OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DejnyDejny

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Denisa Mošťková

Věk: 23

O mně: Psaní se stalo mou vášní již na základní škole, kdy mě k tomu navedly povídky jiných lidí na stránce stmivani.eu. Postupem času, se útěk do jiné reality stal mou drogou. Momentálně mám za sebou dvě fanfuction povídky a New secret life je mou třetí. Nepíšu pouze proto, abych potěšila ostatní. Píšu hlavně proto, že je to mou neoddělitelnou částí.

Kontakt:

E-mail: Mostkova.Denisa (zavináč) seznam.cz

Facebook: https://www.facebook.com/dejny.mostkova?ref=tn_tnmn

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Titulek článku Text
27.08.2018 (16:53)FórumFórum Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mi nejde najet na mou vlastní povídku, když je na ni podmínka 18+. Automaticky mě to na samotný článek nepustí. Může být chyba někde v nastavení?
Děkuji za odpověď.
04.02.2016 (20:59)ShrnutíShrnutí vašich povídek Poisson

Zdravím, nedávno jsem sem po velmi dlouhé době přidala kapitolu k povídce New secret life a zapomněla jsem tam přidat odkaz na předchozí kapitolu a ještě jeden dovětek k samotnému článku. Bylo by možné to doopravit, prosím? Na webu jsem nebyla rok a půl a nevšimla jsem si nových podmínek pro vkládání článků :-(.
05.05.2013 (10:12)O webuJak přidám povídku? Ahoj,
chtěla bych poprosit o práva přispěvatele.
Děkuju
Emoticon

Datum registrace: 8. 7. 2012

Poslední přihlášení: 1. 9. 2022, 18:59

Články:

 

New secret life 18. kapitola

Summer zamíří po škole hned do knihkupectví, kde už na ni čekají ostatní její přátelé z podstvětí a Jerome. Copak se bude dít?

 

New secret life 17. kapitola

Summer se probouzí do začátku dalšího týdne s opět podivným a až moc živým snem. Nejde se tak divit, že do školy se jí moc dvakrát jít nechce. Navíc ve škole může nastat ta situace, že se potká s Romanem, se kterým zažila velice podivuhodný víkend.

 

New secret life 16. kapitola

Pomůže Hughův známý naší partě odhalit totožnost pana záhadného?

 

New secret life 15. kapitola

Summer, Hugh a nynější Achillova pata Summer - Roman, se vydají do jiného nadpřirozeného území, kde se pokusí zjistit informace o tajuplném upírském barmanovi.

 

New secret life 14. kapitola

Summer se musí překonat a jít po „velmi náročné" noci pracovat. Jak se dokáže soustředit na svoji práci, když neustále myslí jen na Romana?!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!