisťuje, že asi nie je úplne v poriadku, čomu nasvedčuje aj to, že odpadla. No ešte predtým ju Blake stihol pobozkať...
Táto kapitola je v podstate rozdelená na dve časti. Prvá časť je napísaná z pohľadu Kaitlyninho brata, Ethana, a druhá z Blakeovho pohľadu.

 

A Beautiful Lie - 20. kapitola

A Beautiful Lie - 20. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Nechcem prezrádzať, o čom bude, ale nasledujúce kapitoly nebudú písané z pohľadu Kaitlyn. Stane sa totiž niečo, čo bude mať dlhodobé následky. Čo to asi bude...?

 

A Beautiful Lie - 19. kapitola

A Beautiful Lie - 19. kapitolaSebastian zobral Kaitlyn na výlet. No nikto netušil, čo sa stane. Alebo žeby to predsa len niekto tušil...?

 

A Beautiful Lie - 18. kapitola

A Beautiful Lie - 18. kapitolaTáto kapitola začína Lecovým pohrebom, kde sa Kaitlyn stáva obeťou Lecových kamarátov, ktorí ju obviňujú z jeho smrti. Ale našťastie má Marka, ktorý ju miluje. V závere kapitoly sa na niekoľko dní vráti domov Markov brat, Sebastian.

 

A Beautiful Lie - 17. kapitola

A Beautiful Lie - 17. kapitolaKeďže som už dlhšie nič nepridala, táto kapitola bude trochu dlhšia. Nadväzuje na 15. kapitolu. Kaitlyn zistí, že to, čo si myslela, že sa stalo, sa v skutočnosti nestalo. Najprv to bude Blakeovi vyčítať, ale potom medzi nimi dôjde k miernemu zblíženiu a Kaitlyn si uvedomí, že jej Blake nie je úplne ľahostajný.

 

A Beautiful Lie - 16. kapitola

A Beautiful Lie - 16. kapitolaCelá kapitola je z Lecovho pohľadu. Dozviete sa, že nie je taký dokonalý, ako sa môže zdať. A aby to bolo zaujímavejšie, navštívi ho Kaitlynin ex, Mark.

 

A Beautiful Lie - 15. kapitola

A Beautiful Lie - 15. kapitolaBlake nezomrie, ale niečo sa zvrtne a o život pride niekto iný. A môže za to Kaitlyn. Prajem príjemné čitanie.

 

A Beautiful Lie - 14. kapitola

A Beautiful Lie - 14. kapitolaKaitlyn má možnosť vymazať Blaka zo svojho života. Navždy... Ako sa rozhodne?

 

A Beautiful Lie - 13. kapitola

A Beautiful Lie - 13. kapitolaKto je Catalina Vasquez Rivera? A čo sa stane, keď sa objaví niekto, kto pozná Blaka a chce sa mu pomstiť? Prajem príjemné čítanie.

 

A Beautiful Lie - 12. kapitola

A Beautiful Lie - 12. kapitolaZatiaľ, čo sa Kaitlyn rozhoduje medzi Lecom a Markom, Blake prizná, prečo to všetko robí. Aby toho nebolo málo, Kaitlyn zistí niečo, čo malo navždy zostať utajené.

 

A Beautiful Lie - 11. kapitola

A Beautiful Lie - 11. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Ako zareaguje Kaitlyn, keď sa pred jej dverami zjaví Mark?

 

A Beautiful Lie - 10. kapitola

A Beautiful Lie - 10. kapitola"Chcem ťa chrániť. Robil by som to, aj keby som nemusel. Problém je len ten, že ťa musím zabiť, aj keď to spraviť nechcem. Je to moja práca."

 

A Beautiful Lie - 9. kapitola

A Beautiful Lie - 9. kapitolaTáto kapitola je napísaná z Lecovho pohľadu. Kaitlyn sa bude musieť priznať. Ako zareaguje Lec?

 

A Beautiful Lie - 8. kapitola

A Beautiful Lie - 8. kapitolaKaitlyn a Lec strávia víkend na chate. Ako to asi môže dopadnúť?

 

A Beautiful Lie - 7. kapitola

A Beautiful Lie - 7. kapitolaJe tu ďalšia kapitola, na konci ktorej sa Kaitlyn bude musieť rozhodnúť. Prajem príjemné čítanie.

 

A Beautiful Lie - 6. kapitola

A Beautiful Lie - 6. kapitolaMožno život nemusí byť taký zlý. Nie ak existuje niekto, s kým dokážete zabudnúť na všetok smútok.

 

A Beautiful Lie - 5. kapitola

A Beautiful Lie - 5. kapitolaAko dopadne Kaitlyn na polícii? Podarí sa jej odtiaľ dostať bez trestu?

 

A Beautiful Lie - 4. kapitola

A Beautiful Lie - 4. kapitolaJe tu ďalšia kapitola, v ktorej sa okrem iného dozviete, či Mark a Alyson spolu naozaj niečo majú.

 

A Beautiful Lie - 3. kapitola

A Beautiful Lie - 3. kapitolaCelá táto kapitola je o snoch. Môže sa v nich ukrývať pravda? Je to trochu dlhšie, ale dúfam, že vás to neodradí.

 

A Beautiful Lie - 2. kapitola

A Beautiful Lie - 2. kapitolaČo chce Mark povedať Kaitlyn? A je to naozaj také dôležité? Dozviete sa, aký to bude mať na ňu dopad a samozrejme, budú sa rozdávať aj darčeky. Prajem príjemné čítanie a teším sa na komentíky :D

 

A Beautiful Lie - 1. kapitola

A Beautiful Lie - 1. kapitola Môj život bol perfektný. Mala som úžasných rodičov, ktorí by pre svoju jedinú dcéru spravili čokoľvek. Bola som ich miláčik. Mala som o tri roky staršieho brata, Ethana, ktorý ma niekedy strašne štval, pretože na mňa dával pozor, ale mala som ho rada. Bývali sme v San Franciscu v Californii. Mala som najlepšiu kamarátku, ktorá mi pomáhala vždy, keď som to potrebovala. V škole som sa učila priemerne, ale to mi neprekážalo. Bola som hlavná roztlieskavačka. To znamenalo aj to, že som chodila s kapitánom futbalového tímu, Markom. Bola som zvyknutá, že vždy dostanem, čo chcem. Nič mi nechýbalo. Bohužiaľ, to všetko bolo klamstvo. Prekrásna lož. A keď som zistila pravdu, nastal boj o život. Volám sa Kaitlyn Ava Marks a toto je môj príbeh.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!