OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElanorElanor

Práva: přispěvatel

O mně: http://vsetko-o-fantasy.webnode.cz/

zaujímam sa o fantasy zo všetkých možných uhlov. :) Písanie poviedok je niečo, čo sa nedá len tak odložiť, pokiaľ do toho dáte svoju dušu, len ťažko sa dá nepísať.

Kontakt:

E-mail: Elanor_Tindome (zavináč) azet.sk

ICQ: 479 143 525ICQ status

Statistiky:

Moje články: 14

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 3. 2010

Poslední přihlášení: 31. 12. 2016, 22:13

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Elanor

Poviedky od Elanor

 • Pád z neba
 • Články:

   

  Pád z neba - 4. kapitola

  Veľmi ma mrzí, že to pridávam až teraz. Prajem príjemné čítanie, užite si pokračovanie. ;) Elanor

   

  Nestálosť

  NestálosťZdravím. Niekedy, keď sledujem slávne osobnosti, mám pocit, že nemajú hodnoty na pravom mieste. Pokúsila som sa to zhrnúť do krátkeho príbehu. Je tam pár zvratov, načrtnutie charakterov. Akýsi pokus o vylíčenie skutočnosti. Písané pre moju sesternicu na pomoc so slohovými prácami do školy. Dúfam, že sa to bude páčiť.
  Príjemné čítanie. Elanor. :)

   

  Pád z neba - 3. kapitola

  Pád z neba - 3. kapitolaPokračovanie je tu trochu neskôr. Je mi to ľúto, ale prepadla ma nejaká chrípka. Snáď sa vaše čakanie oplatilo. ;) Príjemné čítanie prajem. Vaša Elanor.

  Kapitolola je venovaná LiliD, Rhei a Lilium. :)

   

  Pád z neba - 2. kapitola

  Pád z neba - 2. kapitolaPridávam sľúbenú kapitolu. Prvý úryvok je časť minulosti, pokojne napíšte, či ho chcete dlhší alebo kratší. K predchádzajúcej kapitole mi zanechala koment Lili a Rhea. Preto táto kapitola patrí Vám. Moje poďakovanie, užite si to. Vaša Elanor. ;)

   

  Pád z neba - Prológ a 1. kapitola

  Pád z neba - Prológ a 1. kapitolaJe mi cťou ukázať vám svoj príbeh. Nie je nový, nie je starý. Už názov prezrádza, o čo sa bude diať. Ale kto padol? Prečo? A ako sa s tým popasuje? Stačí, keď otvoríte a zobrazí sa vám začiatok príbehu. Dievča blúdi svetom, kam nepatrí a patrí zároveň.

  a na záver by som vám rada vysvetlila, čo pre pisateľa znamenajú komentáre.

  Príjemné čítanie praje Elanor. A pekný zvyšok dňa. :)

   

  Sny ako spomienky - 6. kapitola

  Sny ako spomienky - 6. kapitolaAhoj. Nový diel je tu. Dnes sa Sophie konečne prestane schovávať a rozhodne sa pre činy. Prečo a ako? A hlavne čo z toho?

  Vaša Elanor. A ešte ďakujem za komentáre k predchádzajúcej kapitole. :)

   

  Omámená tebou

  Ahoj. :) Rozhodla som sa vám sem pridať svoju básničku. Je písaná v čase, keď mi veľmi chýbal môj priateľ a nemohla som sa s ním vidieť kvôli chorobe. Nie je však ani trochu depresívna. Budem rada, ak mi aj vy k nej niečo poviete.
  Vaša Elanor

   

  Sny ako spomienky - 5

  Sny ako spomienky - 5Ahoj. Mrzí ma, že som tak dlho nedala o sebe vedieť, ale čas bol ku mne veľmi neúprosný a nevedela som čo skôr. Užite si pokračovanie a vedzte, že tentokrát bude pokračovanie skôr. A skutočne vám ďakujem za komentáre. :) Veľmi ma vždy potešia. :) S pozdravom, vaša Elanor.

   

  Sny ako spomienky - 4.

  Sny ako spomienky - 4.Ospravedlnujem sa za také omeškanie. V poslednom čase som toho musela veľa riešiť, ale pevne verím, že sa vám pokračovanie zapáči, hlavne tým, ktorí by už radi videli jej princa zo snov... :)
  A v neposlednom rade všetkým ďakujem za povzbudzujúce komentáre. Prajem všetkým príjemné čítanie. Vaša Elanor. :)

   

  Sny ako spomienky - 3.

  Sny ako spomienky - 3.Po neuveriteľne dlhom čase som sa sem vrátila, aby som pokračovala vo svojej obľúbenej poviedke. Ďalšia kapitola nám prinesie niečo vážne ´nečakané´. V predchádzajúcom diely skoro umrzla, teraz ochorie. Avšak celodenný spánok jej pripravý pôžitok v podobe snov o tajomnom živote, pričom nesmiem zabudnúť na veľmi "milé" prekvapenie, ktoré ju bude v škole čakať. Snáď sa vám bude páčiť pokračovanie. Príjemné čítanie želá Vaša Elanor. :)

   

  Sny ako spomienky - 2. kapitola

  Sny ako spomienky - 2. kapitolaZdravím! :) Prinášam Vám druhú časť svojej poviedky: Sny ako spomienky. O čom táto kapitola je? Sophie sa len ťažko prirovnáva s novým prípastkom na škole. Na konci dňa jej brat oznámi, že má stretnutie a ona sa teda vyberie domov autobusom. Koho tam stretne? A uvidí neznámeho ešte niekedy? Prečítajte si a dozviete sa! :D Príjemné čítanie prajem! :)

   

  Sny ako spomienky - Prológ a 1. kapitola

  Sny ako spomienky - Prológ a 1. kapitolaTak... moja nová poviedka. Ani neviem, kam by som ju zaradila. Narazíte vnej na upírov, čarodejnice... Vážne neviem, je to taká zmes. O čom to teda je? Sophie cez prázdniny stratila svojich rodičov. Keď príde na školu, tak zistí, že sa toho zmenilo viac, než si myslela... Dorazil totiž nový študent... Ale prečo sa ho má držať dalej? Dúfam, že sa bude páčiť. Príjemné čítanie. :)

   

  Čarovná Krajina - Prológ + 1. Kapitola

  Čarovná Krajina - Prológ + 1. KapitolaTak, tu pridávam Prológ a prvú kapitoli svojej poviedky. Musím uznať, že je v nej viac opisov, ako by som si želala, no na konci Prvej kapitoli sa aj čosi deje. O čom to je? Dievča sa dostalo do neznámej krajiny, no ani ona sama netuší, odkiaľ vlastne pochádza. Prebudí sa na neznámom mieste, no na domov si nepamätá. V lese stratí vedomie a ocitne sa v zajatí... :D Zatiaľ viac neprezradím :) Musím ešte podotknúť, že je to nezvyčajne krátke... (Ked odmyslím dlhokánsky opis, ktorý som vyznačila tak, aby sa dal preskočiť... Viem, že to veľa ľudí nudí. :D) Príjemné čítanie... A snád sa Vám bude moja poviedka páčiť. :)

  


  Uživatel:
  Heslo:
  Nemáte účet?


  Stmívání.eu  ...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
  Jak přidám povídku? poslední články
  poslední komentáře


  Kdo je tu z členů? Klikni!