OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DawnWolfovaDawnWolfova

DawnWolfovaPráva: přispěvatel

Věk: 18

O mně: Jsem studentka na gymplu. Ráda píšu příběhy, a proto bych se ráda přidala sem. Pokoušela jsem se vydat knihu - neúspěšně, tak snad alespoň tady mé příběhy trochu uspějí. Nepovažuji se za skvělou autorku, dělám to, protože mě to baví.

Kontakt:

E-mail: dawnwolfova (zavináč) gmail.com

Web: www.karaoketexty.cz/uzivatel/dawnwolfova-133410

Statistiky:

Moje články: 99

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2012

Poslední přihlášení: 22. 6. 2016, 18:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DawnWolfova

Povídky od DawnWolfovaNa pokračování: Bojovnice (dokončená), Rasa (dokončená), Vlčice - Skryt Lží (dokončená), Vlčice 2 - Uzamčená Touha (rozepsaná), Na pokraji sil (dokončená), The Beauty of Dark/Light (rozepsaná)

Články:

 

The Beauty of Dark-Light 14. kapitola

The Beauty of Dark-Light 14. kapitolaLena se dotkla Tristanova srdce... Anebo ne? Co když Tristan nedokáže zapomenout na Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitolaŠťastné období končí, znovu se objevují problémy. Jak budou Camelia a Tristan reagovat, až poznají Petera? A jak to ovlivní vztah Tristana a Leny?

 

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitolaLena a Tristan se začínají více a více sbližovat. Leně dochází, že Tristan pro ni není jen ten cizinec z pouště. Jak to ale vnímá on?

 

The Beauty of Dark-Light - 11. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 11. kapitolaLena stráví příjemné odpoledne s Igraine a její kamarádkou Piper. Vztah Leny a Tristana začíná nabírat trochu jiný směr...

 

The Beauty of Dark-Light - 10. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 10. kapitolaKrátké vyprávění o Adrickovi a také jeho rozhovor s Lenou. Jak dopadne zasedání temné rady?

 

The Beauty of Dark-Light - 9. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 9. kapitolaLáska, láska a ještě jednou láska. Nikdo to s ní nemá jednoduché, ani Igraine a už vůbec ne Lena. Jak dopadne další výměna názorů mezi ní a Tristanem?

 

The Beauty of Dark-Light - 8. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 8. kapitolaOdpoví Tristan na všechny Leniny otázky? Spojí je odkrytá tajemství, nebo mezi nimi naopak vytvoří ještě větší propast?

 

The Beauty of Dark-Light - 7. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 7. kapitolaMezi Lenou a Tristanem se to začíná lepšit, otázkou je, jak dlouho to vydrží... A jaké bude setkání s Darrenem?

 

The Beauty of Dark-Light - 6. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 6. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce září/septembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Lena zjistila, že v ní žije i temná magie. Co všechno udělá, když bude ovládána touto silou? Potvrdily se vaše předpoklady ohledně Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 5. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 5. kapitolaNěco není v pořádku. Leně se vrací vzpomínky z dětství. Jaký mají význam?

 

The Beauty of Dark-Light - 4. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 4. kapitolaOdpočinková kapitolka, ve které si toho Lena s Tristanem hodně řeknou. Jak to asi skončí?

 

The Beauty of Dark-Light - 3. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 3. kapitolaLena bude chtít utéct a požádá o pomoc Igraine. Změní se Lenin názor na Tristana? Podaří se jí utéct? A kdo je Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 2. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 2. kapitolaJak bude probíhat svatební noc?

Novinka

The Beauty of Dark-Light - 1. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 1. kapitolaLena měla dokonalý život. Vše ale zkazí jeden dohodnutý sňatek. Jak se dokáže přizpůsobit světlá čarodějka životu mezi temnými? Jak dokáže žít s mužem, kterého nikdy dřív neviděla? Dokáže respektovat pravidla nebo se bude snažit o útěk?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 18. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 18. kapitolaOddechová kapitolka - Dawn je znovu s Christianem. Meredith prozrazuje Alexovi, že je vlčice...

Novinka

Na pokraji sil - 1. část

Na pokraji sil - 1. část

Povídka zvítězila v soutěži o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Christine je na první pohled obyčejná dívka. Ten první pohled je jen maska. Ve skutečnosti je to jen dívka, které si nikdo nevšímá a která skrývá své rodinné problémy. Ale jak dlouho se ještě nechá utiskovat?

Dokončeno

Na pokraji sil - Epilog

Na pokraji sil - EpilogNa přání čtenářů dodávám ještě epilog k Na pokraji sil. Díky, že jste s touto povídkou vydrželi až do konce.

 

Na pokraji sil - 11. část

Na pokraji sil - 11. částZávěr povídky Na pokraji sil. Jak to bylo s Aliciou? A co Erik?

Novinka

Broken Wings - Prolog

Broken Wings - PrologProlog k příběhu bojovnice Riven a její cesty za pomstou. Povídka vznikla na motivy online hry League of Legends.

 

Na pokraji sil - 10. část

Na pokraji sil - 10. částVyznáte se v Erikovi? On sám v sobě ne. A to je možná důvod toho, co se stane v následujících kapitolách. Jak to ovlivní Christinin život?

 

Na pokraji sil - 9. část

Na pokraji sil - 9. část

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Výměna názorů mezi Christine a Lynn. Erik stále nedá pokoj.

 

Na pokraji sil - 8. část

Na pokraji sil - 8. částMáte kamarády na dopisování? Christine si někoho takového najde. Erik si pořád nedá pokoj...

 

Na pokraji sil - 7. část

Na pokraji sil - 7. částLynn slíbí Christine, že se změní. Ale dokáže to vůbec?

 

Na pokraji sil - 6. část

Na pokraji sil - 6. částMožná jste si mysleli, že to nezajde až tak daleko, ale když je člověk sám, myšlenky jsou hlasité. A tyhle myšlenky vás nutí dělat i věci, které byste normálně neudělali...

 

Na pokraji sil - 5. část

Na pokraji sil - 5. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce dubna/apríla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Christine stále odmítá Erika, stále je všemi přehlížená. Budeš chtít tuhle situaci nějak změnit?

 

Na pokraji sil - 4. část

Na pokraji sil - 4. částPo delší době znovu pokračování Na pokraji sil. Erik se chová divně - dost divně. Christine nechápe, co po ní chce...

 

Na pokraji sil - 3. část

Na pokraji sil - 3. částVětšina lidí normálně chodí na maturitní plesy a ví, jak to tam chodí. Christine se na takové akci ocitne poprvé a bude to rozhodně nezapomenutelný zážitek.

 

Na pokraji sil - 2. část

Na pokraji sil - 2. částMít matku alkoholičku není nic lehkého - to Christine zjišťuje každý den. Je to možná ještě horší, než být neoblíbená ve škole...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 17. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 17. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Konečně svatba Selene a Harryho. Dawn se znovu setkává s Davidem. Jaká další překvapení nás ještě čekají?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 16. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 16. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Přípravy na svatbu Selene a Harryho. Čeká nás vlčí svatba.

Dokončeno

Rasa - Epilog

Rasa - EpilogZávěr Rasy. Jak to nakonec všechno skončí? A je to opravdu konec?

 

Rasa - Část desátá

Rasa - Část desátáPo dlouhé době pokračování Rasy. Jak dopadne poslední setkání s Gerardem Wayem? Pomstí Charlotte svou rodinu?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 15. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 15. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Co se dělo po Viktorově kousnutí? A jak zareagují Edgar s Annou až poznají Dawn?

 

Rasa - Část devátá

Rasa - Část devátáPokračování Rasy. Jacqueline se vydala hledat dvou dceru na vlastní pěst. Čeká nás nečekaný návrat jedné z postav.

 

Rasa - Část osmá

Rasa - Část osmáPokračování Rasy. Kam zmizel Gerard s Danielle? Najde Jacqueline ještě někdy svou dceru? A jaká je Lukova minulost?

 

Rasa - Část sedmá

Rasa - Část sedmáPokračování Rasy. Gerardovy plány vyplují na povrch. Dokáže Charlotte zabránit nejhoršímu?

 

Rasa - Část šestá

Rasa - Část šestáPokračování Rasy. Čas neúprosně běží. Luke se nečekaně vrací na scénu...

 

Rasa - Část pátá

Rasa - Část pátáPokračování Rasy. Charlotte se vrací za Gerardem a uzavírá s ním dohodu. Bude schopna ji dodržet?

 

Rasa - Část čtvrtá

Rasa - Část čtvrtáPokračování Rasy. Charlotte je odhodlaná jít zpět za Gerardem kvůli své sestře. Pomůže jí Luke?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 14. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 14. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn vyslechne rozhovor Lissy a Williama. Viktor vymýšlí nový plán jak ublížit Dawn...

 

Rasa - Část třetí

Rasa - Část třetíPokračování Rasy. Charlotte utíká před Gerardovými muži. V cestě se jí objeví nečekaný zachránce, který patří mezi Lamiuny...

 

Rasa - Část druhá

Rasa - Část druháPokračování Rasy. Charlotte se setká se svou sestrou. Podaří se Gerardovi získat Charlotte na svou stranu?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 13. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 13. kapitolaPokračovní Uzamčené Touhy. Zajímala vás Christianova minulost? Mě taky. Proto se v této kapitole dozvíte víc.

Novinka

Rasa - Část první

Rasa - Část prvníNová jedenáctidílná povídka o upírech a nové rase. Svět už není takový, jaký se zdá dnes. Upíři jsou všude a ovládají náš svět...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 12. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 12. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn už Christiana nechce vidět, ale osud (a možná i Heaven) tomu chce tak, aby se znovu sešli...

Dokončeno

Nighttime Birds - Část pátá

Nighttime Birds - Část pátáZávěr krátké povídky Nighttime Birds. Adrian se dozvídá pravdu o své rodině a Jordana se shledává se svou matkou...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 11. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 11. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn utekla před Christianem a jde za jediným člověkem, kterému se může svěřit. Odpoutání od milované bytosti však neproběhne tak, jak by si hlavní hrdinka představovala...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 10. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 10. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Mít dítě s upírem? To ještě není to nejhorší. Nejhorší je, když si ten upír zařídí, aby s vámi měl dítě.

 

Nighttime Birds - Část čtvrtá

Nighttime Birds - Část čtvrtáPokračování Nighttime Birds. Adrian splní svůj úkol a přivede Jordanu k Waynovi i s Perlou. Jordana ale není jediná, komu lhali o jejím původu...

Novinka

Bojovnice - Část první

Bojovnice - Část první

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Bojovnice = Přepsaný příběh s názvem Bojovnice Srdce, jehož začátek jsem publikovala již dříve. Téma přesto zůstává stejné - keltská dívka, která žije odlišný život a zároveň ji doprovází prokletí spojené s jejím jménem.

 

Nighttime Birds - Část třetí

Nighttime Birds - Část třetíPokračování Nighttime Birds. Ivey stále sleduje Jordanu a s ní i Adriana. Naše dvojce míří do Chicaga za Valory...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 9. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 9. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Pokračování Uzamčené Touhy. Dawn se cestou domů setkává s Christianem a zároveň s Alexandrou. Tohle setkání však skončí krvavě...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 8. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 8. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Čeká nás návštěva Susan. Také jste zvědaví, jaká jsou vlčí jména dalších členů smečky?

 

Nighttime Birds - Část druhá

Nighttime Birds - Část druháPokračování Nighttime Birds. Jordana se poprvé setkává s Adrianem a zároveň utíká před svou biologickou matkou, kterou nikdy neviděla.

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 7. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 7. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn se stala Lenaid budoucí velekněžky. Avšak není jistá jen budoucnost velekněžky, ale i budoucí smečky... A hlavně Dawniny dcery...

Novinka

Nighttime Birds - Část první

Nighttime Birds - Část prvníPrvní část jedné z dalších kratších povídek. Hlavními postavami jsou Jordana a Adrian, jejichž životy se nečekaně spojí kvůli jedné vzácnosti - Nebeské perle.

 

Bojovnice - Část šestá

Bojovnice - Část šestáZávěr Bojovnice. Konec přišel možná dřív, než by se někomu líbilo, ale je tady. Snad se vám závěr bude alespoň trochu líbit. Příjemné počtení!

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 6. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 6. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Jak je to mezi Alexandrou a Christianem? Co zvláštního se bude dít u Heaven doma? A... prozradí Heaven Dawnino tajemství???

 

Bojovnice - Část pátá

Bojovnice - Část pátáPokračování Bojovnice. Jasně se blížíme ke konci příběhu. Sidheag a Failbhe se setkávají se kmenem Allobrogů.

 

Bojovnice - Část čtvrtá

Bojovnice - Část čtvrtá Pokračování Bojovnice. Sidheag se stala zajatkyní Failbha, ale její otec, náčelník Neasan, ji stále hledá. Podaří Neasanovi najít svou dceru? A jak se bude vyvíjet vztah Sekvana a Helvétky?

 

Bojovnice - Část třetí

Bojovnice - Část třetíPokračování Bojovnice. Sidheag a Failbhe se konečně setkávají. Dopadne vše tak, jako ve snu Sekvana???

 

Bojovnice - Část druhá

Bojovnice - Část druháPokračování povídky Bojovnice. Sigheag zachrání život svému otci. Jaké věci to vyvolá?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 5. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 5. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn ještě stále neví, jakou roli hraje Alexandra v Christianově životě. Naopak, jakou roli hraje Selene v životě Harryho, je naprosto jasné... A co tajemný zvuk v závěru kapitoly?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 4. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 4. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Selene se setkává se svým nevlastním bratrem.Dawn uvidí Christiana ve společnosti neznámé dívky. Má to nějaký větší význam???

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 3. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 3. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Richelle ví o vztahu Dawn a jejího bratra. Ovlivní to naše hrdiny? A kdo je David Masen?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 2. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 2. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Jak to dopadlo se Selene a Harrym? A co se změnilo ve vztahu Dawn a Alexe?

Novinka

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 1. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 1. kapitolaSkrytem Lží nic neskončilo... Dawn se snaží utajit svou lásku ke Christianovi před smečkou a svou rodinou, ale... je vůbec něco takového možné?

Dokončeno

Vlčice - Skryt Lží - 23. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 23. kapitolaPoslední kapitola Skrytu Lží. Všechno jednou musí skončit. Skončí i život jedné z postav... Jak to dopadne s Christianem a Dawn?

 

Vlčice - Skryt Lží - 22. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 22. kapitolaPředposlední kapitola Skrytu Lží. Party Meredith zapříčiní neshody ve smečce.

 

Vlčice - Skryt Lží - 21. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 21. kapitolaPokračování Vlčice. Setkání s upírem a Susanino zasvěcení...

 

Vlčice - Skryt Lží - 20. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 20. kapitolaPokračování Vlčice. Nečekaná návštěva Alexe...

 

Vlčice - Skryt Lží - 19. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 19. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn přemýšlí o Christianovi. Čeká nás zajímavá vzpomínka z jeho minulosti...

 

Vlčice - Skryt Lží - 18. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 18. kapitolaPokračování Vlčice. Čeká nás zimní slunovrat...

 

Vlčice - Skryt Lží - 17. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 17. kapitolaPokračování Vlčice. Co skrývají zápisy v kronice vlčic?

 

Vlčice - Skryt Lží - 16. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 16. kapitolaPokračování Vlčice. Smečka se rozšíří o jednoho člena, kterého nikdo nečekal.

 

Vlčice - Skryt Lží - 15. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 15. kapitolaPokračování Vlčice. Čeká nás sen, který nahlédne do Christianovy minulosti.

 

Vlčice - Skryt Lží - 14. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 14. kapitolaPokračování Vlčice. Proč se Christian tak změnil?

 

Vlčice - Skryt Lží - 13. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 13. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn už ví, že je Christian upír. Změní něco tahle skutečnost?

 

Vlčice - Skryt Lží - 12. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 12. kapitolaPokračování Vlčice. Jaké tajemství skrývá Christian?

 

Vlčice - Skryt Lží - 11. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 11. kapitolaPokračování Vlčice. Proč se Dawn a Christianovi zdál ten samý sen?

 

Vlčice - Skryt Lží - 10. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 10. kapitolaPokračování Vlčice. Den po Dawnině proměně. Čeká nás další sen s Christianem...

 

Vlčice - Skryt Lží - 9.kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 9.kapitolaPokračování Vlčice. Jak skončila proměna Dawn a jaká tajemství ještě skrývá její matka Lissa?

 

Vlčice - Skryt Lží - 8. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 8. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn se přidává ke smečce pomocí čarovného rituálu zasvěcení...
P. S.: Konečně pochopíte, proč má příběh podtitul Skryt Lží.

 

Vlčice - Skryt lží - 7.kapitola

Vlčice - Skryt lží - 7.kapitolaPokračování Vlčice. Dawn odhalí velké tajemství o tom, kdo vlastně je...

 

Vlčice - Skryt lží - 6. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 6. kapitolaPokračování Vlčice. Co všechno se stane na vánoční párty?

 

Vlčice - Skryt Lží - 5. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 5. kapitolaDalší kapitola Vlčice. Co se stalo s Meredith? Další tajemný, ale nádherný sen Dawn...

 

Vlčice - Skryt Lží - 4. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 4. kapitolaPokračování Vlčice. Zajímavé setkání Dawn a Christianovým bratrem Viktorem.

 

Vlčice - Skryt Lží - 3. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 3. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn a Christian se dále sbližují. Co znamenat tajemný téměř reálný sen?

 

Vlčice - Skryt lží - 2. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 2. kapitolaPokračování Vlčice. Je Christian opravdu takový, jak ho vidí Dawn?

 

Hudba Deště 2. část

Hudba Deště 2. částKonec krátké povídky o Daphne...

Novinka

Hudba Deště 1. část

Hudba Deště 1. částPovídka o dívce, pro kterou je svět trochu jiný než pro nás...

Novinka

Vlčice - Skryt lží - 1. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 1. kapitolaPříběh o zakázané lásce mezi upírem a vlčicí...

 

Sestry Lebedeovovy - Třetí část

Sestry Lebedeovovy - Třetí částOdhalení Charlotty, byly vaše odhady správné??? Další pokračování příběhu dnes zvláště pro mou nejky kámošku Šárku P. Pište komenty :-)

 

Sestry Lebedeovovy - Druhá část

Sestry Lebedeovovy - Druhá částAnastazie a Alexandra poprvé uviděly Jindřicha a Eduarda. Avšak láska si nevybírá a nic není tak, jak by mělo být... Tušíte, kdo je Charlotta?

Novinka

Bojovnice Srdce - Část první

Bojovnice Srdce - Část prvníPovídka o keltské dívce, která žije trochu jiný život...

Novinka

Sestry Lebedeovovy

Sestry LebedeovovyAnastazie a Alexandra Lebedeovovy jsou sestry, nejlepší kamarádky, které by si nikdy neublížily. Dokáží to dva muži změnit???
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!